Forum
u62735
u62735
živjo! Sem Isabella. Isabella Kerr. Stara sem 16. Sem slavna pevka in igralka iz Amerike. Trenutno sem na turneji z mojim bandom the scene. Skupaj smo Isabella Kerr&the scene. Imam več milijonov oboževalcev, in na koncertu razprodam vse vstopnice.Vendar pa imam skrivnost, ki je ne ve NIHČE.
me:

23. december 2011
u62735
u62735
"tok tok" sem zaslišala. nedo je trkal na vrata moje oblačilnice. šla sem odpret in pred vrati je stala Kelly!!! "kelly!!" sem jo pozdravila mmg (mmg pomeni mimo grede) to je moja najboljša prijateljica. Vidim jo zelo malokrat. 1x na 4 mesce. grozno jo pogrešam. Vrgla sem see ji v objem nardili sva najin pozdrav. Začela sem jo spraševati vse. o tem kaj se ji je dogajalo, fantih ki jih je spoznala...skratka vsem: o nepomembnih stvareh in pomembnih. Povedala mi je da me je zelo pogrešala in da ima fanta!! mmg ime mu je Lucas.
Kelly:

ali

23. december 2011
u62735
u62735
Njej je lahko...vsak fant se zaljubi vanjo... v mene pa se samo zato ker sem slavna in imam veliko denarja...Iz mojega sanjarjenja me je prebudil eden iz skupine, ki je rekel da moram na oder.
žarometi so svetili... vsi so kričali moje ime... Globoko sem vdihnila in vstopila na oder.

pozdravila sem jih z lažnim nasmehom. Ni mi bilo do smeha. mislim da sem bila ljubosumna na Kelly. zapela sem 7 pesmi.
ena od pesmi:
23. december 2011
next!!!!!!!!!!!!!!!
23. december 2011
u62735
u62735
poslovila sem se od oboževalcev in šla za oder. Tam je bilo nekaj fanov in dala sem jim avtogram in se z njimi slikala.

23. december 2011
u62735
u62735
Šla sem v moj tour bus in se uredila. takole sem zgledala:

24. december 2011
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg