Forum
u144736
u144736
Heej To bo moja prva zgodbica in upam da vam bo všeč

.............................................................................................................

Dober dan! Ime mi je Lucy. Zdaj sem končala 9. razred in sem se vpisala v srednjo slaščičarsko šolo. Najbolj obožujem pečenje piškotov in torte. To me najbolj pomiri ko sem slabe volje. Zelo imam rada svojo sestro dvojčico Klara ki je moja najboljša prijateljica. Včasih je zelo čudno obnaša do mene ampak jo razumem saj ima probleme v šoli z ocenami. Njene ocene so zelo slabše od mojih. Skoraj je imela popravni izpit. Mi dve z Klaro nimava mame in živiva samo z očetom. Najin oče je zelo dober človek in ga imava zelo radi. Pred kratkim sva zapustili osnovno šolo. Začelo se je poletje. To poletje bo moje najboljše poletje do sedaj. Začelo se je zelo dobro. Z Klaro sva se še kopat v bazen in sem tam spoznala zelo simpatičnega fanta. Star je 17 let in ime mu je Tom. Na bazenu sva se veliko pogovarjala in mi je postal takoj všeč. Ko sva se poslovila sva si izmenjala številki in odšla. Klara je začela pogovor:

J- Jaz
K-Klara

K- ta fant ti pa je prirasel k srcu ali ne?
J- ja. Zelo mi je všeč.
K- no meni je zelo čuden. Si videla kako je gledal druge punce
J- ne to se ti je samo zazdelo.

Klara potem ni nič več rekla. Potem ko je to rekla se nisem ozirala na njo ker je samo ljubosumna. Drugi dan sem ga poklicala. Ko je dvignil slušalko sem zaslišala "ja" ampak to ni bil njegov glas ampak ženski...

nextajte če je vredu zgodba
14. julij 2013
u140958
u140958
next
15. julij 2013
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg