Forum
u42446
u42446
živjo!Jaz sem Lenny (Ley) in stara sem 15 let.Imam brata Nicka (Nicki) ki je star 18 let in sestro Molly (mol) ki je stara 8 let.Z družino smo se preselili na Kubo.Tam stanuje moja bff iza

next?
01. julij 2012
u42446
u42446
naslov ji je moja nova žival
01. julij 2012
u42446
u42446
Zgodaj zrutraj zaslišim kako molly kriči.Mol bodi tih!!!! sm zakričala in se spomnila da je sobota.Naenkrat slišim zvonjenje mojega mobija in vidim da me kliče Iza.

l-jaz i-Iza

i:hej,kako?
lobr
i:a prideš kej ven?
l:zmenjen
I:coll,čaw
l:čaw

Pridem na plažo in vidim Izo.in vidim da ima pri sebi puhastega .......
02. julij 2012
u53261
u53261
next next
02. julij 2012
u42446
u42446
okej next
KUŽKA!!!!

L-jst I-Iza
L:hej a je tvoj?
I:a kuža? ja.
L:kak mu je ime?
I:Hači
L:ful je lep
I:hvala
L:kok bi rada mela psa
I:jst sm ga dubila včeri zvečer ob kakšne 22.00 h.
L:ej,se vidva še pol čawči Izika
I:čawči Lennčy

Odpravim se domov.In tam me čaka moj novi .........
NEXT???????
02. julij 2012
u42446
u42446
na moji profilni fotki je od Ize pes
02. julij 2012
u53261
u53261
next next next next next next nexz next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next nexz next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next nexz next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next nexz next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next nexz next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next nexz next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next nexz next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next nexz next next next next next next next next next next next next next next
next next next next next next nexz next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next nexz next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next nexz next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next nexz next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next nexz next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next nexz next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next nexz next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next nexz next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next nexz next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next nexz next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next nexz next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next nexz next next next next next next next next next next next next next next
02. julij 2012
u42446
u42446
ok next
moja nova črno-bela čivava.Zelo sem bila vesela ker je to moja prva kužika.Mami tako sm vesela hvala ti.Objela sm jo in se poslovila ker sm šla žurat.Srečala sm saro in njenega bratca Kaja,sestro Kajly(je v mojga brata Nicka) in čivavo Toly (je fant).
03. julij 2012
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg