Forum
u24511
u24511
Ime mi je Katja. Nedavmo smo se z družino preselili. Kraj mi je bil všeč ,saj je bila zraven plaža. V tistem kraju smo si privoščili veliko razkošno hišo. Nismo bili bogati ampak imeli smo dovolj denarja ,da bi si privoščili veliko stvari. Mama je bila zdravnica , oči pa ima veliko podjetje. Čez nekaj časa je mama dala odpoved in oči jo je vzel v svoje podjetje in bla bla bla...važno je da veliko zaslužimo! no prav bogati smo ampak se s tem ne hvalimo.
Že takoj me je mami poslala naj se grem prijavit v šolo. z manoni mogla iti ker sta z očetom zelo delala. Danes naj bi z najemniki podpisala neko pogodbo. NEVEM. No v glavnem, aja! sem čisto pozabila omenit mojega mlajšega brata Luka.On gre zdej u 6.r jst pa u 1. letnik. v bistvu se sploh ne vtikava drug u druzga. Za svoja leta je zelo! razumljiv. Včasih se zafrkavava,to je vse.No v glavnem, za vogalom sem vidla neki kar bi blo lahko podobno šoli. In ,ja nism se motila. Ko sva vstopila sem prvega ,ki je prišel mimo vprašala,kje je pisarna ravnateljice.....
05. februar 2012
u24511
u24511
Ta me je mal čudn pogledu ampak povedal je pa vseeno. Z Lukom sva prehodila 2 nadstropji stopnic. Po izgledu sem domnevala ,da je šola kar precej bogata. Fino vsaj ne bova izobčena. No, saj ne pravim,da nismo bogati smo tole je pa že višek. Samo še to se manjka ,da si bomo na WC-ju rit brisali z denarjem.
Prišla sva do vrat kjer je z lepo pisavo pisalo GA.RAVNATELJICA potrkala sem in zaslišala hrapav in raskav glas:Vstopi!!!vstopila sva in naju predstavila z najbolj vljudnjim izrazom:Jaz sem Katja in to je moj brat Luka.Luka mi je z očmi nakazal ,da mi je hvaležen ker nisem rekla bratec. pač sm bla prjazna in mu prepustila to čast. No preostanek dneva ni biu kej posebnega ,dobila sva seznam za kupit zvezke,pol kombinacijo klučavnce,urnik itd. popoldne sm šla nabavt zvezke in šla z Lukom na plažo.
žvečer pa sm si napravla torbonapisala dnevnik si nastavla budilko.LAHKO NOČ.........
05. februar 2012
next! a lahko prosim bereš in nextaš tudi mojo zgodbo? https://www.igre123.com/forum/tema/zgodba-moje-preteklosti-namisljeno/28713/
05. februar 2012
nexti.!!
06. februar 2012
u24511
u24511
hvala za nexte bom k bom mela cajt!!zdej je kar nejki ampak pol bo zakon sam tolk povem d se gre o ljubezni.....
06. februar 2012
next ful dobro je
06. februar 2012
u24511
u24511
BBBBBBBBBBBBBRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRR!!!!!!!!!!!!!!! to so bili prvi zvoki preklete budilke ,ki me je prebudila.sklonila sem se k majhni nočni mizici in jo sklopila. Nato sem ustala ,pojedla zajtrk,in poskrbela za higijeno,saj veste.ko sem se pripravila sem odšla v kopalnico in se pogledala v ogledalo. Vidla sem visoko sexy dekle z temno rjavimi lasmi do komolcev,ki sem jih imela spete na eno stran.pomislila sem... očita in mami ni bilo dobma ker sta odšla zgodaj delat.Luka pa je že odšel v šolo.šla sem v mojo do omarice kjer sem imela toaletno torbico,in iz nje vzela maskaro senčilo in barvico za oči.nato sem si z barvico na veke narisala tanko črto in jo malce odebelila. potrm sem dodala še malo senčila in si na trepalnice nanesla maskaro.potem se se pogledala še od daleč in sm bla tkooo lepa d kar dol padeš. sej ne d sm samovšečna al pa kej sam tku je. v prejšni šoli sm bla tarča vseh fantov tko d so me vse punce sovražle. z eno sm se celo stepla enkrat.......
hodila sm po potki ,ki je vodila v šolo in razmišljala o vsem živem,ki se mi bo dogajalo.KONČNO sem pišla do šole in odšla do garderobe za katero sem edino vedela ,kje je.preobula sem se in oblekla ter se odpravila na hodnik ravno ,ko mimo pride "trop" fantov za katere sem domnevala ,da nimajo dobrih namenov. mislim no ,,,lepo vas prosim dolgi lasje do ušes majica za 3 centine premajhna hlače do kolen,se opravičujem RITI!!! no zame to ni ravno "fensi".
eden je začel :ulalaaa,kaj pa imamo tukaj. jaz sem samo zavila z očmi in se odpravila naprej za kar sem mislila ,da bi naredila vsaka normalna punca,kajne.....
no v glavnem potem mi je zaprl pot,in rekel:Nova,kajne saj se vidi! če hočeš ti lahko razkažemo šolo.je rekelpogledal fante in natospet mene ter dodala tudi ,kaj drugega. in se bedato zarežal .hhrhahrha!!! Ne,zdaj mi je pa prekipelo!!! z vso silo sem ga prijela za "saj veste koga" in rekla: Če nočeš da spustim tvojega tigra iz kletke,Mike Tyson,me ne izivaj kajti očitno je ,da se igraš s hudičem. sem rekla in ga še bolj stisnila ,da je izcmokal ja in se odpravila na hodnik........... NEXT???
06. februar 2012
u24511
u24511
se opravičujem tam piše:če hočeš ti lahko razkažemo šolo,je rekel pogledal fante in nato spet mene ter dodal,pa tudi kaj............
06. februar 2012
u24511
u24511
SLOVARČEK:Mike Tyson je ameriški boksar ,ki ima za hišnega ljubljenčka tigra.
ko sem rekla.če nočeš da spustim tvojega tigre iz kletke....
sem mislila "saj veste koga".
po domače povedano .če nočeš da ti odtrgam jajca me ne zafrkavaj!
06. februar 2012
lowamoo te...nextii.!!
06. februar 2012
u24511
u24511
ok
06. februar 2012
u24511
u24511
na hodniku mi je od preteklga dogodka postalo slabo tko d sm (CELO)našla wc in šla vanj bruhat. ampak o tem pozneje,oz.nikol!!! no v glavnem,ko sem prišla na hodnik sm iz torbe dala vn urnik in vidla 1.BIOLOGIJA OOOOONNNNNEEEEE!!!!!! sam še biologija se mi je manjkala. neki mimoidočih sm vprašala kje je učilnica biologije in usi so se mi režal :watafak. sem potiho rekla in se skremžila.pa kaj so v ti šoli vsi prkurjeni.nato sem se obrnila in na lepih rdečkastih vratih z lepo pisavo videla napisano BIOLOGIJA tukaj se razkrije zakaj so se vsi režali.nato sem še sama bruhnila v smeh in odšla v učilnico.hmhm sem premišljevala.lepo,lepo.pogledala sem učence oz.moje bodoče sošolke/ce.nato sem našla prazen sedež inse usedla mimo dekleta,ki je bilo videti prijazno.zvonilo je in prva ura je minila brez zveze.z dekletom ,ki sem ga omenila sve se pogovarjali cel dan in zvedela sem ,da ji je ime Mirjam in blablabla........
06. februar 2012
predlagam..da zahtevaš nexte drugač ne bo noben brau..!
06. februar 2012
u24511
u24511
nextym ob cajtu!
06. februar 2012
haha reče se nextam..!
06. februar 2012
u24511
u24511
ok bom
06. februar 2012
u24511
u24511
hočem 3 nexte
06. februar 2012
u24511
u24511
prov bom pa nehala!
06. februar 2012
u24511
u24511
a pa še to ne to sm jst Katjahttps://static.igre123.com/uporabniki-slike/velika_dasha_v2/24511.jpg
06. februar 2012
u24511
u24511
ah ne napačna slika to sm jest http://t3.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcSj11oj-4oo4w-z5xZWuG6zW_jYz1mT-u0wcl_ulDMDO63b-T6j5g
06. februar 2012
u24511
u24511
Ma mater k noče pokazat
06. februar 2012
u24511
u24511
To sm jss

06. februar 2012
omg kk dobrooo next next next takooooj!
06. februar 2012
u24511
u24511
luka:
07. februar 2012
u24511
u24511
tale zgoraj je pa moj oči
07. februar 2012
u24511
u24511
in tale je Mirjamhttps://encrypted-tbn3.google.com/images?q=tbn:ANd9GcQGYGAtpUkYDCZjBjgyjpIv6R5iWSnT5u5I_Jemqga9mw9WyIPkhA
07. februar 2012
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg