Forum
Hey sem tija03 napisala bom svojo 1 zgodbo na igrah 123 !
Upam da vam bo ušeč!

ali boš sudeljuval/a

če želiš glasovati se prijavi ali včlani

15. junij 2014
nastopajoči

kim z prijateljico kajo
kimin fant jan
in
kajin fant kaj
1 DEL
sem kim stara sem 15 let kaja jan in kaj so tudi stari toliko kot jaz jaz zivim z mamo in očetom v navadni hiši blizo potoka .V potoko se lahko kopamo je čista in neonesnažena voda jan kaja in kaj živijo blizo mene v naslednji olici .vsak dan se dobimo ob 9 zjutraj pred mojo hišo in se gremo kopat v potok .
N ekega jutra me zbodi telefon klicala me je kaja
POGOVOR MED NAMA:
KAJA:hey kim danes je tako lepo jutro kaj če se bi dobili pred tvojo hišo in se šli kopat potem pa na pijačo tja v novi bar pri šparu
KIM:hey ja lahko ti obvesti kaja jaz bom pa jana dobimo se ob 9 pri meni pozvonite!adijo se vidimo
KAJA: adijo
odložim telefon in že negdo pozvoni na vrata .
din don
otprem bila je kaja vsa zadihana povedala je da jo je negdo za sledoval in je pritekla raje sem ker je sama doma cel teden .
to sva povedali moji mami mama je rekla da j ebolj varno če ostanemo tukaj doma pri meni in da lahko vsi 3 respijo pri meni .
kaja poklice kaja in mo pove kaj se je zgodilo oba sta
hitro bila tu . ta noc je bila strašliva saj je kajo celo noc neka neznana telefonska klicala in ob 7 zjutraj je dobila esemes GLEDAM TE !!!! zbudila nas je in pokazala kar je napisav kaj je poklicav policijo da kajo neka neznana telefonska kilice
prišli so in našli sledi pred hišo !
-lestev naslonjena k moji okni
-kapo ki jo je izgubil
in
vrv

policija nam je vse to pokazala sumili smo da kajo negdo hoče ograbiti to noč smo spali v mamini in očetovi sobi da bi videli kaj se bi zgodili !
to noč je kaja spala zravno kaja da bi bila bolj na vrne telefon je postila na nočni omarci zjutraj ko smo se zbodili smo na telefonu zagledali
potrebuje 3 nexte da napisem naprej ! in kaj si mislite kaj so zagledali na telefonu?
15. junij 2014
u170908
u170908
omg NEXT!!
Moslm da so ji grozil!!!
15. junij 2014
nextam mogoče jutri če bom imela čas
15. junij 2014
na telefonu je bil prileplen listek na njem je pisalo "ker si me zatuzila policiji se ti hude prede"Nismo vedeli kaj namerava zato smo sli na policijo tja nas je odpeljav ocka
kaja je spet dobla sporocilo pisalo je "nebo me nasli" kajo je postajalo zmerem bolj strah zacela je klicati mamo poklicala jo je in ji vse povedala
POGOVOR MED NJIMA
Mama k:zivjo ljubica kaj je
kaja:negdo mi hoce nekaj storiti dobivm sporocilo in klice. nevem od kot mo telefonska sem pri kim zato sem na varnem .
mamak:
15. junij 2014
Vredu pojdite. na mpolicijo
kajae. ze vozimo
adijo
mamak:adijo se vodiva.
odlozi in ze zazvoni moj telefon(kimin) ista telefonska ki jo klice kajo javim se in recem proyim kaj zelite odgovori kajo. vprasa zakaj. odgovori ker ker ker. potrebujem next in bom pisala naprej ali jutri. in kaj mislite kaj ji je odgoovril
15. junij 2014
Tam ko je smajli je se
15. junij 2014
u170908
u170908
nnext!!!
...ker bi ji rad nekaj povedal!
16. junij 2014
NEEXTAM
kako pa ves da tebe noce ce sploh. te se ni videle in zdaj te sigurno nebo marala ker. si ji groziv. lahko se ob 3 dobimo pri policiski postaji torej ces 5 minut ni past. adijo
odgoviri
16. junij 2014
Prav adijo
16. junij 2014
Sem poponoti pritisnila posli pisem naprej
16. junij 2014
Oceraj meje nekaj zabavalo zato danes pisem next
Pridemo do potaje tam je bil tisti tip ogotovila je da je tega tipa videla u baro in se.pogovarjale z nijim ampak mu ni dala telefonske stevilke od kot mu neven. najprej ko stopimo. tja ga kaja vprasa od. kot imas mojo telefonsko. stevilko odgovori. ves kaja. vessn n dan po tem ko sva se pogovarjala sem srecav tvoho prijteljico ines. i
17. junij 2014
In mi. je dala tvojo telefonsko stevilko. prisiliv sem jo sprvaa mi je ni hotela dati a sem ji groziv. kaj groziv siji kaj se omesa umerita se in jan saj bo se vse vredu. kim pa...potrebuje nex in bom nadeljevLa
17. junij 2014
PROSIM MAL BOL RAZLOCNO PISI IN MANJ NAPAK + DALJSE NEXTE PISI
DRUGAC PA NEXTTTT!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
17. junij 2014
Oki sam se prvo sem prek racunalnika ostlo ker.nisem mela casa prek tel. sorii saam ko bon. mela cas bom napisala ne glih obljubim ampak tudi jas upam. da bom lahko jutri.
lp tija03
19. junij 2014
pisem next
rekev sem ji da jo bom obil če mi ne da telefonsk stevilke

kim:kaj se pa gres groziš vsaki punci ki jo zagledas -pride mimo ali si nor
next dam potrebujem2 nexta
25. junij 2014
next
15. julij 2014
Oprostit. Ampak bila sem na morju. Nextam:-)

Odgovori ne nisem nor si ti
Ne nisem ampaak. Prosim nekaj oblubi
Da bom oblibiv
Da nebos vec draziv mojih sorodnikov in prijatelic
Oblibim adijo
Adijo
Obrnili so se pa sli
Rabim 2 nexta da nadaljujem
27. julij 2014
no kar nextam
no in smo se tudi odločili da bomo tudi tam prespali v šotorih
ker je tam raven travnik .
prispemo tja in se odločimo kam bomo pstavili šotore
jaz in jaz in jan si postavima šotor tudi kaja in kaj nato se oblečemo v kopalk
01. september 2014
in odhitimo k potoko tam pa zagledamo.......
rabim dva nexta in

kaj si mislite kaj so zagledali ???
prej nebom pisala
01. september 2014
A ŠE SPLOH KDO SUDELUJE?
30. oktober 2014
Ja js pa sem zaj braua
plus ostali
Tiji dela pisanje tezavce ker vem ker sva resni BFF
pa ej...lah jz tud pisem?
07. november 2014
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani