Forum
Ja pisala bom o punci ka je stara 16 let in je takrat prvič spala s fantom začela pa bom z dnem ko se je to zgodilo... Napišm?
15. julij 2012
Jap
16. julij 2012
u84837
u84837
Next
16. julij 2012
nexttt
17. julij 2012
To je bila mojca

mojca hodi v 2.letnik klasične gimnazije ima fanta po imenu Domen

17. julij 2012
next dober začetek ena beseda je vmes preveč to je bila Mojca. Mislim da je boljše to je Mojca
17. julij 2012
Bilo je jutro in mojco je zbidila budilka oblekla seje in pojedla zajtrk nato je odšla v šolo.Iz šole je prišla ob 14.00 Odpravila se je do doma ko jo je kar na enkrat za ramo nekdo prijel ...bil je domen poljubil jo je na usta in jo uprašal če jo lahko pospremi do doma mojca je privolila prišla sta do doma mojca in njeni so bili zelo bogati. mojca je bila usak petek sama doma in danes je bil petek . z domnom sta se odpravila noter usedla sta se na kauč in bila sta tiho nato je domen prijel mojco za roko začela sta se poljubljati . začela sta se slečevati in ko sta bila čisto slečena sta se ustavila
d-domen m-mojca
m-a čva ?
d-ja nevem
m-stara sva že dost
d-ja prou pa dejva
in sta začela čisto počasi saj je biu to prvi seks zgledalo je takole

mojca je ihtela začelaje hitreje dihati in prišlo ji je ... kričala je od tega užitka potem sta končala še malo sta se poljubljala nato sta se oblekla in domen je moral oditi
NEXT?
17. julij 2012
nexttt
17. julij 2012
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg