Forum
u48333
u48333
OK, vem da je že dosti takih tem, ampak jst sm se odločla da bom nardila še eno odločla sm se da bom nardila svojo revijo. no pa bom kr začela!
NAJSTNICA!!!(naslovnica)

boš brala???

če želiš glasovati se prijavi ali včlani

03. september 2011
u48333
u48333
1. stranživjo, punce! naredila sm novo revijo najstnica, ki bo samo za dekleta! tukaj se boste lhko zabavale in izvedele kaj novega! tema tega tedna je miley cyrus: uspeh in kariera. odrtih bo še nekaj tem, upam do boste uživali branju!

urednica, tyra banks!

03. september 2011
u48333
u48333
MILEY CYRUS: USPEH IN KARIERA
Miley Ray Cyrus (rojena kot Destiny Hope Cyrus),je ameriška pop pevka, tekstopiska in filmska ter televizijska igralka, rojena 23. novembra 1992, v Nashvillu, Tennessee, Združene države Amerike.
Najbolje je poznana iz televizijske serije Hannah Montana, kjer je igrala glavno vlogo, Miley Stewart/Hannah Montana.
Miley Cyrus je posnela glasbo za soundtracke svoje televizijske serije Hannah Montana, Hannah Montana (2006) in Hannah Montana 2/Meet Miley Cyrus (2007), ki ju je izdala založba Walt Disney Records. Z uspehom franšize Hannah Montana je tudi Miley Cyrus sama postala najstniški idol. V letu 2007 je Miley Cyrus podpisala pogodbo z založbo Hollywood Records in tako začela s samostojno glasbeno kariero. Še istega leta je pričela s svojo prvo turnejo, Best of Both Worlds Tour, na kateri je promovirala tako samo sebe kot svoj lik, Hannah Montana, v istoimenski televizijski seriji. Turnejo so nazadnje pretvorili tudi v dobro prodajan koncertni film, imenovan Hannah Montana & Miley Cyrus: Best of Both Worlds Concert (200. V letu 2008 je Miley Cyrus izdala svoj prvi samostojni album, Breakout (200, ki je prejel velik komercialni uspeh.
S svojo filmsko kariero je Miley Cyrus pričela leta 2008, ko je glas posodila »Penny« v animiranem filmu Bolt (200. Istega leta je prejela nominacijo za zlati globus v kategoriji za »najboljšo originalno pesem« za Boltovo uvodno pesem, »I Thought I Lost You«, ki jo je izvedla skupaj z Johnom Travolto. S svojo vlogo Miley Stewart/Hannah Montane je nadaljevala tudi v filmu, ki je temeljil na seriji, Hannah Montana: The Movie (2009). Soundtrack za film jo je predstavil novemu občinstvu, saj so bile njene pesmi bolj country in adult contemporary usmerjene.
Svojo odraslo sliko je Miley Cyrus v letu 2009 z izdajo The Time of Our Lives (2009), EP-ja, ki jo je predstavil pop občinstvu, kasneje pa je posnela tudi film Poslednja pesem (2010), mladinski dramski film. V EP The Time of Our Lives je vključen tudi njen najbolje prodajani singl, »Party in the U.S.A.« (2009). Njen tretji glasbeni album, Can't Be Tamed, je izšel leta 2010 in je njenemu občinstvu predstavil nov dance-pop zvok. Videospot in besedilo glavnega singla iz albuma, »Can't Be Tamed«, predstavita veliko bolj seksualizirano podobo glasbenika. Miley Cyrus se je leta 2010 na Forbesovi lestvici »najvplivnejših ljudi« uvrstila na trinajsto mesto.
KONTROLOVERZNOST
V decembru 2007 se je začela kratka kontroverznost, ko je Miley Cyrus preko privatnega računa na MySpaceu objavila sliko, ki prikazuje njo in njeno žensko prijateljico, ki si delita isto sladkarijo. Slika je hitro potovala po internetu. »Sama sem o sliki menila: To sta dve dekleti - saj ni takšna stvar. Vendar je slika hitro potovala okoli. Nekdo jo je, naprimer, kopiral in poslal naprej in rekel: O, moj bog, poglej si to in bla bla bla,« je dejala Miley Cyrus.
V aprilu 2008 so se na internetu pojavile mnoge fotografije Miley Cyrus v njenem spodnjem perilu in kopalkah, ki jih je objavila oseba, ki je vlomila v njej račun na Gmailu. Miley Cyrus je slike opisala kot »neumne, neprimerne fotografije« in dejala: »Delala bom napake in nisem popolna. Nikoli ne nameravam za nič od tega, da se bo zares zgodilo in zelo mi je žal, če sem koga razočarala.«
25. aprila 2008 je Entertainment Tonight poročal, da je Miley Cyrus pozirala brez majice za revijo Vanity Fair. Ko se fotografija pojavi v javnosti, je na njej prikazana Miley Cyrus z golim hrbtom, sprednji del pa prekriva rjuha. Fotografirala jo je fotografinja Annie Leibovitz. Vse fotografije so bile 27. aprila 2008 objavljene na spletni strani revije New York Times. 29. aprila 2008 je New York Times pojasnil, da četudi slika daje takšen vtis, Miley Cyrus pod rjuho pravzaprav ni bila brez majice. Nekateri starši so izrazili ogorčenje nad stilom fotografije, Disney pa kasneje pojasni, da »je bila slika posneta zato, da bi prodali čim več izvodov revije«. Gary Marsh, vodja Disney Channel Worldwide je za revijo Portfolio povedal: »Miley Cyrus je trenutno pred pomembno odločitvijo v karieri, ki bo zelo vplivala na njen posel in v kateri se mora odločiti, ali bo za vedno obdržala obraz 'pridne punčke'. Starši so jo spremenili v boginjo! Če zdaj zapravi to zaupanje, ga ne bo dobila nazaj.«
Zaradi internetnega razburjenja glede slike in velike medijske pozornosti se je Miley Cyrus 27. aprila 2008 javno opravičila: »Fotografijo sem posnela, ker sem želela biti 'ustvarjalna' in zdaj, ko gledam slike in berem vse zgodbe v časopisih, mi je zelo nerodno. Nisem nameravala povzročiti tega, kar sem, in vsem svojim oboževalcem, za katere me zelo skrbi, se globoko opravičujem.« Tudi Leibovitzova je objavila opravičilo: »Žal mi je, da ste si mojo upodobitev Miley razlagali napačno. Fotografija se mi je zdela preprosta, klasični portret, posnet z zelo malo ličili in sama menim, da je bil zelo lep.« 28. aprila 2008 je revija Vanity Fair objavila intervju z Miley in njenim očetom, Billyjem Rayjem Cyrusom, tako kot fotografijo na njihovi spletni strani. Sodeč po intervjuju so starši Cyrusove prisotni pri snemanju fotografij. Ideja za poziranje z rjuho je bila ideja fotografinje. Ko so jo vprašali, če ji je bilo med snemanjem nerodno, je Miley Cyrus v intervjuju z Bruceom Handyjem dejala: »Ne, mislim, na sebi sem imela veliko odejo. In menila sem, da to izgleda lepo in zares naravno. Vse skupaj je bilo precej ustvarjalno. Ni se mi zdelo umazano ali kaj podobnega ... In Annie sploh ne moreš reči ne. Tako ljubka je! Na obraz dobi izraz žalostnega kužka in enostavno moraš reči 'v redu'.«
Nastop Miley Cyrus s pesmijo »Party in the U.S.A.« na podelitvi nagrad Teen Choice Awards 10. avgusta 2009 je spodbudil pravo razburjenje. Kritiki so se pritoževali nad izzivalnim plesom in tem, da je plesala na vrhu vozička za sladoled, zaradi česar so Cyrusovo obtožili, da se roga ameriški kulturi. Nekateri kritiki so napisali tudi negativno primerjavo z Britney Spears, ki pa jih je Cyrusova celo pozdravljala. Ostali so Miley Cyrus branili. Nekateri so bili mnenja, da je Miley Cyrus že tvegala kontroverznost s slikami za Vanity Fair.Njena založba, Hollywood Records, in The Walt Disney Company, ki med drugim tudi producira televizijsko serijo Hannah Montana, nista komentirala njenega nastopa, Disney Channel pa je povedal, da je bil njen nastop popolnoma primeren za otroke od šestega do štirinajstega leta. Kanal Fox Network, ki je oddajal podelitev nagrad, ni podal nobenega komentarja, razen potrditve, da bo tudi ta nastop še vseeno vključen v njihovo oddajanje slovesnosti. Ian Drew, glavni urednik revije US Weekly, je povedal: »Že tako njen ugled visi na nitki, zato to ni bila najbolj strateška poteza. Tako je začela Britney Spears. Bila je dobro dekle, ki se je pokvarilo in izgleda, da bo tako tudi z Miley.« Miley Cyrus so tistega leta kritizirali tudi zato, ker je hodila z Justinom Gaston, ki je bil pet let starejši od nje in zaradi fotografije, na kateri se je pačila in »raztegovala oči«, kar so nekateri razumeli kot žaljitev azijske družbe. Miley Cyrus se je opravičila za fotografijo preko svoje spletne strani, kjer je svoja dejanja branila z besedami: »NIKAKOR se nisem norčevala iz katere koli narodnosti!«
12. maja 2010 je TMZ izdal video, na katerem Miley Cyrus, takrat stara šestnajst let, pleše v naročju štiriinštiridesetletnega Adama Shankmana, producenta filma Poslednja pesem. Video je bil posnet med zabavo za njen film. Njen oče, Billy Ray, jo je branil in rekel, da se je Miley »samo zabavala« in da je »to nekaj, kar ljudje njenih let pač počnejo«. Kasneje tistega decembra je TMZ objavil posnetek, na katerem Miley Cyrus kadi pipo. Sama je trdila, da je kadila psihoaktivno rastlino, imenovano salvia divinorum, čeprav tega ni potrdil nihče drug. Salvia je v Kaliforniji legalna in Miley Cyrus je bila v času, ko so videospot posneli, že polnoletna. Njen oče je svojo žalost glede dogodka izrazil preko Twitterja, kjer je napisal: »Vsem se opravičujem. Niti sanjalo se mi ni. Tudi sam sem to stvar pravkar videl. Tako žalosten sem. Vse skupaj mi je ušlo izpod nadzora.«
sama upam, da bo miley v prihodnosti bold dosledna in bo premslila o svojih odločitvah.

miley cyrus vanity fair

hannah montana1:

hannah montana 4. forever :

miley cyrus kids choise awards 2011

03. september 2011
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg