Forum
u72566
u72566
No to je moja prva zgodba in upam, da vam bo ušeč.
Drgač je pa resnična in to se je men zgodil. :$

Next?

če želiš glasovati se prijavi ali včlani

09. januar 2012
u72566
u72566
Vau. 13 ogledou pa nben noče glasovat
09. januar 2012
u33561
u33561
Napiši < 33 :** ;D :3
09. januar 2012
u72566
u72566
Bila sem še v prvem razredu. V šolo sem hodila s avtobusom. Na avtobusno postajo me je vedno spremljala mama, včasih pa tudi sosed. Torej, prvi dan šole in spoznala sem sošolce in sošolke. Naša učiteljica je bila bedna. Najbolj tečna in najstarejša na celi šoli. In seveda moji sošolci so bili od vseh, ki sem jih v šoli kadarkoli videla, najbolj poredni.
... 1 teden pozneje ...
Že en teden hodim v šolo in do zdaj je moja najboljša prijateljica sošolka Katja. Tisti dan po šoli, ko sem v avtobusu hodila s torbo na hrbtu proti vratom me je nekaj zagrabilo za rit. Pogledala sem nazaj in to je bil najgrši fant na celem svetu.
Next?
10. januar 2012
neext
11. januar 2012
neeeeeeext. :3
11. januar 2012
Nextajj.
11. januar 2012
u65079
u65079
Neext!
11. januar 2012
u60429
u60429
next
11. januar 2012
u72566
u72566
Groza, groza, groza. Tega se takrat še nisem bala, ker sem mislila, da se je verjetno šlo za kakšno stavo ali pa, da ga je nekdo po nesreči porinil vame. Tako sem čez dan, ko sem se igrala zunaj, čisto pozabila na to. Naslednje jutro se je zgodilo isto, in to se je nadaljevalo še nekaj dni. On je zmeraj sedel spredaj pri vratih, zato sem zmeraj hodila iz avtobusa zadaj. Ampak to ni pomagalo. Včasih sem si oddahnila, ko je takoj tesno za mano hodil naš sosed. Ampak čez 4 mesece se je ta sosed odselil in bilo je konec tega, da bi kdaj brez te groze odšla domov. Ampak nato sem se odločila pogovoriti s sestro, ki je takrat hodila v 1. letnik. Rekla mi je naj se začnem braniti. Ta fant je naslednjič, ko mi je hotel kaj narediti utrpel udarec v trebuh. Ampak to je kmalu prišlo do učiteljice.
... Januar ...
Januarja imamo v šoli za Valentinovo navado, da imamo Valentinovo pošto. Napišeš pošto, napišeš prejemnika in odneseš v nabiralnik v jedilnici. Nekega dne sem tudi jaz dobila pošto, in to mojo prvo pošto. In uganite od koga je bila! Tistega groznega fanta! Njegovo ime je bilo Uroš in bil je 3 leta starejši od mene. Ne spominjam se več kaj je pisalo notri, ampak vem, da nekaj povezano z avtobusom. Ko sem prišla domov sem vzela pismo, ga razrezala na koščke in vrgla v ogenj. Nisem bila ena tistih deklic ki mi se takoj začela jokati. Postavila sem se zase in se naslednji dan pogovorila s tistim grdim Urošem. Začela sem s vprašanjem, zakaj me ne more pustiti pri miru. Bil je tiho. Obrnila sem se in odšla stran. Kmalu je bilo 1. razreda konec, ker je leto letelo tako zelo hitro.

Next? V naslednjem delu zadn del in, če hočete še kakšno zgodbico povejte kakšno (vampirsko, najstniško, dnevnik, ljubezensko, resnično ...), pa link bom sm nalepla
12. januar 2012
u65079
u65079
Nextii. Amm. Napiši zgodbicoo. Sj veš.. Najraj berejo najstniške in ljubeznske (: Tko da te2 vrjante...
12. januar 2012
Neext.. ja jst sm tud za najstniško al pa ljubeznsko.. =)
13. januar 2012
u64528
u64528
nnnnnnnneeeeeeeeeeeeeexxxxxxxxxtttttt pa ja najstniško pa ljubeznsko!!!!
13. januar 2012
u72566
u72566
V 2. razredu se je to nadaljevalo naprej in naprej in naprej. Ampak takrat se je zgodil čudež! V šolo je prišla nova punca! In to v njegov razred. Seveda se je Uroš takoj zaljubil v njo, me prenehal 'nadlegovati' in pozabil name. In jaz sem živela brez skrbi, da mi bo še kdaj kaj naredil. KONEC!

PIŠEM NOVO ZGODBICO! Link bo objauljen tukaj, tam nek spodi.
Ampak najprej morm začet in jo ustvart! Baj!
13. januar 2012
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg