Forum
z mojo najbolšo prijateljico sva se odpravili malo v park.vsedli sva se naklop in koga sva videli mojo simpatijo Nika ko se je spoljubljal z drugo.to me je tako prizadelo pa mi je po licu steklo nekaj solz a sem si mislila da itak nebom mela nikoli sreče v ljubezni.še dougo po tem sva z Žano(mojo prijateljico) sedeli in se pogovarjali.pogledala sem na uro oneeeee bila je že 20:00 spet bom zamudila avtobus sem rekla se poslovila in steka.na stečo ga nisem ko sem prišla domov sem šla prvo na fb. videla sm novo sporočilo odprla sem ga in videla da je od Nika v njem pa je pisalo.....

next?
21. avgust 2011
next
21. avgust 2011
hiii
a veš da si ti men že dolgo všeč....
bila sem vesela a sem se spomnila kaj sem videla v parku.mu naj odgovorim?mmmm raje ne.odjavla sem se in se šla pripravit za posteljo.naslednji dan je bil četrtek moj najslabši dan imamo veliko ur sepravi veliko ur bom preživela v šoli in gledalo Nika kako se spet poljubla z neko punco.a ni bilo tako v šoli je pristopil do mene in rekel....

next?
23. avgust 2011
next
23. avgust 2011
u52895
u52895
Next, itak!
23. avgust 2011
o-on j-jaz
o: upam da si prebrala moje sporočilo na fbju!?
j:ja sem ja
o:in?
j:in kaj učeraj sem te videla u parku kako si se pokljublaj z Sandro!?
oaj veš da sem se samo pretvarjal da bi prišel do tebe(me poljubi)
oanes u parku bo 5h?
j:mmmm....ja vela
komec šole je presenitlivo minil hitro ko je zazvonilo sem stekla iz učilnice naravnost domov. hitro sem se stošilara oblekla namazala in odhitela v park.čakala sem ga in čakala nikjer ga ni bilo ura je bila 19:10.žalostna sem se odločila da grem domov.ko sem hodila sem ga videla bil je z....

next?
23. avgust 2011
next!!!!!!!!!
25. avgust 2011
bil je z njegovim najbolšim prijateljem.stopil je do mene me objel in poljubil.
o-on j-jaz n-njegov prijatelj
o: hiii kako si miška moja?
j: hiiii miška....tvoja.....?!
n: ja ka a vidva nehodita al kaj?
o: seveda hodiva
j: kaj?!!
ko sem hotela oditi me je prijel za roko ni me še enkrat poljubil
o: no zdej veš da sem te hotel uprašat....it tvoj odgovor???
j: seveda da ja
o: ........
next???
28. avgust 2011
next
28. avgust 2011
u110045
u110045
Next
15. april 2014
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike