Forum
Živjo, sem Nickie in rada bi vam predstavila svojo noro sestro po imenu Daša. Ni takšna kot vse druge oziroma NORMALNE sestra, temveč je pravi hudič. Zmeraj nagaja, počne neumnosti in ima že dva ukora. To vam lahko pove tudi veliko o njeni osebnosti in obnašanju. Za začetek bom potrebovala 3 nexte. Tisti, ki želi sodelovati in brati zgodbe o moji nori sestri, le za vsakim odlomkom napiše kolikor nextov hoče, saj bom za vsakim odlomkom moje zgodbe potrebovala
3 nexte. Upam, da vam bodo moje zgodbice iz RESNIČNEGA življenja všeč, le imena sem malce priredila. Se vidimo!!!
04. marec 2015
next next next
04. marec 2015
Next
04. marec 2015
u177879
u177879
Nwxt
05. marec 2015
NEXT
07. marec 2015
Okej, da začnemo.
Imam sestro Dašo. Če bi jo morala opisati z eno besedo, bi rekla, da je odštekana. Ima živo vijolične lase (seveda pobarvane) in njena koža je polna tatujev, kot so bobni, kitare in tudi kakšna lobanja se najde. Edina hrana, nad katero se ne zmrduje, je čokoladni namaz, imenovan Nutella. Čeprav slabo vidi in ji je najina mami kupila očala, ne nosi nič, zato vidi še slabše.
Prvi dan, ko je dobila očala, se je na smrt sprla z mami in očala uničila. Iz okvirjev je zbila stekla, nanje vrgla knjige, ki jih sovraži, nato pa vse skupaj nesla na travnik in zažgala. Okvirje, ki so ostali, je pohodila, naslednji dan pa jih je takrat, ko je šla v šolo, neopazno dala nekemu mimoidočemu v žep. Ali ni to živ dokaz, da je moja sestra res nora?
08. marec 2015
NEXT
08. marec 2015
u177879
u177879
Next
08. marec 2015
u184959
u184959
next
08. marec 2015
next
08. marec 2015
Je tudi zelo problematična. Nekoč jo je lovila policija, ker je z modrim sprejem na policijski avto napisala: policaji = kifeljci = kreteni
Seveda je nikoli niso ujeli.
Ne vem točno, ali ona ve, kako je biti zaljubljen, čeprav je starejša od mene. Pogosto naklada, kakšni bedaki so fantje, in da zmeraj razmišljajo samo o novih računalniških igricah, v katerih se veliko strelja. In tako jo naslednji dan zalotiš, kako se za kolesarnico poljublja z piflarjem.
09. marec 2015
next
11. marec 2015
u177879
u177879
Next
11. marec 2015
next
this is crazy,
your sister is crazy....
11. marec 2015
haha hvala. okej, vprašam, ali so vam všeč moje zgodbice?
Okej, nova zgodbica:
Poleg tega je še izjemno lena. Če se ti morda zdi, da so leni vsi otroci, se motiš, saj je ona ekstremno lena. Ravno danes je ždela pred televizijo, ko sem prišla k njej, da bi jo prosila za nekaj denarja. Takrat mi je le odvrnila, da mi bo dala denar, če jo po tleh odvlečem v njeno sobo, saj se njej ni dalo dvigniti s kavča. Nisem imela druge izbire, saj sem potrebovala denar. Tako sem jo prijela za noge in jo, kakor da bi bila truplo, odvlekla v njeno sobo.
Ko že govorim o sobah – njena je »obupna«, toda to je le lažja in minimalna oblika strahot, ki se skrivajo v tej sobi. Čeprav niso ravno strahote, na trenutke iz kakšne omare priletijo vešče in v kotih sobe se nabirajo pajki, ki jim moja nora sestra daje celo vzdevke. Če na primer skoraj padem skupaj, ko se mi pred nosom pokaže pajek, ona le reče:
»Mihec te ni prestrašil namenoma.« ali
»Lojzek se je le igral bungee jumping!«
11. marec 2015
u177879
u177879
Next
13. marec 2015
Next
13. marec 2015
next
14. marec 2015
pa nadaljujmo:
Daša je bila nekoč na neki zabavi, kjer je bilo ogromno balonov, ki so privezani na drog, lebdeli v zraku. Ker je hotela izvesti, ali je v njih helij, je enega odvezala in vdihnila zrak, ki je bil v njem. Lahko si mislite, kaj je sledilo. Prišla je domov. Seveda pijana, poleg tega, da se je režala kot zmešana, pa je imela še takšen glas kot Alvin iz filma treh veveričk.
Daša me tako rada jezi. Le, da postanem rdeča v obraz, začne početi grozljive stvari. Prijavljena sem na društvo proti mučenju živali, ona pa ima mačka Tina, ki ga muči. Eden od mučilnih primerov je ta, da mu je nekoč čez glavo poveznila svojo čipkasto »gaDašo« z odrezanim dnom. Izgovarjala se je tako, da je rekla: »Tin mi je sam rekel, da želi izgledati kot jaz!«
15. marec 2015
popravek: >>gamašo<<
15. marec 2015
u177879
u177879
Next+res je nora
15. marec 2015
haha, glih to je fora
15. marec 2015
next
16. marec 2015
next
16. marec 2015
Nekega poletja smo odšli na morje. Bil je zadnji dan in kopali smo se na mirni, osamljeni plaži. Daša je rekla, da se gre »osvežit« v vodo. Medtem, ko smo jaz, mami in oči malicali, je ona zlezla na čoln nekega gospoda, čoln odvezala, da zagnala in čeprav ni znala voziti, z njim zdrvela po vodni gladini. Pri tem je z motorjem poškropila zelo tesno prepleten in očitno zaljubljen par, ki je nato poklical policijo. Čez nekaj minut je Dašo že preganjala vodna policija. Ona je med vožnjo obstreljevala policijski čoln s paintball pištolo, ki jo je našla v kabini čolna. Čez pet minut so jo ujeli. Odpeljali so jo na policijsko postajo, mi pa smo jo le osramočeno gledali in z očmi ujeli še zadnji prizor, ko je policista ugriznila v prst. Vse se je končalo tako, da so morali najini starši plačati kar visoko denarno kazen za Dašino ugrabitev čolna druge osebe, za ogrožanje vseh ljudi in njeno nasilno vedenje do uradnih oseb. Poleg tega smo imeli vsi pokvarjene cele počitnice.
17. marec 2015
u177879
u177879
Next
19. marec 2015
Next-ful je dobra če prav poznam to osebo.
20. marec 2015
vem, da jo, sestričnica.
20. marec 2015
okej, zdaj pa naprej:
Mami je Dašo pred nekaj leti zaradi njene lenobe zadolžila pomiti vso posodo, ki se je nabrala iz celega tedna. Nato sva šli z mami skupaj v trgovino. Ko sva prišli domov, posode ni bilo nikjer in to se nama je zdelo zelo čudno, saj meniva, da Daša nikoli ne bi kar prostovoljno pomila in pospravila vse posode. Nato je mami odprla smeti in se zgrozila. V vreči za smeti je bila vsa posoda! Daša je rekla, da ni vedela, kam naj posodo pospravi, pa jo je zložila kar v smeti. Od takrat naprej Daše nikoli več ne zadolžimo, da opravi kakšno hišno opravilo. Resno, ta oseba je TAAKOOO butasta!
20. marec 2015
u177879
u177879
Next
20. marec 2015
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg