Forum
Pisala bom zgodbo (grozljivko) o moji sosolki ki naj bi bila nenormalna tako sem....
Malo oglasujte prosim!
Verjetno nebom pisala.vsak dan kr mam solo ok ...
Da nebom prevec nakladala
ZA ZACETEK RABIM VSAJ 2 NEXSTA!
16. april 2014
Neext
17. april 2014
V soli mi je nexstala tudi uporabnica: lia neiklas
17. april 2014
Zdaj bom zacela:
V nasem razredu nas je 25 par vazick in tecnob (punce) pa nekaj vredi oseb (punce in fantje).
Edina med puncami ki ne spada ne med tecnobe in ne med vredu osebe je amanda!
Je zelo skrivnostna in vase zaprta oseba nikoli se ne pogovaeja z nikomer in dela cudne stvari. Nekoc sem sla po hodniku (solskem) ona pa je za mano kricala (kot zmesana) mpje ime. Naslednjic sem sla do garderobe da bi si odesila jopico in ko sem jo obesila in se obrnila je pred mano stala amanda! Zdaj se je zgodilo ze nekaj takih grozljivih dogodkov in hotela sem jo raziskati (amando). Najprej sem pozorno opazovala njeno vedenje bila je tako strasljivo tiha nikoli ni hotela nic govoriti in vsi so se je izogibali!
Amanda:103719764
Za nadeljevanje rabim vsaj 2 nexsta
17. april 2014
Uuuu scary....neext
17. april 2014
Daj malo oglasuj
17. april 2014
Ok bom
17. april 2014
next
17. april 2014
u163511
u163511
nexti nujn!
17. april 2014
u169985
u169985
next
17. april 2014
u163511
u163511
nexti!!! pliss
17. april 2014
Toti telefon samo neke zajebava
19. april 2014
u163511
u163511
next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next pliss dj next!!

next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next
19. april 2014
Bom po delih pisala drugac ne gre
19. april 2014
Hotelasem se pogovarjati z amando to je zgledalo tak:
Jaz: amanda zdravo
Amanda: kaj je
Jazjupi zacela se je pogovarjat) bi bila moja prijateljica ce bi imela prijatelje bi jim lahko vse zaupala
Amanda...............................................,..
In je sla. Nic ni rekla samo sla je. Zdaj sem pa bila ze zelo radovedna in sem se odlocila da to raziscem sama. Za danes sem se odlocila da ji sledim domov. Tako sem amandi natvezila da imam blizu babico in da imama skupno pot. Amanda pa se tako li tako ni brigala prevec za to. Tako sma se po pouko obldpravile vseka na svoji strani. Potem naj bi se rqzsle ampak jaz sem ji sledila zavila je v gozdqin nekaj casa tko hodila potem pa je prisla oz. sma prisle do majhne hisice ki je bila ze krepko potrebna obnove. Amanda je sla tja notri in kr nekaj casa je ni bilo nazaj ven. Potem pa je prosla ven oblecena v lepo belo obleko. Obpravila se je nazaj v gozd in jaz za njo. Prisli sma do groba........groba.......groba sredi gozda.....amand je.pred njim pokleknila in jokala na ves glas in ko je stočila vse solze je odsla. Jaz imela.priloznost videti ta grob. Pisalo je....
Tiani wiloness
189-.......(druga letnica ni bila napisana)

I forever love you my mum witch <3

Ko sem prebrala zadnjo poved je zapihal mocan veter in sem se enkrat prevedla. Vedno sem te imela rada moja mama.............moja mama..........njena mama.............njena mama je.........je..........ČAROVNICA OMG......OMG.......amanda se zgeleduje po svoji mamai in njena mama je čarovnica. Komaj zdaj sem ugotovila v kaj sem se pobala ampak se zdaj nesmem predati pomagala bom amandi da nebo postala.........da nebo postala.........postela.......ČAROVNICA. Tako sem sla po poti navzgor da vvlovim se zadni cas za ogled tiste hise. Prisla sem do nje in pogledala ce je amanda notri ni je bilo videti. Postavila sem se pred vrata...........in.........odprla.........zagledala sem.............
5 nexstov
20. april 2014
Se 4 nexsteke
20. april 2014
neeeeeeeeeeeext
20. april 2014
u163511
u163511
next!!
20. april 2014
Se 1 nexst
Prosimmm oglasujteamo ful malo bralce ampak vseeno hvaala da berete