Forum
povedala bom izmišljeno zgodbico. O dekletu in njeni simpatiji.poleg tega ima dekle tudi sanje. nikoli ni prepričana sama vase. s fantom se tudi spreta zato je punca velikokrat žalostna. punca ima tudi najboljši prijateljici ki jo spodbujata.
05. maj 2011
u47732
u47732
next, prosim
05. maj 2011
sanjam! kar naenkrat nekaj zapiska.pi pi pi! zbudim se vidim da ležim v postelji in da mi zvoni budilka.Mislim si: ah spet ta šola!zakaj mora biti tako zgodaj.?ko bi vsaj lahko še malo spala.Končno vstanem grem v kopalnico se umijem, počešem in oblečem.Hitro pojem zajtrk in grem v šolo. V šolo kot ponavadi pridem točno ob 8.ooh.Usedem se na svoje mesto in poslušam učiteljico.Vsa zaspana preslišim nekaj stavkov nato pa kot da bi se ustavil čas. Učiteljica je rekla , da imamo šolski nastop na katerem bomo plesali,peli in igrali.Uf kako sem bila vesela!Spet se zamislim ,ko slišim ,da je učiteljica rekla ,da dobimo novega sošolca filypa.Učiteljica stopi do vrat in v razred pripelje fanta.Najprej sem ga čudno pogledala nato pa sem zardela in se začela potiti. Ker sta bila v razredu samo še dva prosta mesta sem upala de se filyp ne bo usedev k meni.In ravno nasprotno filip se je usedel k meni...
05. maj 2011
če hočete naj nadaljujem napište saj 5 nexstov
nadaljujem pa v soboto
05. maj 2011
next
05. maj 2011
u37399
u37399
Next
05. maj 2011
imgurl=http://myemohairstyles.com/images/emo%2520girl%2520highlights.jpg&imgrefurl=http://www.igre123.com/forum/tema[/img]
05. maj 2011
Oba sva nekaj časa tiho nato pa me filyp pogleda in reče. Imaš rada glasbo.Jaz ga čudno pogledem in mu odgovorim ja:zelo jo imam rada že od nekdaj senjam da bi postala pevka.Spet me filyp vpraša ampak pri njegovem uprašanju mi je zastal dih...
06. maj 2011
next
06. maj 2011
next
06. maj 2011
neext
best story ever
06. maj 2011
kar vprašal me je ali bi bila njegova punca.Joj si mislim.kako me lahko to vpraša če me pozna šele 15 minut.Nič mu ne odgovorim, ostanem tiho in se pomakne še bolj stran od njega.Zvoni konec prve ure. Drugo uro se spet pogovarjava ampak nič takega.Malo se zajebavavo o učiteljici ko ugotoviva ,da naju je slišala.Učitelca je bila tako huda da ji je pihalo kar skozi ušesa.Cel razred se zasmeje in učiteljica še bol ponori vsise spet zasmejimo nato pa nadaljujemo z poukom.Po koncu pouka grem s sošolko v shoping na sladoled sledi mi filip in mi najeda če bi bila njegova puca.Ko ga slišijo drugi fantje se začnejo režat. meni to ni bilo všeč zato sem filipa branila. Takrat mi je ratel zelo všeč in sem se prvič zares zaljubila.
06. maj 2011
to sem jaz
06. maj 2011
to pa je prijateljica s katero sem šla v shoping
06. maj 2011
to je filyp
06. maj 2011
to pa je učiteljica
06. maj 2011
Next ;P
06. maj 2011
neeext!
06. maj 2011
Naslednji dan vsa vesela pridem v šolo in se usedem na svoje mesto danes izjemoma pridem 15 do 8.00h.Komaj čakam,da pride filyp.Spet se pogovarjava in filyp spet začne če bi bila njegova punca.rečem mu:ohh! SEVEDA.filip je zelo vesel in me zvečer povabi ven.UF kako sem se razveselila in seveda prišla.Tam se pogovarjava,ko me filip vpraša kaj bi bila po poklicu sem tiho.filyp ponovi vprašanje in jaz rečem ,da bi bila rada pevka.Filypa skoraj zadane kap.V mislih si rečem fak! zakaj sem to omenila,saj dobro vem da filip to sovraži.S filypom je vse vredu in pogovarjava se naprej.Filyp me povabi na ples in greva pleset, kar naenkrat pa mimo pride moja sovražnica mina.Hoče mi speljati Filypa.Najprej ji ne uspeva nato pa kot strela z jasnega Filyp je začel plesati z mino.Kako sem ga pogledala.Stopila sem do njega mu primazala eno okrog kepe in vsa objokana odšla domov...
06. maj 2011
če hočete da nadaljujem napište sej 3 nexte
06. maj 2011
next
06. maj 2011
http://www.igre123.com/forum/tema/noro-poletje/17962/ tole si še poglejte
06. maj 2011
next
06. maj 2011
še sreča da doma ni nikogar! uležem se na posteljo.Ura je24.00h. Kar naenkrat nekdo pozvoni.
mislim si:ja pa kdo bi lahko bil ob tej uri.
vstanem in grem pogledat kdo stoji pred vrati...
06. maj 2011
Next
06. maj 2011
fff...filyp
joj groza kaj če me kdo vidi s fantom.ah ne pakaj.Malo manka da ne zaloputnem vrata a ga vseeno povabim naprej.Peljem ga v svojo sobo in ga vprašam zakaj je plesal z mino.Sploh mi ne odgovori.Nekej časa premišljuje nato pa reče,da ni nalašč in nasploh ni vedel kaj se dogaja.To mu vrjamem in oprostim.Čez nekaj časa se posloviva in za poslovilo dobim od filypa en velikk poljub na usta
06. maj 2011
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg