Forum
Jaz in Lily sva se sprehajali po mestu. Najini starši so bili še, kar premožni. Moja mami je bila odvetnica, ati je bil zdravnik. Ko sva kupili, kar sva rabili sva zagledali fanta...

Nadaljujem?
Da
Ne
12. december 2010
u33150
u33150
ja
12. december 2010
Fanta sta bila zelo lepa in odločili sva se da odideva do nju.
Predstavili sva se. Jaz sem Emma. In to je moja najboljša prijateljica Lily. Tudi fanta sta se predstavila. Eden je bil Alex drugi pa Troy.
12. december 2010
Izmenjali smo si telefonske številke. Na poti domov sva se pogovarjali kako sta cute. Jaz sem hotela Alexa ona pa Troya. Zmenili sva se, da ju bova bolje spoznali. Bili sva pred mojo hišo. Lily sem povabila naj vstopi. Ampak ni hotela. Odšla sem v hišo in pričela pisati mojo D.N. Ko sem jo napisala sem šla k Lily prav v tistem trenutku je zazvonil moj telefon. Bil je Alex...
12. december 2010
AAAAA! Sva zakričali. Javila sem se.

E jaz
A Alex

A: Emma z Troyem sva vaju hotela povabiti v kino... Troya je sram poklicati Llily...
E: Prideva
A: Super ob 16:00 bo super akcijski film Kot noč in dan
E: Ok
12. december 2010
Ali kdo od vas lahko komentira?
12. december 2010
Prosim sej vem, da je beda!!!
12. december 2010
u18082
u18082
Next.!! Plss.!
12. december 2010
Res? Mony prosiš naj nadaljujem?
12. december 2010
u18082
u18082
Jaap nadljuj.!
12. december 2010
Z Lily sva takoj odšli k meni domov izbirat obleke (obe dve imava na srečo enako velike št. tako) jaz v svoji omari nisem našla nič posebnega Lily pa je moje obleko oboževala. Lili mi je rekla, naj grem v njeno omaro in izberem kar hočem. Ona mi je bila ko sestra. Vse sva si delili. Obe dve sva imeli res ogromno oblek. Le, da jaz svojih ne maram Lily pa moje mara. Lily je nora na modo. Iz njene omare sem vzela ljubko krilce,majčko in čevlje. Ko sem prišla nazaj sem pogledala na uro. Še samo 1 uro. Oblekli sva se. Lili je bila videti res cool. No sledil je make up in bile sva gotove. Zadrla sem se. Še 15 min. stekli sva ven, zaklenila sem hišo. No imava res srečo, saj je kino samo eno ulico naprej. Fana sta naju že čakala. Oba dva sta rekla, da izgledav res cool.
12. december 2010
Kupili smo kokice, pijačo in karte ter odšli v dvorano. Film je bil res cool. Trajl je do 20:00 in imeli smo še 2 uri časa, da se spoznamo bolje. Koliko sta stari? Sta naju vprašali. Kot iz enega glasa sva rekli, da 16. Ona dva imata 18 let. Alex je me je zapeljal domov. Lily pa je domov zapeljal Troy. Alex ima Marcedesa, Troy pa Audi. Ko sva prišla domov sem se poslovila in si šla pripravit kopel. (Mame in ata ni bilo doma, bila sta na službenem potovanju za 1 leto). V kopeli sem si sama pri sebi govorila, kakšen bedak sem, da Alexa nisem povabila v hišo. Ampak, če sem razmislila sem ugotovila, da sem ga komaj poznala in da bi mi lahko kaj storil. Po tej strani pa sem bila prav ponosna nase. Odšla sem ven iz kadi...
12. december 2010
KOMENTIRAJTE PROSIM. ODITI MORAM
12. december 2010
u33150
u33150
nexti!!!!!!!!!!!!!!
ful dobr pišeš
12. december 2010
u33150
u33150
ni bedna zgodbica (za moje pojme je fulllll dobra)
12. december 2010
Sarchii hvala
12. december 2010
http://www.igre123.com/forum/tema/moja-prva-zgodba/11123/

to je moja zgodbica če jo ko hoče prebrat.
12. december 2010
...in padla! Razjezila sem se. na moji nogi je bila velika modrica! Ker sem imela dovolj vsega sem se ulegla v posteljo in kmalu zaspala. Nekdo me je poklical prav sedaj! V petek zjutraj ob 02:30. Bila je Lili

E: jaz
L: Lily

E: LILI KAJ TI PA JE ?! SE ZAVEDAŠ KOLIKO JE URA?!
L: J-jaz je jokala
E: Lily kaj je narobe?
L: Pp-rosim pridi k meni
E: Takoj
Z Lily smo bile sosede. In že sem bila pri njej.

Vrata so bila oklenjena... Lily je bila bleda kot sena. Stekla sem k njej in jo objela. Vprašala sem jo kaj je narobe. Govorila je nekaj a je nisem razumela. Rekla sem ji naj se umiri. In res se je. Rekla mi je, da jo je Troy posilil. Ko sem imela v roki moj mobilni telefon, da bi poklicala policijo je Lily rekla, da ji je zagrozil. Zagrozil gor ali dol! EMMA! Ne smeš! Ja pa lahko! Poklicala sem 113 in policija je bila že Troya so zasliševali... K meni je prišel Alex. Rekla sem mu naj se me ne takne, ker mu bo še žal. Pobožal me je jaz pa sem mu na obraz eno pri mazala. Rekel mi je naj ga poslušam...
12. december 2010
Cool
12. december 2010
je BeMyFan
12. december 2010
Rekla sem: Na raz... Prekinil me je in mi rekel bi že utihnila?! Pazi se Troya. Vrjemi mi, da jaz nisem tak! Rotim te. Rekla sem, da bom razmislila in da, če mi naredi kaj groznega mu bo še žal. Jaz nisem hudoben. Troya sem spoznal komaj pred enim mesecem no! Alex jaz pa tebe komaj danes! Emma... Troyu sem vrjel in pred kratkim sem mu kupil tisti Audi imel je rojstni dan in želel si ga je iz srca. Alex težko ti vrjamem.
Vem Emma in mi moraš! Alex časa mi da 1 eden, da e posvetujem mojo mami in Lily
Ampak... Alex nič ampak!
12. december 2010
Stekla sem k Lily in ko je gledala Troya je stekla k njemu in ga brcnila v mednožje. LILY UMIRI SE! Sem kričala. Lily je tekla k meni. Prosila me je, če bi lahko spala pri meni in seveda sem ji dovolila. V postelji sva se dolgo pogovarjale kaj bomo jutri in odločile sva se, a bova spekli piškote.
12. december 2010
Prosim komentirajte
12. december 2010
KOMENTIRAJTE!
12. december 2010
Ali naj ploh nadaljujem?!
12. december 2010
Ko je Lily zaspala je bila ura že 06:30 pokrila sem vzela telefon in poklicala mami.

E :JAZ
M :MAMA

M: EMMA KAJ PA TI JE?! UPAM, DA IMAŠ DOBER RAZLOG DA POKLIČEŠ TAKO ZGODAJ!
E: OPROSTI MAMA DANE SE JE ZGODILO NEKAJ GROZNEGA
M: KAJ?
E: VSE SE JE ZAČELO, KO SVA Z LILY ODŠLE IZ ŠOLE PO MESTU NKUPOVAT. ZAGLEDALI SVA FANTA KI STA BILA NORO LEPA POEM PA SVA ODŠLI DOMOV. DOMA SEM NAPISALA D.N IN ODŠLA K LILY. PRI LILY ME JE POKLICAL TISTI FANT ALEX IN NAJU POVABIL V KINO. Z LILY SVA SE LEPO OBLEKLE...
M: JE VSE OK ?!
E: JE POTEM ME JE DOMOV ZAPELJAL TISTI FANT IN ODŠLA SEM V HIŠO. PRIPRAVILA EM SI KOPEL. KO SEM SE SKOPALA SEM ŠLA SPAT POTEM ME JE ZGODAJ ZJUTRAJ POKLICALA LILY. BILA JE OBJOKANA. ODŠLA SEM DO NJE IN POVEDALA MI JE, DA JO JE FANT, KI JO JE PRIPELJAL DOMOV OTIPOVAL. POKLICALA EM POLICIJO. SEDAJ JE VSE OK. LILY SPI PRI MENI
M: A PRIDEM DOMOV?
E: MAMI NI TREBA NIČ NI NAROBE
M: OK LJUBICA ADIJO
E:ADIJO
12. december 2010
u33150
u33150
ja ful dobr a vidš sam vrjet morš da fajn pišeš in evo ga SUPR ZGODBA
12. december 2010
hvala
12. december 2010
Zbudila se je Lily in nama skuhala čaj. Z njo sem se posvetovala o Alexu in rekla mi je naj mu ne vrjamem. No drugače pa je še sreča, da se vanj nisem zaljubila. Z Lily sva se oblekli in odšli na zajtrk v super lokalček. Tam je delal sin od mamine sodelavke. Tudi on je bil zelo simpatičen in prijazen ime mu je bilo Luke in star je bil 16 let tako kot jaz. Vprašal naju je: No dami moji. S čim vaju lahko posrežem. Z Lily va bruhnili v smeh on pa je presrašeno gledal. Kaj pa je hecno? Nič samo zelo prijazen si smešen. Tudi on je bruhnil v smeh. Rekla sem mu da bi topli sendvič in kakav. Tudi Lily si je izbrala isto kot jaz. Luke je nesel listek do kuharja in prisedel k nama. Lily je vprašal, če je vse ok. In odgovorila mu je,da vse ok. Luke nama je prinesel sendviča. Ko sva pojedli sem šla do njega po račun. Potegnil ga je iz denarnice in me pogledal v oči in tudi jaz sem ga gledala. Bila sem v sedmih nebesih. K nama je prišla Lily in rekla: Halo zaljubljenca gremo! Emma plačaj jaz moram iti na stranišče mi je rekla. Ko je odšla na stranišče mi je rekel naj ne plačam, da je ok. Rekla mi naj mi da račun in da se ne želim prepirati. Rekel mi je, da če se ne želim prepirati naj mu dam mojo telefonsko številko. REKLA SEM PRAV NAPISALA SEM MU JO.In prišla je Lily. Emma pridi greva. Luku sem pomahala. Lily mi je rekla: Emma haloo. A si zaljubljena? Z milim glasom sem rekla jaa. O u se pa nekaj plete me je začela izzivati. Kaj se plete?! Rekla i, da si zaljubljena
12. december 2010
u33150
u33150
kok dobra zgodbica
12. december 2010
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg