Forum
živjo to je moja 1zgodba.
osebe:
nina[jaz]:

tina[moja sestra]:

tadeja[moja sovražnica]:

andrej[moj sovražnik]

tajda[moja sovražnica];

ko sem prišla v novo okolico me je tam družilo le pogovarjanje ter druženje s sestro.nisem se znala pridružit v družbo.tina me je obvarovala pred usemi ki so mi težili bila je močna čeprav se ji mišice niso poznale,ker sem jo imela zelo rada so se vsi norčevali da me je rodila sestra kar sploh ni res.v novi okolici se počutim povsem izločeno,ker se bo kmalu začelo novo šolsko leto se že kar zdaj učim angleščino,zgodovino in matematiko kar mi zelo pomaga kmalu se bom začela učit slovenščino ter družbo ali pa naravoslovje.sestra se je uklučila prav v vsako družbo brez sramežljivosti vendar kaj me to skrbi saj sem stara šele 15 ona pa 17.začelo se je novo šolsko leto in bila sem zelo sramežljiva zato sem pojedla tistih par kosmičev in odhitela v šolo.učiteljica me je predstavila jas pa sem usem rekla le živjo. in se tiho vsedla na stol.že prvi dan so me druge punce spraševale kje sem prej živela in zakaj smo prišli sem.samo gledala sem jih in jim začela govorit da se živela že njeke in da naj me pustijo primeru,ker želim biti malo sama.zresnila sem se in si v mislih rekla: brez skrbi sestra ti bo povedala kako in kaj,ko je bilo konec pouka sem pred šolskimi vrati počakala sestro,ko je prišla sem jo objela in uprašala: kako naj se uklučim v družbo?odgovorila mi je le:ko bo čas se boš kar sama javila.o besedah sem začela premišljevati in sem jih kar sprejela.začela sem se učit in moja soba je bila spet mirna umeru sem se lahko učila in premišljevala.
_______________________________________________________________________________next??????
20. april 2012
next!
20. april 2012
še 2
20. april 2012
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg