Forum
ola

kr tisti dve zgodbi ne berete bom rajš napisala neki drugega naj predstavim vloge:
my BBF Anja img4ebda03b5c9f589beaaa558c51
MY BBF 2 Mojca 42666,xcitefun‑emo‑girls‑
my sovražnice: Gaja Emo‑Haircuts‑for‑Girls‑0050
, Maja emo‑girl‑emo‑girls‑3551
Janja 15‑emo‑girl.jpg

no jst sm
16. april 2011
zoe girl+Emo.jpg/url
16. april 2011
morte pač povezavo prenest v google tm najdete
16. april 2011
naj nexttam
http://next.gif
16. april 2011
u30289
u30289
no dei piš
16. april 2011
res
16. april 2011
no dans je prvi šolski dan v srednji šoli zto sm bla zelo živčna kr se morm potrudt to leto če hočm izdelat da nebom zaostala. Ko sm se ravno preobuvala in iskala zvezke iz omarice se je malo stran od moje omarce postavil en fant in začel je odklepat omarco medtem je vesčas gledu mene to sm tud povedla Mojci ki je bla polg mene no nato pa pridejo seveda moje sovražnice in Gaja gre kr njemu in ga osvaja kr slišim jo kok govori
pogovor med Gajo in Novim Fantom
Gaja - G
fANT - x

Gaja: ola
X: OLA
Gaja: si ta nov ?
X: dej pust me na miru vredu
G: užaljeno) ej ne boš me žalil
X: kdo te žali hočm da se mi umakneš
G : Pa dej kaj si živčen
X: Nism (nato odidede)

jst in moji dve frendici smo se pa smejale Gaji kr je bla prvč osramotena od neznanga fant. Nato je zazvonilo odhitla sm v razred in tm je glih bil te X Kar kmal je prišla učitelca in predstavila novga fanta no tole je Roky Izvoli Roky predstavi se seveda ga je Gaja gledala ceu cajt a on se ji niti ni nasmehnil kr naprej gledu mene. Nato je reku no kot je že povedla učitlca sm Roky za prijatle Roki . Nato je zazvonil Gaja je hvala bogu odšla v telovadnico kjer so imele avdicijo navijačice . Ko je prišla nazej je šla naprej k Roky-ju inm se spt vrtela okol njega slišala sm kar je reku Roky svojmu novemu prijatlu Mikiju " glej tisto punco Gajo cel cajt se mota okol mene˝ Miki mu je reku " verjetno si ji všeč" Roky spet reče " Tiste koze že ne bom mel rajš bom mel tisto kej ji je že ime Zoe " nato je je prišu učitelj......
16. april 2011
naj nexttam
16. april 2011
1. zgodba je še kokrtok uredu...
2. uporabljaj ločila zto kr nevem ke je kšn stavek.. -.-
16. april 2011
thank you CattY_
naj nexttam rabim mal več oseb
16. april 2011
nexti če ne nuben nebu brau
16. april 2011
in nas poslal v class . Popoldne smo z mojima dvem frendicama lih kupovale sladkarije v naši šolski trgovini ko so mimog pridrveli trije fanti prvi fant se mi je nasmehnu čeprau me ne pozna . Nato smo slišal obvestilo naj se 2A Letnik zbere v svoji matični učilnici tam je biu tud fant keri me je skor povozl z dvema frendama učiteljica jih je predstavlja da so Nejc,Miha in Maj . Anja mi je namiknila da ji je všeč Miha,Mojca pa da ji je všeč Maj. Rekli sta celo da bi bla za Nejca jst dobra punca res Nejc se je usedu skor polg mene le eno mizo nazaj ceu cajst me je opazoval. Nato je učitlca razlagala da bomo mogli nost šolske uniforme prva ki se je nad tem pritoževala je bla Gaja sej zdej ne bo mogla več razkazovt nove obleke in tko dalje. Nato nam je učitca razdelila uniforme in nas poslale se preobleč.Uniforme so ble v barvi šole school‑uniform‑for‑girl Seveda je bla men uniforma všeč nato smo lahk zapustli clas ravno sm se mudila pri omarici ko je travn mene se kr naenkrat pojavil Nejc in me ogovoril : J ( jaz) N ( Nejc)
N: OLA
J: ola
N: nov sm v vašm classu
J: vm ja
N: ful ti priostaja uniforma
J: thanks teb tud
N: nzk ej čuj mojmu prijatlu je všeč tvoja prijatlca
J: kera
N: Mojca
J: kermu
N: Maju
J: cuul bye grm