Forum
v tej zgodbi se bo zgodilo vse mogoče : sovraštvo,sreča,osamljenost,hinauščina,ljubezen,solze...
no pač bom kar začela ...
ble smo bff že od kar smo se poznali torej od zibelk do pubertetnic
rodile smo se
jaz (lori) 14.6.2001
tjaša 18.7.2001
nina 18.11.2001
pač že od vrtca smo se družle in smejale tak da je jooojj ...
pač rade smo se mele
ampak tu pa še je pol bolj grozna stran ...
naše 3 sošolke stalno smo se kregale,teple,sovražle,...
ampak moji bff sta se stalno za mene potrudle, me potpirale,...
jaz pa sem jima stalno znova obračala hrbet ,..
in zato sta me v 4.classu pustile in se spoprijateljile z našimi "sovražnicami" in bla sem dve leti sama osamljena ,žalostna....
ampak vedela sem da me pogrešata ker sem jaz niju tudi in med dvema letoma sem se spremenila
postala sem boljša,poslušna,sramežljivejša,...
potem v 6.classu natanko 8.februarja sta se začele pogovarjati z mano in smejati z mano
potem po tistim dnevom so bile počitnice in prišli sta k meni tako smo sedele vse v mojih pidžamah in si govorile skrivnosti takrta je tjašo glava bolela zaradi tege ker jo je nina vžgala v nos hhehehheh
no pač potem se je vse odvijalo na slabše... kregale smo se...
in mislila sem da je bilo konec...
ampak tjaša je ostala ,ostala je z mano in me potpirala prav tako jaz njo in postale sva bff
ona je najlepša stvar ki se mi je zgodila v živlejnju in jo potrebujem bolj ko karkoli
je moj sonček ,...
ampak tu je ena ovira !!!
next ?? vsaj 1 next v komentar
10. maj 2013
next
10. maj 2013
no tata ovira je rosanda
ona mi skuša vzeti tjašo ... tjaša pa ji to dejansko pusti no sej nebi blo v tem da se družita problema če nebi blo mene ... jaz sem pač taka ko sem ljubusumna pa take pa to... no ampak jaz sem tudi imela na svoji strani prijateljico ,ki mi je vedno pomagala in me mela neizmerno rada NINA
nina je rdeča jaz črna
z nino sma zaj re dobri frendici glejama skup grozlivko MAMA pa jo morma nehat glejat ker je nino strah heheh no pač življenje je lepo vse dobro ampak...
next ?
24. maj 2013
neeeeeeexxxxxxttttttt!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1 <3 <3 <3
24. maj 2013
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg