Forum
u34488
u34488
heii!moje ime je Gaja.Zaljubljena sem v najlepšega fanta v našem razredu nika.On je prelep,njegove oči so najnajnaj lepše.Ampak ne bom zdaj govorila o Niku.Moji Bff je ime Gabriella Ima fanta Gaja.Sta prelep par.Na šoli imamo eno največjo važičko Petro joj kok jo sovražim.

napišem zgodbo??

če želiš glasovati se prijavi ali včlani

02. januar 2011
u34488
u34488
aja pa usi smo stari 14 let
SLIKE:
Gaja

Gaby

Nik

Gaj

02. januar 2011
u34488
u34488
bom neki napisala d boste vidl o čem se zgodba sploh gre

"Gaja zbudi se" mi nekdo govori.Odprem oči in vidim mami,ki me budi.Vstanem in grem v kopalnico.Prižgem radio,si oblečem legice in moj najlubši pulover in se naličim.Ko se zrihtam ugasnem radio grem v kuhinjo in vidim mami in nekega možaka.Mami reče:"O Gaja!to je tvoj stric Matjaž.Ta teden bo pri nas na počitnicah" Predstavim se stricu Matjažu in odhitim v šolo.Pred šolo me čaka Gaby.Hitro stečem k njej in jo objamem.Skupaj se odpraviva proti garderobi.Čez par min zazvoni zvonec.Z Gaby tečeva v razred,ko pa pogledam nazaj ,da bi rekla Gaby naj pohiti(tekla je bolj počasi)se v nekoga zaletim.Ko padeva na tla vidim ,da sem se zaletela v Nika.(O shit kakšna sramota) sem si mislila kajti ležala sem na Niku.Mislila sem ,da bo Nik jezen name ker sem zaletela vanj,ampak ni bil.V roke mi je dal nek listek in mi rekel če lahko vstanem.Pogledam na listek in ga preberem.
na listku je pisalo:
Draga Gaja!
Če maš MSN me dodej.
moj MSN:Nik_14@hotmail.com
pa pliz bod ob 15:15 gor.
Nik!
Bila sem zelo vesela.Z Gaby sva odšle v razred,nevem kaj je bilo učiteljici ,da nama ni dala neupravičene ure ker sva zamudili 10 min.
Ko je bilo konec pouka sva z Gaby odšle domov.Gaby sem prosila če gre lahko k meni.Rekla mi je :"Ja itak da grem" in me objela.Ko sva prišle domov sva pojedle kosilo in odšle v mojo sobo.Prižgala sem računalnik in se takoj vpisala v MSN in hitro dodala Nika.Čez nekaj časa je prišel na MSN in me kliknil.
najin pogovor:

N-(Nik)
G-(Gaja)

N-hej
G-hellou
N-kko si kej?
G-uredu pa ti?
N-okej.
N-amm neki bi te uprašu?
G-kaj?(upala sem da me po vprašu če bi bila njegova punca)
N-kaj je blo dons za dn pr angli?
G-aa...en delovni list pa mormo najt sliko charlija chaplina
N-tenks.no zdej pa morm it.ajde
03. januar 2011
u34488
u34488
G-dijo
N-ej ej čak mau
G-kaj spet?
N-a bi se dons ob 17:00 dubila u parku?
G-am počak mau.morm mami uprašat.BRB
G-se vidva ob 17:00 u parku.čauu
N-yes.no dijo lpo se mej

nextam??
03. januar 2011
awa
dej hitr neextttt
04. januar 2011
u34488
u34488
celo nekdo bere.xD

Ura je šele 16:02 z Nikom se dobiva pa ob 17:00.Ugasnem računalnik in grem poiskat kaj bom oblekla.V omari najdem rumene kavbojke in roza majčko.Oblečem se in naličim.Nekaj časa igram igrice na mobitelu,ko pa je bila ura 16:40 sem odšla v park.Usedla sem na klopco in počakala Nika.Ura je bila že 17:41 Nika pa še nikjer.Vedela sem,da se heca in ne misli resno.Ampak sem mu verjela ker sem preveč zabitaa.Užaljena sem odšla domov.Ko sem prišla domov sem šla na MSN in zbrisala Nika.Bila sem potrta,takrat življenje zame ni imelo smisla,svet se mi je podru.Res nevem kako sem si lahko mislila ,da je vame.Cel dan sem čepela v sobi in jokala.Zvečer je prišel k meni stric Matjaž in me vprašal kaj je narobe ,da že cel dan jočem.Rekla mu nisem nič in odšla v kopalnico.Ko je mami prišla domov ji je Matjaž takoj povedal ,da že cel dan jočem.Odhitela je v mojo sobo in me vprašala kaj je narobe?Vse sem ji povedala.Ona je pa samo rekla joj ta ljubezen.Me objela in odšla.S tal sem pobrala torbo in vzela Nikov listek in ga raztrgala na tisoč lističev.Od žalosti nisem mogla narediti domače naloge.Ker sem bila utrujena sem zaspala.

nextam??
04. januar 2011
u34488
u34488
js ne bom več pisalaa
kr je BZ če nuben ne bere
04. januar 2011
awa
jaa plis piiiš še k je ful zanimiv boš vidla se prov hitr bo jo usi bbrall k je fuuull kkuullllll
06. januar 2011
u34488
u34488
hvala
bom premislna.če bom pisala naprej napišem ob 18:00
06. januar 2011
u34488
u34488
Zjutraj ,ko sem vstala sem mami prosila če lahko vstanem doma.Rekla je:"Seveda Gaja.Vem, da nočeš videti Nika"Odšla sem v sobo in zaspala.Vstala sem ob 12:12 in takoj poklicala Gaby.Povedala sem ji ,da sem zbolela.Povedala mi je,da jo je Nik vprašal kje sem.Rekla sem ji:"Ja in?Kaj nej zdej skačem od vesela?!?" Rekla mi je samo ,da je mislila ,da bom vesela in prekinila.Čez nekaj časa mi je zazvonil telefon upala sem,da kliče Gaby,da se ji opravičim ker sem tako govorila z njo.Ko sem pogledala na telefon sem videla neznano telefonsko številko in se oglasila.
J(jst)
N(neznanec)

j-Prosim?
n-oprosti mi.prosim
j-amm kdo si?
(Čez nekaj časa sem se spomnila na Nikov glas.Bil je on.Bil je Nik!!!!)
n-nik
j-aa kaj hočš?
n-oprosti mi kr nism pršu u park.Z familijo smo nekam šli.
j-ja valda
n-resno.Če ne vrjamš upraš mojo mami
n-čak
j-ha?
n-mami ane d smo bli učer ob 4h u bledu?
m-ja zakaj sprašuješ Nik?
n-kr tko
n-a vidš?
j-zkj si me sploh pol povabu?
n-nism vedu d gremo.Glih hotu sm it u park pa je mami rekla d nesmem nikamor ker glena na bled
j-ja ok no
n-mi oprostiš?
j-ma ja
n-hvala.rad te mam.dijo
j-čau
Z Nikom sem se pogovarjala kar 1.uro.Spet sem porabila ves denar.Gaby mu je 100% dala telefonsko jaz sem pa tako grdo govorila z njo.Joj.Takoj sem poklicala Gaby in se ji opravičila in jo povabila k sebi.Prišla je v 10 min(saj sva skoraj sosede).Povedala sem ji čisto vse.Ona me je gledala z odprtimi ustami.Bila je prav hecna hah.Še nekaj časa sva se zabavali potem pa je mogla oditi domov.Po tem dogodku z Nikom sem bila spet vesela kot včasih.Spet sem ga ljubila kot pred dvema dnevoma xD Vrgla sem se na posteljo in zaspala.
06. januar 2011
u34488
u34488
gremo*
06. januar 2011
u34488
u34488
nextam?
06. januar 2011
u14096
u14096
jaa
06. januar 2011
u34488
u34488
Danes je sreda, najbolj beden dan v tednu!!Vstanem in se oblečem.Grem v kuhinjo in mami pripravim zajtrk.Ko se zbudi me poljubi in se mi zahvali.Obujem si roza allstarke in grem k Gaby ,da bove šle skupaj v šolo.Prideva v šolo in vidim Nika ,ki hodi prot men.Pride do mene in me močno objame in se mi še enkrat opraviči.Gaby odide k Gaju in se začneta poljubljat.Midva
08. januar 2011
u34611
u34611
nnexttttttttttt
08. januar 2011
u34488
u34488
Midva z Nikom greva nekam na samo.Tam me Nik vpraša, če bi bila njegova punca.Rečem mu,da bom malo razmislila in grem v učilnico.Celo uro razmišljam o tem kaj naj rečem Niku.JA ali NE.Ko je malica z Gaby tečeva tja,da nama ne bo kdo zasedel najinega prostora.Za malico je bila PIZZA njamii.Uzamem dve pici in grem k mizi.Z Gaby se pogovarjava o tem kaj naj rečem Niku.Čez nekaj časa k meni pride Nik in me poljubi pred celim razredom.Vsi začnejo ploskati in govoriti v našem razredu mamo nov parček.bravo nik&Gaja.Čestitamo.Niku rečem Ja.On me še enkrat poljubi.Malice je konec in zdaj imamo prosto uro jej.Nik me prime za roko in greva v razred.45 min se pogovarjam z Nikom.Gaby se je celo uro poljubljala z Gajem.driinn je zazvonil šolski zvonec.joj še 4 bedne ure.Končno je ura 14:05.Z Nikom odhitiva do omaric in se ubujeva in greva k meni domov.Pr men doma igrava the sims 3.Narediva mene in Nika.Prav zabavno je bilo igrati simse z Nikom.Čez pol ure sva se navaličala simsov in se vlegla na posteljo.Nik me je začel poljubljati.Ima tako mehke in sladke ustnice.Nekaj časa se poljubljava potem pa je mogel Nik domov.Ko sva stala zunaj sem Nika objela.Nekaj časa sem še gledala Nika ,ko je odhajal.Mami me je poklicala notr in rekla ,da moram narediti nalogo.Nalogo sem naredila hitro saj je ni bilo veliko.Telefon mi zavibrira.Dobila sem sporočilo od Nika.
V smsju je pisalo:
Gaja
lpo spančki
mwa
lubm te!

odgovrila sem mu:
enako
mwa mwa

Videla sm da je ura že 23:45 o fak.Tekla sm u kopalnco in se hitr stušerala in šla spat
08. januar 2011
u34611
u34611
nexttttttttttttt
08. januar 2011
u34488
u34488
bom napisala ob ene 18:00 k grem zdle k babi
08. januar 2011
u34488
u34488
Zjutri k sm ustala sm mela podučnjake.Napudrala sem se in naličla.Oblekla sem si kavbojke in majico.Ura je bila šele 6 zato sm šla še na FB.Napisala sm 22.6.2010
08. januar 2011
u34488
u34488
(takrat sva z Nikom postala par)še dons pa jutr pa bo konc šole jupi!!Šla sm postopnicah dol in vidla mami in strica ,da se prepirata.Mami se je drla:"Zakaj vlačiš ženske domov če veš ,da to ni tvoja hiša!!Želim ,da se takoj odseliš!!Ko boš imel svojo hišo pa zaradi mene lahko domov pripelješ kero žensko hočeš!!"Stric se je drl nazaj:"Js se mam tud pravico zabavat!!Rade vole grem stran!!Bom šu že k Nataši!!"Šou je u sobo in začel pakirat.Šla sm k njemu v sobo in vidla golo Natašo.Hitr sm stekla vn z sobe in šla v šolo.V šoli smo vse ure gledali filme.5 uro smo bli na kompih.šla sm na FB in mela eno družinsko prošno.Bla je od Nika.D bi bla par.Takoj sm sprejela in čez nekaj min sem dubila kar 21 komentarjev.Vsi so pisal stay in
08. januar 2011
u34488
u34488
.Vsi so pisal stay in love.Petra je bla ljubosumna in je napisala:Ta zveza nebo doug trajala hah.Nik je napisu:To ti mislš budala.Z Nikom sva se pogovarjala po FBju in si dala vzdevke js sm bla cukrčk on pa cukr awii.Zvonc je zvoniu in šla sm k Niku domov.Doma mi je dal zapestnco na kateri je pisal:You will always be in my heart
08. januar 2011
u34488
u34488
Zapestnca je bla prlepa.Sobo je meu ful lepo.Na eni steni je meu napisan:Gaja ljubm tee.In na kompu je meu mojo sliko za ozadje.Nik me res ljubi.Ob 19:00 sva šla na sprehod v mesto.Peljal me je na en hrib.Bila sva čisto sama.Usedla sva se na klopco vauu razgled je biu prelep.Js sm hotla ,da pride Nik prespat k men.Nika je skrbel ,da mu njegova al pa moja mami nebo pustila.Vzela sem mobi in poklicala mami in jo vprašala če lahko Nik dons prspi pr men,rekla je ,da lahko.Pol je še Nik poklicu svojo mami in njemu je tud pustila.Šla sva k njemu domov ,da je uzeu pižamo,obleke za šolo in torbo ker je jutr še šola.Šla sva k men domov se najedla ter se šla stuširat(ne skupi xD.vsak pusebi) in spat.Spala sva skupi.To je najina prva noč skupi.NEXTAM??
jutr bom dala še ostale slike(petre,mami,matjaža,nataše)
08. januar 2011
awa
no sem rekla ad bojo začel brt xD

hudo dej nexxt
09. januar 2011
u34488
u34488
Gajina mami

Matjaž

Nataša

Petra

09. januar 2011
u34611
u34611
nextttttttttttt
09. januar 2011
u32708
u32708
Neeext
10. januar 2011
u34488
u34488
se opravičujem kr nism nč napisala ampk nism mela nč časa(mogla sm se učit kr sm pisala mato pa popravlala gefo) in bom napisala nou del k bo konc 1 konference kr se morm učit
14. januar 2011
awa
no je ze konnccc zdej pa pppppppppppppppppiiiiiiiiiiiissssssssss naprej drgac se bom zadavla
25. januar 2011
u35782
u35782
nexxt!
27. januar 2011
u34488
u34488
bom pislala naprej
pa ne se zadavt prosim.

Zjutri sm se zbudila Nika pa ni blo ob men.Pogledala sm v kopalnico,sobo za goste a ga ni bilo.Šla sm v kuhinjo in ga vidla ko je peku palačinke .njami.Odšla sm do njgega in ga poljubila.Hitr sva pojedla zajtr se oblekla in odšla v šolo.V šoli se je nekaj zgodilo ker so bli usi učenci na kupu in navijal za nwm koga ker nism dobr slišala.Odšla sva pogledat in vidla ,da sta se Gaby in Petra teple.Gaj je vpil Gaby ,da naj neha ampak ni.Odšla sm do nje in ji rekla ,da naj neha.Gaby polna modric in prask je odšla z mano v šolsko kopalnico.V kopalnici sva se pogovarjali o tem pretepu in povedala mi je ,da jo je Petra izivala in jo boksnila v trebuh.In tako se je začel pretep.Ker je bla ura 7:57 sva tekli v učilnico ,da nebi spet zamudili pouk (tko k vedno hah) Pr malici je k mizi pršla Petra in Gaby rekla p....... Gaby jo je ignorerala in se delala ,da je ne sliši.Ker je biu petk so Gaby,Gaj&Nik prspal pr men jej.Mel smo Disko. Js sm na sredino sobe sm postavla disko krogloin mau okrasila sobo,Gaby je prnesla čips,smoki,kokice,bonbone in pijačo,Nik&Gaj sta vrtela musko.Blo je tok dobr.Spat smo šli ob 2h zjutri.
28. januar 2011
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg