Forum
u100610
u100610
P s K
U o u
N l !
C
E

»HEJ,HERMIONE,GREŠ Z NAMI NA SLADOLED DANES?« JE VAŽNO VPRAŠALA SARAH. »GREM LAHKO TUDI JAZ Z VAMI?« SEM JIH ROTEČE GLEDALA. SARAH ME JE GLEDALA,KOT DA SE MI JE ZMEŠALO. »TI LING,PA NE!« JE REKLA. »AMPAK TUDI JAZ BI ŠLA…« UTIHNILA SEM.
SARAH JE ODŠLA. SKUPAJ Z MOJO PRIJATELJICO HERMIONE IN SVOJO DRUŠČINO.
NJENA DRUŠČINA SO SAME SUPER,RES LEPE PUNCE,ČISTE AMERIČANSKE KRVI, ANNIE, ROCHELLE,LILLY IN HANNAH. IN ZDAJ SE JIM BO PRIDRUŽILA ŠE HERMIONE! TEGA NE BOM PUSTILA! ČEPRAV SEM V BISTVU IZ AZIJE. NE IZ AMERIKE,IN ZATO ME ZANIČUJEJO. LE HERMIONE SEM BILA KUL. IMAM SVETLO RJAVE KODRE,ZELENE OČI,BELO POLT. NO, PRAV,BELA POLT JE NORMALNA. »HEJ,LING!« BIL JE SUNDANCE,FANT BELE POLTI IN IMA ZELENE OČI,KI JIH ŽAL,MALCE PRIKRIVAJO OČALA! »ŽIVJO SUNY…!« SUNDANCE JE ZARDEL. »TE HERMIONE NI PUSTILA ZRAVEN?«
»OD KDAJ PA TO VEŠ,IN NE NI ME! SARAH ME NI PUSTILA.« POPRAVIL SI JE OČALA IN PRIKIMAL. »IZVOLI…« NEKAJ MI JE POTISNIL V ROKE IN IZGINIL. ODPRLA SEM LISTEK…
NA NJEM JE PISALO… NEKAJ ČUDNEGA,
KAR MI JE MALOKDO NAPISAL!
TOLE JE PISALO:

BI BILA MOJA PRIJATELJICA?
TVOJ SUNDANCE
ZARDELA SEM. NATO JE PRIŠLA SARAH IN…
»O,PA RAVNO SMO TE MISLILE POVABITI V BEND…« HITRO SEM SKRILA SPOROČILCE V ŽEP NA HLAČAH IN JO VPRAŠALA. »IN MISLILE?ME TOREJ NE BOSTE?« SARAH JE ODKIMALA. »ZAKAJ KO PA SI DOPISUJEŠ Z ŠPEGLARJEM?!« GLOBOKO SEM VDIHNILA. »SUNDANCE NI ŠPEGLAR! LEP FANTIČ JE IN SUPER FANT!«
»O,PRAV A V BENDU SO LAHKO LE SAMSKE DAME!« JE REKLA HANNAH. »SAJ NISEM POROČENA Z NJIM!« SEM JIH NADRLA. »Z NIKOMUR NISEM POROČENA!«
SARAH JE VISOKO DVIGNILA OČI IN ODVIHRALA V RAZRED SKUPAJ Z SVOJIM BENDOM. USTAVILA SE JE IN REKLA. »PRAV,SAJ SEM SAMO VPRAŠALA,ČE NOČEŠ,SE TI NI TREBA DRETI!« POTEM SO ŠLE NAZAJ V RAZRED.
PROFESORICA BIOLOGIJE,PROFESORICA GRANGER,JE ZAČELA. »DANES BO DOLG DAN,DOLGA BIOLOGIJA! IN KDOR BO KLEPETAL,BO DOBIL UKOR! NO BOMO KAR ZAČEL…«
»ISABEL MI POSODIŠ SVINČNIK?« SEM ZAŠEPETALA NAJPLAŠNEJŠI DEKLICI V RAZREDU. POKAZALA MI JE PŠŠT.
»LING,KAZNOVANA BOŠ!POVEJ KAJ SEM ZDAJ POVEDALA.« JE REKLA PROFESORICA GRANGER. »EM…GR GR…« ZARDELA SEM.
SARAH SILOVITO DVIGNE ROKO. ENAKO NJEN BEND, VKLJUČNO S HERMIONE KI SE MI SMEJI!
»NO TO SO PRAVE PUNCE NE PA TI,MALA,KI ŠE SVINČNIKA NIMAŠ!« JE REKLA GRANGERJEVA.
»SARAH,TI POVEJ.«
»DANES BO DOLG DAN,DOLGA BIOLOGIJA! IN KDOR BO KLEPETAL,BO DOBIL UKOR! NO BOMO KAR ZAČEL… POTEM VAS JE PREKINILA IN STE NEHALI.«
JE REKLA SARAH. NEKAJ ME JE ZASČEMELO PRI ŽEPU. NIČ NI,SEM SI MISLILA IN POSLUŠALA.
»BRAVO SARAH!« JO JE POHVALILA PROESORICA. »PROFESORICA,TUDI JAZ SEM VEDELA!« JE REKLA HERMIONE. »SICER PA BRAVO SARAH!« SE JI JE NAMEHNILA. »HVALA,HERMI!« JI JE ODGOVORILA SARAH. »PRAV PUNCE,NADALJUJMO…« BIOLOGIJA KO BIOLOGIJA,PAČ!SEDAJ SEM SE SPOMNILA. SUNDANCEOVO SPOROČILO! POBRSKALA SEM PO ŽEPU. SUNDANCEOVEGA SPOROČILA NI BILO! POGLEDALA SEM V DRUG ŽEP.NIČ. PUNCE IZ BENDA SO SE HIHITALE. SLIŠALA SEM DA JE PO DOLGI URI PROFESORICA NAZNANILA KONEC POUKA! VIDELA SEM DA JE SARAH SKUPAJ Z BENDOM NEKAJ DALA PROFESORICI. KO JE ŠLA SARAH MIMO VRAT,KJER SEM STALA,MI JE POMEŽIKNILA. ŠE VEDNO SEM BRSKALA ZA SPOROČILOM,KO JE DO MENE STOPILA PROFESORICA… »MAR KAJ IŠČEŠ?« POKAZALA MI JE SUNDANCEOVO SPOROČILO,KI GA JE DRŽALA V ROKAH. ZARDELA SEM. »NO?!«
»EHM EHM,NE PROFESORICA,GLEDAM,ČE SEM KAJ POZABILA!« PROFESORICA JE SPRAVILA LISTEK. »PRAV,PA NIČ!« ODŠLA SEM NA STRANIŠČE. ZAJOKALA SEM. ZA MENOJ SE JE NENADOMA ZNAŠEL SUNDANCE. »IMAŠ ŠE SPOROČILO?« JE BOJEČE VPRAŠAL. ZAVZDIHNILA SEM. »SUNDANCE,GLEJ JAZ… NISEM PRAVE VOLJE ZA POGOVOR… SPOROČILO PA ŠE IMAM…« ZLAGALA SEM SE. »TOREJ…BOVA PRIJATELJA?!« STEKLA SEM IZ STRANIŠČA IN ŠE BOLJ ZAIHTELA. POBRALA SEM ŠILA IN KOPITA IZ OMARICE,IN STEKLA NARAVNOST ČEZ HODNIK,KJER JE SARAH GOVORILA. »DANES OB PETIH SE DOBIMO PRI SLAŠČIČARNI.« TJA SEM BILA DANES NAMENJENA JAZ! PRAV,ŠLA BOM OB SEDMIH,DA NE BOM MOTILA NJIHOVEGA SESTANKA.
KO SEM PRIŠLA DO DOMA SEM SE POGOVORILA Z STAREJŠO SESTRO CHERYL,KI ME TAKO ALI TAKO NI POSLUŠALA,KER JE BILA PREVEČ ZAPOSLENA Z PISANJEM SPOROČILC SVOJEMU FANTU HANKU.
TOREJ SEM ŠLA V SOBO. DO SEDMIH SEM DNEVNIK PISALA,NAO VZELA DENAR IN SE ODPRAVILA V SLAŠČIČARNO. CHERYL JE ZAKLICALA. »LING DO DEVETE URE BO HIŠA ZAKLENJENA,KER GREM VEN Z HANKOM,VRNI SE PRIBLIŽNO PET ČEZ DEVET,DA SE BOM DO TAKRAT ŽE VRNILA IN TI ODKLENILA HIŠO!«
PRIKIMALA SEM. KO SEM PRIŠLA DO SLAŠČIČARNE SEM NEKAJ SLIŠALA. GLAS MI JE BIL ZNAN. »JA OČI,NE OČI,S PRIJATELJICAMI…JA PRIŠLE SMO OB SEDMIH,KER JE KO SMO REKLE OB PETIH LING SLIŠALA IN NISMO HOTELE DA PRIDE. OKEJ, DIJO,ČAV!« BILA JE SARAH KI JE ODLOŽILA TELEFON. Z BENDOM SO SEDELE ZA MIZO. BENDU JE VESELA ZAKLICALA. »DO DEVETIH!« POTEM ME JE HERMIONE ZAGLEDALA. NAMRŠČILA SE JE. »SARAH,TAM JE LING!« SARAH JE POGLEDALA. DA HERMIONE NE BI BILA V TEŽAVAH (ČE JI NE BI VERJELE) SEM SE PRIKAZALA. SARAH JE KOT PO ČUDEŽU SNELA SONČNA OČALA SE OZRLA ČEZ STOL,ME ZAGLEDALA IN… »SVETA MARIJA!« PREKRIŽALA SE JE.
»SE JE MOJ TELEFONSKI POGOVOR Z OČETOM SLIŠAL TAKO DALEČ?!« TEDAJ JE VSTALA NEKA PUNCA,NAŠE STAROSTI. »DOVOLJ! ČE CEL DAN GLEDAM KAJ POČNETE Z UBOGO PUNCO! DOVOLJ! ZAKAJ JO PREPROSTO NE SPREJMETE V SVOJ BEND,FINE DAME?« JE VPRAŠALA. »MIMOGREDE IME MI JE HALLIE.« SARAH JE VSTALA. » PRVIČREDEN SE VTIKA SE PREDSTAVI. DRUGIČ:VOHUNITI NI LEPO.
TRETJIČOVABILE SMO JO V SVOJ BEND,PA SE JE DRLA NA NAS,TEGA PA NISI VIDELA,NE!?« HALLIE ME JE POGLEDALA. »RES?« JE VPRAŠALA. PRIKIMALA SEM. »KRIŽANA GORA KAKO LAHKO REČEŠ RES?!«
SE JE DRLA SARAH. HALLIE JI JE ODVRNILA. »ZA BOŽJO VOLJO CEL NEW YORK TE POSLUŠA! PRIDI,LING GREVA Z VLAKOM V MANHATTAN.« SE MI JE NASMEHNILA HALLIE. »PRAV,HVALA HALL!« PRAVIM IN ODHITIVA. RADA SEM ŠLA Z NJO,ŠE POSEBEJ,KER ME EDINA SPREJME. ŠLI SVA NA VLAK IN HALLIE ME JE VPRAŠALA,KAKO SE POČUTIM. RES NISEM VEDELA. »NO,MALO SEM LAČNA.« SEM REKLA. »PO VOŽNJI Z VLAKOM SI LAHKO KUPIVA KROMPIRČEK IN RIBE! JAZ BOM PLAČALA.« POTEM SEM ŠLA NA VLAK. KO SE JE VLAK ŽE SKORAJ USTAVIL,JE HALLIE REKLA. »POSLUŠAJ, TI POČAKAJ TU,SAMO TJA V MENZO SKOČIM!« POKAZALA JE NA MCDONALD'S ZA OVINKOM. PRIKIMALA SEM. ODŠLA JE. ZAZVONIL MI JE TELEFON.
»PROSIM?« SEM REKLA. BIL JE SUNDANCE. »ŽIVJO,LING. BI BILA MOJA PRIJATELJICA?«
»EHM,EHM… PRAV,LAHKO. A ZDAJ NIMAM ČASA ZA POGOVOR,ADIJO!« POSKUŠALA SEM IZKLOPITI TELEFON,A ME JE ŠE NEKDO KLICAL.
»HEJ,LING. CHERYL TUKAJ.«
POGOLTNILA SEM SLINO. »JA?«
»KJE POHAJKUJEŠ?« CHERYL JE BILA SLIŠATI JEZNA.
POGLEDALA SEM. »EM… JAZ…V MOGOČE…«
»PRAV NOBENEGA 'MOGOČE' NI TUKAJ! POVEJ KJE SI IN SI NE IZMIŠLJUJ!« JE BILA JEZNA,SLIŠALA SEM KAKO JE RENČALA,IN HANKA KI JO SPRAŠUJE KAJ SEM REKLA. »NEKJE PAČ,NISI MOJA VARUŠKA!« DIVJE SEM PREKINILA. TEDAJ SEM RES IZKLOPILA. ČAKALA SEM. MINILO JE 15 MINUT. HALLIE NI BILO. ZAJAMRALA SEM. »HALLIE!« SEM ZAVPILA! KAR NAENKRAT SE JE ZNAŠLA ZA MANO. STRESLA ME JE ZA RAMO. »LING,NIČ NE SKRBI,TU SEM!« SEDLI SVA NA KLOP IN JEDLI KROMPIRČEK IN RIBE.
27. julij 2012
u108259
u108259
Next!
14. oktober 2012
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg