Forum
bilo je konec šolskega leta in vsi smo se veselili počitnic.med počitnicami sem se večinoma družila z mojo bff neli.
neli:

nek petek sve šli na sprehod do parka,ko se je v mene naenkrat zaletel nek luškan fant.
fant ( marko ) :

upravičil se je in me povabil na sok in piškote k njemu domov.svoji bff neli sem prišepnila da sem se prvič zaljubila.šla sem za fantom ona pa je ostala v parku in šla na sladoled.ko sva prišla k njemu domov me je povabil v svojo sobo.predstavila sva se drug drugemu in rekel mi je da mu je ime Marko.kar predsej je imel razmetano sobo.vprašal me je če bom sok in piškote.prikimala sem.kar hitro je prišel nazaj in položil na mizo sok in piškote.

povabil me je k mizi.ko sem šla k mizi sem se po nesreči spotaknila ob njegove čevlje ki so bili na tleh,v tistem trenutku pa se je obrnil in padla sem mu v topel objem.vprašal me je če sem v redu.taktat pa......
jaz ( lilly ) :

NEXT???
nadaljevala bom ko dobim vsaj 5 nextov+napišite kaj mislite da se bo zgodilo!!
12. september 2012
u97075
u97075
neexxxttttt!!!!1
pa po mojm se bosta poljubla ♥
12. september 2012
next!
13. september 2012
zdaj bom prej next napisala drugič bom pa rabila več nextov
13. september 2012
neeexttt < 3333
13. september 2012
Next
13. september 2012
u37525
u37525
next
13. september 2012
zdaj pa bom nadaljevala z zgodbo!!!!!! <3
14. september 2012
u103016
u103016
neeeeeeeeeeext plis še dons!!!!!!!
14. september 2012
u97075
u97075
dej že next!!!
14. september 2012
Takrat pa .....sem dobila sladek poljub.Medtem pa je prišla v sobo njegova punca.Z akričala je:"Kaj za vrega.....!!!!!????"Takrat se je tako razburila da je z jezo v očeh stopila do mene in me potegnila k sebi.Naenkrat me je udarila po licu.Takrat pa sem jo tudi seveda jaz nazaj.Marko je nekako ustavil najin prepir.Rekel mi je da mi bo pojasnil in rekel je da je to njegova """BIVŠA""" punca."Kaj bivša!?" mu je odgovorila in zakričala punca.Rekel ji je da naj odide ven.ni hotela zato sem z solzami v očeh odšla jaz in za sabo močno zapahnila vreta.Ko sem prišla domov sem se zaklenila v sobo.naenkrat pa je potoho potrkalo.bila je Nely.Odklenila sem in takoj ko je vstopila sem jo močno objela in še bolj jokala.Vprašala me je če sem v najlepšem redu.Nažalost je bilo obratno.Intakran sem ji povedala celo zgodbo............."Kaj!!!!??? kaj je lahko bolj groznega??"Spet me je vprašala če sem v redu "Ja" sem ji rekla.Ampaknevemče mu bom lahko kako odpustila."No,premisli na samem!" in odšla je.ulegla sem se na posteljo da bi ta dan prespala,ampak naenkrat zazvonil mobitel.zvonil je kar 10x a se nisem hotela oglasiti ,saj je bil Marko.enajstič sem se oglasila in Marko me je vabil v park.šla sem.Marko me je čakal pri vodometu polek klopce.ko sem prišla do njega je takoj začel"Oprosti zaradi vanese!!!!!"nisem vedela kdo je to zato sem ga vprašalakdo je to.rekel je "to je tista katera naju je zalotila med poljubom!!""aja" sem rekla.lahko bi mi vseeno povedaj zanjo.Nisem hotel dker potem nebi hotela biti z mano....A ti še nisi imela fanta???"No ne.Ker bite nekaj prosil.Kaj??Bi bila moja punca?ter pokleknilpred mano s škatlico v kateri je bila ogrlica na kateri je pisalo "LOVE .ostala sem brez besed,on pa mi je ogrlico dal okoli vratu.na obrezu se mi mi ni poznalo kako sem bila srečna,ampak to sem čutila v notranjosti.no in na vprešanje "bi bila moja punca?" sem z veeljen vzkliknila "DA!!!!"potem me je vprašal če sem mu odpustila?"da samo če do se to ponovilo pa nebon" sem mu rekla !prav!!" mi je rekel."In še nekaj imam zate" mi je rekel."kaj?"sem z zanimanjem vprašala.Takrat je poklical nekoga z imenom Kaja.mislila sem da je spet katera od njegovih punc a bol je majhen najlepši kuža na celem svetu.Vprašala sem ga :"čigav je ta kuža??"Rekel mi je da je bil njegov ,zdaj pa je njen.v resnici pa je bila kužka.v tistem trenutku sem bila najsrečnejše dekle na svetu.Vprašal me je če gremo na sladoled.Rekla sem da ja in šli smo na sladoled.Kajo sva seveda vzela s sabo.Ko svapojedla sladoled sem vzela kajo v naročje in odpravili smi se k meni domov.Doma sa bila moja starša in moja starejša sestra dvojčica.staršem sem predstavila Marka in Kajo ter ju vprašala če lahko obdržim Kajo.ni mi bilo treba vprašati di konca saj je mama bila takoj za.Moja sestra Katja je bila malo ljubosumna saj sem prej dobila fanta kot ona.Potem sva odšla v mojo sobo in se začela poljubljati.
Na vratih je po tiho potrkalo in bila je Nely,tega nisva slišala zato je Neli ar vstopila.Ko pa naju je videlaje rekla da ni hotela motiti in da se opravičuje ker moti.potem je Marko moral domou in se je poslovil od mene ter na postelji pustil listek.poslovil se je sladkim poljubom.ko je končno odšel je bila Nely vsa vesela da sva se pobotala.Rekla mi je da ji naj vse od začetka povem kaj se je dogajalo saj je bila vsa nestrpna.Začela sem govoriti......in ko sem končala.bila je vsa vesela zame.Nato mi je rekla da naj praberem listek katerega mi je napisal Marko.Naglas sem ga prebrala:"Pridi ob 23:00 k meni domov ter sabo imej kopalke!"Takrat je bila ura 22:50ato se je Nely poslovila in mi prišepnila:"Lepo se imej!"Nasmehnila sem se ji.ura je bila že blizu 23:00 zato sem splezala skozi okno da me nebi starši opazili saj tega niso vedli.ko je bila ura 23:00sem bila pri njemu doma polek bazena.že me je čakal.terme je za pozdrav spet poljubil zato nisva videla ter sva................
ZA NADALJEVANJE ZGODBE PA ZDAJ POTREBUJEN 6X NEXT
PA NATO ŠE NAPIŠITE IN UGIBAJTE KAJ SE BO ZGODILO!!!
PA LEPO BRANJE VAM ŽELIM!
<3 .
14. september 2012
SLIKE BODO ODDANE V NESLEDNJEM NEXTU
14. september 2012
zdej bom dala slike:
moja sestra:

ogrlica,ki mi jo je podaril marko:

kaja ( psička ki mi jo je podaril marko ) :

obleka ki sem jo oblekla ko sem se zvečer odpravila k njumu:

čevelčki z peto ki sem ji obula zraven:

in tako sem bila našminkana:

moje kopalke:

tako sva se z markom poljubila:

14. september 2012
aja pa še bazan:

14. september 2012
u97075
u97075
nextt!!!
pa nevem kaj bi se zgodilo...??
14. september 2012
next
14. september 2012
u103016
u103016
neeeeeeeeeeeeext!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
14. september 2012
Next tudi jaz nevem kaj se bo zgodilo
14. september 2012
u37525
u37525
nnnnnnnneeeeeeeeeeeeeeeeeeeeexxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxttttttttttt
15. september 2012
nova bralka:NEXT NEXT NEXT!
15. september 2012
ZDAJ BOM DODALA NEXT!!!!!
18. september 2012
IN TO JE LEPO DA SEM DOBILA NOVO BRALKO
Hvala ker berete!!!!!
18. september 2012
takrat pa sva........padla v bazen.bila sva vsa premočena,zato sva šla ven iz bazena da bi se posušila.šla sva v Markovo sobo in se za nekaj časa grela v postelji.potem pa sva šla k meni domov.Marko ni smel ostati dolgo zato me je samo pospremil do vrat.poslovil se je z vročim poljubom in hitro je odšel domov.jaz pa sem se šla stuširat,nekaj pojest ter si umit zobe.oblekla sem si pižamo ter se ulegla na posteljo.preden sem zaspala sem šla in Marku na fb-ju na napisala:"lahko noč pikec,sladko spi in I U .Marko mi je napisal nazaj isto! ko sem zaspala se mi je sanjalo nekaj groznega!!!!!to so bile sanje katere še nikoli nisem sanjala::::::::ilo je jutro.preoblekla sem se in šla ven.zunaj je pred vrati stal Marko.šla sem proti njemu,toda Vanesa je bila prej pri njemu.začela sta se poljubljati.šla sem v sobo ter jokala da je bila "poplava"saj me je spet prevaral!!!in to spet z Vaneso.z vrata sem si utrgala ogrlico katero mi je podari.ter jo močno zalučala skozi okno.Marko se je začudil saj je ogrlica pristala na nejmu.Spomnil se je kako mi jo je podaril in mi jo dal okoli vratu ter kako sva se imela rada.Vanesa je zakričala:"Kaj njej tej kozi si podaril ogrlico meni pa ne!?" Takrat je ven pritekla Kaja( moja kužka ) ter napadla Vaneso.Vanesa je kričala ter zelo prestrašena odbežala kdo ve kam.Marko je hotel za njo a ga Kaja ni pustila.takrat sem vsa jezna prišla iz moje sobe in stopila k Marku.Hotela sem ga vprašati,če je spet z Vaneso,a sem ga raje udarila po licu.Vprašal me je:"Zakaj pa to?!" "Zato ker si me že drugič prevaral in tokrat ti me bom odpustila in nočem te več videti,zato prosim da odideš!!!"Močno me je prijel za roko in me vlekel do ribnika v katerega me je z veliko voljo potisnil noter.zakričala sem mu:"ZAKAJ!!!"ter jokala.Jezen mi je zakričal nazaj:"Zato ker me nebo Vanesa več marala in to zaradi tebe!in rekel mi je :"NAVADNA PRASICA SI!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!"Zaradi te povedi katero mi je omenil na koncu sem bila prepričana da ga nikoli več nebom dobila nazaj!!!!tako sem bila že cela premočena.tisti trenutek je za mano nekaj plavalo nevem kaj je bilo ampak je bilo zelo veliko.Marku sem zakričala:"Marko pomagaj mi,prosim!!!!"Marko mi je jezen zakričal nazaj:"sama se reši!!!!"se je smejal ter še pripomnil:"pa lepo se imej v novem življenju!!!hahaha!"Odšel je.hotel me je požreti zato je na široko odprl usta ter plaval proti meni potem pa..................
Takrat sem se zbudila vsa prestrašena ter se spet jokala.v sobo je prišla moja sestra.Vprašala me je:"Je kaj narobe?!"rekla sem ji da ja ter mi pripomnila :" ok potem pa se naprej lepo sanjaj in lahko noč!!" Odšla je in jaz sem stopila k oknu da bi se prepričala še je vse v redu.ter sem zagledala...............
NEXT?POTREBUJEM VSAJ 8 NEXTOV ZA NADALJEVANJE + NAPIŠITE KAJ SE BO ZGODILO!
PA LEPO BRANJE!! !
18. september 2012
SLIKE ŠE NISEM IZBRALA ZATO JIH BOM ODDALA V NASLEDNJEM NEXTU ALI ŠE PREJ
ČAO!!!! !
18. september 2012
POLJUB MARKA IN VANESE:
http://30.media.tumblr.com/tumblr_m1ejk82DOQ1qim9wko1_500.jpg
MOJA PIŽAMA:
http://pics.esprit.de/Shop/PicProductFrontView/F2574_91.jpg
MOGOČE JIH BOM ŠE KAJ DODALA,AMPAK MORAM DOLL!!!
18. september 2012
NEXT!
20. september 2012
Nujno nextaj prosim!
20. september 2012
hey dragi bralci!!!
rada bi vas obvestila da ne bom takoj dala gor novega nexta zaradi šole.a bom kdaj dala samo prej se morem pozanimati za šolo ker jo moram končati
sorry!!!
21. september 2012
u97075
u97075
nextt
21. september 2012
ter sem zagledala kužko Kajo ter tujega kužka kateri je bil tudi lep.pomislila sem :"kaj če nima doma?poskrbela bon zanj!".prestrašila sem se njihovi senci.poklicala sem noter kajo ter tudi kužka.poimenovala sem ga rex.skupaj smo zaspali.jutro je bilo hladno.pozvonilo je.pred vrati je bil Marko.Šla sem odpret vrata ter ga močno udarila,saj sem mislila da se dogaja tisto kar sem včeraj zvečer sanjala.vprašal me je :"Zakaj pa to?!".nisem mu odgovorila ter pomislila ter se spomnila da sanje niso bile resnične.ter se mu opravičila.šla sva v mojo sobo ter se začela poljubljati.bilo je lepo.šla sva po nakupih.imela sva kupljenih veliko stari zame in za marka.ko sva šla mimo zlatarne pa mi je kupil prstan z biserom na sredini.bila najsrečnejša ženska na celen svetu.zato sem bila preprričana da so bile moje sanje le velila laž.potem pa sva se odpravila k meni ter odližila vse stvari. šla sva k marku domov.s sabo sva vzela tudi Kajo ter Rexsa.Marko me je vprašal me je čigav je rex.povedala sem mu celo zgodbo ter tudi sanje katere sem sanjala včeraj večer.Začudil se je ter mi pripomnil:"Jaz te nikoli več ne bom prevaral.še posebej pa ne z Vaneso.!"
no bila sem bolj dobre volje ko mi je omenila da me nebo več varal.a mu nisem povsem verjela.šla sva v park.tam pa sva opazila ,da se................
ZA NASLEDNJI NEXT BOM POTREBOVALA VSAJ 10X-NEXT.
ZRAVEN PA PROSIM NAPIŠITE TER OGIBAJTE KAJ SE BO ZGODILO,ČE PA NEBOSTE PA SE GLAS NE VELJA!
LEPO BRANJE ŠE NAPREJ!!! !
26. september 2012
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg