Forum
Pozdravljeni!

Sem Eva in povedala vam bom mojo resnično zgodbo.
Bilo je nekega lepega dne pred mojim 11 rojstnim dnevom.K nam na obisk so prišli teta,stric in vso ostalo sorodstvo.Dobila sem veliko daril in najbolj mi je bil všeč dnevnik.Ker smo dugi dan s sošolkam praznovali sma šle z mamo po nakupih,ker mi še ona ni dala darila za rojstni dan mi je rekla:Eva pojdi si v katero trgovino kupite lepo obleko ali pa več tu imaš 50e.Šla sem v trgovino in na pultu zagledala zapestnice bilo jih je zelo velik izbrala sem si eno bila je srebrna z podkvo,srcem in rožo,seveda sem si kupila tudi veliko drugih stvari.Bil je naslednji dan komaj sem čakala da bo na uri odbilo pol eno,na srečo sem se zamotila z pripravam na tekmovanje iz slovenščine.In končo ura je odbila na vratih je pozvonilo in bila je moja najboljša prijateljica Maša.čez kakšnih 15 minut so bili že vsi pri meni in začela se je zabava in pol.Prvo smo pojedli pico za boljšo moč,nato smo se igrali med dvema ognjema.Zmagala je moja skupina in jaz sem zdržala najdlje notri v igrišču...

A nextam

če želiš glasovati se prijavi ali včlani

02. februar 2011
next!
02. februar 2011
u35758
u35758
next
02. februar 2011
u28683
u28683
ok
02. februar 2011
okej nextam
02. februar 2011
No bila je ura približno pol pet vse prijateljice so morale iskati skriti zaklad.Našle so ga v grmu pri hiši.Grmu so veje razrazen in so zagledale škatlo hitro so jo odprle in v njej so bile lizike vse so navdušeno zaklicale Eva pridi našle smo ga.No čas nas je preganjal in bila je ura že toliko da so vse šle domov.Zvečer sem šla v posteljo še prej pa sem pogledala vsa darilo od sošolk in prejšna darila od sorodnikov.Iz darila od tete Jasmine sem vzela dnevnik in vanj napisala vse dogodke ki so se pripetili in tako so se začele težave!!!!!
Naslednji dan je bila šola zgodaj sem vstala in se odpravila peš do Maše,tam sem izvedela presenetljivo novico.Maša mi je povedala da hodi z enemu fantu iz našega razreda,ime mu je Anže.Rekla je še da ji je včeraj na Facebooku povedal de mu je zelo ušeč.Bila sem presrečna da je imela fanta.
Ko sma prišle do šole sma si rekle vedno bova najboljši prijateljici niti Anže niti kdo drug naju ne bo ločil.Ko Sma to izgovorila sma stekle do vrat,ker sma slišale šolski zvonec...
02. februar 2011
next
02. februar 2011
u7275
u7275
next
02. februar 2011
u35758
u35758
next
02. februar 2011
Stopile sma do vrat takoj sma jih odprle,ker sma mislile da je že pouk.No na srečo ga še ni bilo.Ampak ker smo imeli prvo Angleščino sma rajši pohitele do klopi seveda sva sedele skupaj.Jaz sem si pripravljala zvezke za Angleščino nato pa se nama približa Anže in njegov najboljši prijatelj Jan.V želodcu sem čutila čuden občutek.Stečt sem hotela na wc ampak je bila na vratih že učiteljica.Hitro sem šla do klopi in vprašala Mašo kaj je hotel Anže.Rekla je:
najin pogovor
M=Maša J=jaz

M: Ja povabil me je v kino.
J: Kaj a res!
M: jaaaaa.
J: vav ej poglej kaj moramo prepisati s table.
M: Ojoj taj pa greva see lotiti.

Začele sva prepisovati ampak nisem imela miru še vedno sem imela čuden občutek...
02. februar 2011
u36228
u36228
next
02. februar 2011
next!!!
02. februar 2011
u35758
u35758
next
02. februar 2011
Zelo,zelo me je zanimalo kaj je narobe no zazvonilo je,Mašo sem potegnila za rokav in jo odpeljala na wc naenkrat je pa občutek izginil.Maša me je vprašala kaj ti je da si me tko na hitr zvlekla v wc.

J: nekaj zlo nujnega jeee
M: Kaj!!!!!!!!!!
J: Ko sta prišla Anže in Jan me je v trebuhu nekaj ne bolelo niti krulilo ni nevem nekaj čudnega.
M: Kajjjj
J: A nisi slišala.
M: Sem samo ne razumem

(dindon)
Greva sem ji rekla in sva drvela v razred,naša razredničarka je vstopala vanj.Hitr sma si priprajle za slo.In učiteljica je začela govoriti v drugem tednu ker je drugi teden nek teden zaupanja in skrivnosti,nas je prosila da če kdo piše dnevnik naj ga prinese v ponedeljek v šolo...
02. februar 2011
next!!!!
02. februar 2011
ene tri next mora bit
02. februar 2011
u36228
u36228
next
02. februar 2011
ena šeee
02. februar 2011
u28683
u28683
nextnextnext
02. februar 2011
ok nextam
02. februar 2011
končno
02. februar 2011
u28683
u28683
ful dobr!!!!!!to je blo res?
02. februar 2011
Ves teden sem pridno pisala v dnevnik in na koncu ogotovila da sem se zaljubila.Ampak v dnevnik nisem napisala imene ker sem se bala da ga bi videla mama,seveda sem ga skrila pod posteljo.No naslednji pondeljek nisem šla v šolo z Maša ker je ona šla z Anžetu.Bilo me je strah da me bo zapustila in šla k anžetu

nadaljujem potem zato ker moran narediti dn
02. februar 2011
u28683
u28683
next
02. februar 2011
Ful dobra zgodba! Next, k boš lahko!
02. februar 2011
ok mav bom še
02. februar 2011
Ok!
02. februar 2011
u36228
u36228
next
02. februar 2011
No vstopila sem v razred in vse sošolke so imele dnevnik minuto za tem me je poklicala Lara in rekla haj Eva pokaži dnevnik odgovorila sem da je dnevnik skriven in da imaš v njem skrivnosti.Skozi vrate je prišla učiteljica in rekla vsi ki imate dnevnik pred tablo prišle so vse deklete in enih 7 fantov.Rekla je na odpremo dnevnik in povemokaj v njem piše prvi je bil na vrsti Anže prebral je da se je zaljubil in da želi da ga poljubi to osebo ni povedal nato je rekel pridi Maša.Maša je šla tja in ka poljubila bilo je res srčkano.nato je bila na vrsti Maša vse je prebrala.In čisto na koncu še jaz pred mano so bile vse sošolke in vse so povedale...
02. februar 2011
u7275
u7275
next
02. februar 2011
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg