Forum
Tule bom js napisala svojo zgodbo. Namišljena je.

Bilo je nedeljsko jutro. O, pozabila sem se predstaviti. Sem Victoria in sem stara 10 let. S sestrično, 6 letno Anamario vam bova povedal najino zgodbo, kaj se je dogajalo v najinem prejšnjem življenju. No, odšli sva na grad v naši vasi. Ta grad naj bi veljal za enega najbolj temačnih v naši regji. No, vseeno Midve sva bii bolj pustolovski duh,zato sva eni redkih, ki so si upali na ta grad. Na gradu naj bi namreč prebivala duha 2 deklet. Večja je bila že kraljica, manjša pa je bila že podkraljica. Ubil naj bi ju zmaj, ki je v tistih letih prebival na tstem gradu. Dekleti sta bili Victoria in Anamaria Diamond. Čudno, kajne. Pravo naklučje.No, tako se piševa tudi midve s sestrično.No, vpisali sva se v knjigo in odšli v grad. Ostal je le stolp kraljce in podkraljice. Zmaj naj bi vse drugo porušil No vsekakor sva se odpravili. Tam pa sta pričakala duha, ki sta nama bila čisto enaka. Victoria, tako visoka kot jaz, Anamaria, tako visoka kot ona.. Kar naenkrat pa sta duhova šla v naju in
A nadaljujem???
20. junij 2010
ja nadaljuj!
zakon zgodba!
20. junij 2010
Zgodba mi je všeč.Nadaljuj!
20. junij 2010
u20260
u20260
next ppppppppppppllllllllllllllllllllllllllliiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiissssssssssss. full zanimivo
20. junij 2010
u8763
u8763
naprej
20. junij 2010
Skoraj sva se zadušili. Victoria je odlebdela iz mene ter mi povedala vse. Kdaj sem postala kraljica in pri katerih leth sem umrla. Umrla sem pri en ajstih. A po smrti se je name prilepilo prekletstvo. Ko se bom spet rodila in dopolnila 11 let, bom zopet umrla. Postalo me je strah. Nočem umreti. Tako se bo zgodilo tudi z Anamario. Prekletstvo sem hotela uničiti. Odločila sem se, da nama bosta duhova pomagala. Odšle smo k nama domov, v moo sobo. Bila je v živih barvah, ki sem jih oboževala. Toda v sobi je bilo nekaj narobe. Bila je čisto dugačna. Razmetna, prepleskana in vse moje stvari so izginile. Duhova sta se spogledala. Ozrle smo se h kotu, tam pa je bil
20. junij 2010
nEXT NEXT!!!
20. junij 2010
nek človek. Nisem ga poznala. Bilo me je strah. Soba je bila vsa zavita v črnino. Za trenutek sem pomislila, da imajo tukaj skritega nekoga ki je umrl. Kako sem se motila.

No zdj sm napisala bol mal, kr morm dol. Bi lahk še več napisla, sam ne smem.
22. junij 2010
nexxtt
19. marec 2012
A na srečo je bila na tleh moja živobarvna zapestnica. Prijela sem jo in jo zalučala v steno. Vse moje stvari so se vrnile, soba pa je postala takšna, kot prej. Oddahnila sem si.

pol še nadaljujem
26. maj 2012
next
26. oktober 2012
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg