Forum
Napisala bom svojo prvo zgodbo in upam da jo boste brali..pisala bom dokaj književno..zgodba je napol resnična(imena niso prava,pa nekaj je dodano in odstranjeno)

No pa da se predstavim.Sem Roberta Sanchez stara sem 16 let živim v Londonu..Imam najbolšo bff for ever Evo,ki obiskuje isti razred kot jaz(Ekonomska šola).Imam pa tudi simpatijo Tomaža je eno leto starejši..Če želite izvedeti kaj se bo Roberti pripetilo,jo presenetilo,razžalostilo in razveselilo vas prosim da na zid nalimate NEXT!

ali želite vedeti kaj se bo Roberti zgodilo?

če želiš glasovati se prijavi ali včlani

04. maj 2012
to je Roberta ta drugi link..
04. maj 2012
Pač bom prvi next napisala pa bomo vidli če bo ta zgodbica brana..če ne bo pa imam drugo zgodbo ki jo bom začela pisat z naslovom Dvoboj dveh Vampirjev..če bo šla ta v pogon bom pisala to če ne pa tisto,pa mi pod komentar povejte katero naj pišem
05. maj 2012
en nwm no...o čem bi šla ta pa o čem una...ta o love una pa o vampirjih..tt love al sovraštvo al kaj? drgač pa nwm no...to o love
pa http://www.igre123.com/forum/tema/se-ena-zgodbica-pac/33386/ moja pa frendica mi pomaga (če češ brat)
05. maj 2012
Budilka zvoni pip-pip-pip ne že spet,mama pride v sobo in me zbudi.
V šolo bo treba mi reče,jas pa grem v kopalnico kot da jo ignoriram se zaprem in se stuširam,hitro pojem zajtrk in se odpravim do hiše kjer živi Eva.(sva le nekaj metrov narazen).Počakam jo ko mimo mene pride ON,ON Tomaž najlepši in najbolj popovn fant na svetu..pogleda me z sivimi očmi..takrat pa pride Eva in me zdrami iz sanj..najin pogovor
j-jaz e-eva

E:Roberta a bi odšla v šolo ali te odnesem v posteljo?
J:Kaj?kaj?a Eva ja u šolo hitro ja ja test aha ja vem
E:Am..kaj ti je?
J:joj sanjala sem o najlepšem fantu na svetu?
Epet Tomaž?am veš Lucy mi je učeraj na FB povedala da ima punco..

Joj ne!svet se mi je porušil v tistem trenutku pred sabo pa sm zagledala le Evo in potem sem padala in padala,ko me je kar naenkrat ujel?...
Če želite izvedeti kdo je Roberto ujev nextite
05. maj 2012
next
05. maj 2012
hvala za next,ja bom to pisala....a lahko še drugim poveš za mojo zgodbo hvala...no ta next je zate
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Ujel me je Tomaž z svojimi lepimi sivimi očmi me je gledal nakar pa je začel najin pogovor
j-jaz t-tomaž

T:Ali si vredo?
J:Ja ker si me ti ujel!
Taj no daj...kako ti je ime?
J:Roberta sem.Roberta Sanchez
T:Jaz sem Tomaž,am..bi šla danes po pouku z mano na kosilo v restavracijo LJUBEZEN JE PRAVA?Ker si zelo lepa!
Jzardim)Joj Tomaž tudi ti si lep ja seveda pridem!Zdaj pa grem v šolo da ne zamudim čaw
T:Čaw

Eva me je prijela za roko in mi rekla:UŠEČ SI MU!Jaz pa sem le zardela.
Ko je bilo konec pouka sem odhitela domov in si oblekla Roza miniko In belo majčko ter moje nove ALLSTARKE...ko pridem v restavracijo pa...

Več izveste če na komentar napišete NEXT
06. maj 2012
next
06. maj 2012
hah sam ti bereš no useeno bom nextala
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Pa ga zagledam...bil je popoln z svojimi črnimi lasmi in sivim očmi je bil kot princ na belem konju!ko me zagleda me ogovori
j-JAZ t-TOMAŽ

T: O Roberta kako si danes lepa...
J:Ti si meni všeč od takrat ko sm te prvič zagledala(zardim)
T:Resno???
Ja v tebe sm se zaljubila ko sm te samo zagledala in vidim da si dober tudi po notranjosti...
T: Tudi ti si meni všeč od takrat ko sm te videv...bi bila moja punca?
J: Seveda!

Ko sem prišla domov,sem odšla na FB,kjer sem zagledala prošnjo od Tomaža da bi bila njegova punca tudi prek FB,takoj sm sprejela...nakar vidim da me hoče dodati neka Nastja...ker je nisem poznala je nisem sprejela...naslednji dan pa v šolo pride nova punca!

Katera je ta punca ugibite in mi na zid prilimite NEXXT!
Je bila to Nastja?
Ali bosta z Roberto in Evo prijateljice?
Odgovorite..
07. maj 2012
next
07. maj 2012
lj ne bom več pisala te zgodbe ker je itak bw ker je nobeden ne bere
08. maj 2012
dej pliss k je fajna
08. maj 2012
reči še drugim naj berejo prosim ok bom pisala zate
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Naslednji dan pa pride v šolo nova punca!Bila je kdo drug kot Nastaj ki me je učeraj dodala na fb vendar sem jo zavrnila...prišla je do mene in začela klepet
j-jaz n-nastja

N-hay!ti si verjetno Roberta,ki me ni sprejela na FB
J-O ti si!ja sorry nisem vedela da si to ti nisem te spoznala
N-Ah ni kaj...in bi bila moja frendica?
J-da vsekakor dobra si se ti vidi!pridi ti pokažem mojo bff Evo
N-ok
J-aja pa svojega fanta Tomaža,poglej ga a ni srčkan?
N-ii kk je cut!

Takrat pa pride do mene Tomaž me objame in me poljubi,neka Lucy ki je vanga in je najbolj važna na celi šoli pride do mene me udari in reče:CIPA!takrat pa pride nastja in jo tako udrai da je imela rdeče lice in je reklaUSTI ROBERTO NA MIRU!NEUMNA KRAVA!Tomaž pa je dodal:TAKO SI GRDA DA TE ŠE KRAVA NEBI POSLINLA!hahhahaa začeli smo se smejat Lucy pa je odšla k svojima prijateljicama..in nekaj govorila....Jas,Tomaž,Eva in Nastja smo odšli k pouku...ko pa pridem domov pa...
08. maj 2012
next..ok že grem govort okol
08. maj 2012
hvala ti....
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Ko pridem domov pa me čaka presenečenje!Tomaž,Eva in Nastja so mi pripravili mini zabavo za rd.Čisto sm pozabla da mam danes RD!Zvečer sem se stuširala,pojedla vaflje si umila zobe in odšla na fb,kilkniv me je Tomaž..najin pogovor je tekel takole:
j-jaz t-tomaž

T-Hay moja pikica
J-Hay srček
08. maj 2012
Sry neki je zaštekalo
-------------------------------
Vprašal me je če grem z njim jutri na morje odgovorila sem!Itak
08. maj 2012
Zjutraj pa me je nekod čakal pred vrati
08. maj 2012
next..pa dons zvečer dobiš še eno bralko k je že rekla da bo zvečer prebrala
09. maj 2012