Forum
To je resnična zgodba...
Bila sem še manjša kot zdaj. Bela je bila moja prva psička. Bila je moja in še zdaj je najljubša psička. Igrala sem se z njo. Nekega dne smo jo peljali k veterinarju ker je bila že zelo stara. Ostala je pri veterinarju. Mi pa smo odšli domov. Naslednji dan je ni bilo domov. Začela sem jo pogrešati, ker mi je bilo dolg čas. Več dni, tednov, mesecev je ni bilo nazaj. Začelo me je skrbeti. Starši so mi povedali, da je poginila. Začela se jokati in jokati in....Bila sem tako žalostna in še zdaj sem tako žalostna, da ne morem povedat. ....
pišem naprej ko dobim vsaj en next
05. januar 2017
Pogrešam jo
05. januar 2017
Next
05. januar 2017
Ko sem bila starejša je prišla k nam na obisk Tina, ki je zdaj ni več ker je imela raka.Prišla je s svojim psičkom Lordijem. Čez nekaj mesecev nam ga je dala ker ga ni morala imeti več. Lordija sem se najprej bala ampak zdaj se ne bojim več ga in drugih psov razen če so hudobni ali kaj takega. No ko sem spet bila starejša je Tina umrla. Odšli smo na njen pogreb. Ulile so se mi solze in ubrisati sem si jih morala ter nosek. Ko je bilo konec pogreba smo odšli domov......
pišem ko dobim vsaj 5 nextov lahko od ene osebe
05. januar 2017
Next
Next
Next
Next
Next
05. januar 2017
al pa 5 nextov od različnih nextov torej še 4
05. januar 2017
ok
05. januar 2017