Forum
-Veš, razmišlam o samomoru..Vedno bol..
-Zkaj? Ne morš it po isti poti kkr js, prosim.
-Zto k je tolk stvari ki jih nobenmu ne morem povedat, kr nevem kej bi si milnli od mene, Zala.
Zalčy lubim te veš :*

.....

-Lej Luka, midva morva neki razčistit. Sj ne bi rada sam tko ne gre več naprej. xd
- Kaj? :o
-Sj si zlo fajn tip in luškn in use, sam nikol več ne bo tko kokr je blo. Bla sva skupi, sam zgleda nama ni blo usojeno in šenkrt skos to ne bi rada šla. Sam prjatlca hočm bit in sori če si dobiu napačn utis. >.
24. avgust 2012
ni poslalo celga..

-Veš, razmišlam o samomoru..Vedno bol..
-Zkaj? Ne morš it po isti poti kkr js, prosim.
-Zto k je tolk stvari ki jih nobenmu ne morem povedat, kr nevem kej bi si milnli od mene, Zala.
Zalčy lubim te veš :*

.....

-Lej Luka, midva morva neki razčistit. Sj ne bi rada sam tko ne gre več naprej. xd
- Kaj? :o
-Sj si zlo fajn tip in luškn in use, sam nikol več ne bo tko kokr je blo. Bla sva skupi, sam zgleda nama ni blo usojeno in šenkrt skos to ne bi rada šla. Sam prjatlca hočm bit in sori če si dobiu napačn utis. >.
24. avgust 2012
-Zkaj mi praviš to zdej? Hujš ne bi moglo bit!
-Luka lej oprosti, k ti otežujem lajf. Sam mogla sm ti povedat k enostauno ne gre..

.....

-Ignoriramo tiste ki nas obožujejo, obožujemo tiste ki nas ignorirajo , LJUBIMO tiste ki nas RANIJO in stem ranimo tiste ki nas ljubijo v življenju je izgubljeno samo tisto cemur smo se odrekli jst hočm zgint prva stvar brišm fb msf u življenju .....

......

-In wan se je že rezu in razmišla zdj ponouno o samomoru in kj pa če se bo ubiu? Maja js bom kriva. in js se bojim :c
-Pikica sori kr nism pršla prej.. smo šli voščit stricu za rd in nism mela fona s sabo.
Lei Zala.. pomoje se nebo no.. to je moje mnenje.
sicer nebi znala točno razložit zakaj.. sam neki u njegovem sporočilo je preveč.. dramatično, preveč teartično.. d bi se ubiu. neuem.
Zala ti neboš kriva.. nevidim razloga zakaj bi bla no. resno.
verjamm pa d se bojiš. ;c

......

- se ti je še kej oglasu al karkoli?
- Ne se ni. Mal me je strah..
-damn. ;// no ja.. pomoje je use uredu. upam.
- Nwm res se bojim :c
Kj pa ce se ubije? Mislm bom bla js kriva? Si sploh predstaula on ksno breme mi je dau? Kj sploh ve kok bo moj lajf unicen ce to nrdi? Se sploh zveda d me zrd njega n bojo ksni ludje meli radi zrd njega.
- verjamm d ti je tko.. sam res ne boš ti kriva no. bo pač njegova odločitu in na to (žou) ne morš uplivat. meu te je res rd in logično d mu je hudo.. sam pomoje bo že pršu do sklepa d je tko bolše no. ne se preveč sekirat. prosim te. drži se Zala
24. avgust 2012
......

- Maja js se resno bojim z njega. Kr wan si je zile prerezu na vratu zrd ene punce in j prstau u bolnci. In si j tisti A n roko npisu z zeletko. In j ful vidt. In js bom znorela :c
- uu.. to pa ni kar tko. ;// umm. kej če bi ga poskusla poklicat? recimo.
- Lihkar ga. Ni se javu. Prekinu je...
- Zala ne paničari a prou?
Zala?
O.O
ZALA?!

.....

- Sori. Mi je nrdilo slabo..
- Si bruhala? :/
- Sm, ma sam slino.. Nism jedla nč dns..
- logično d je slina kr nimaš kej briht če nisi nč jedla. ;/ nehi se tok skirat. prosim te no. resno.
- Dobro d sm Žaku dala Škatlco dns. Kr drgači nevem kaj bi blo..
- ma prou škatlco škatlco?
- ja Škatlco z brituco ja..
- Zala hvala bogu da je konc s tistim!
24. avgust 2012
.....

Mija, a loh prideš h meni prespat, kr me je strah, sama sm doma..

Don't worry, i'm on my way. Maja mi je use povedla! Drži se
24. avgust 2012
Čez 5 minutk bom pozvonila, ne se ustrašt ni Luka ;P

Zrd tebe se zdej tresem u posli :c
Pohiti.

.....

Hišni zvonec pozvoni. Zdrznem se in se odpravim odpret. Po poti odprem use luči v hiši.
Počasi se približam vratom.
'Mija si ti?'
'Mija!?'
Kljuka se premakne in vrata se odprejo.
'MIJA!!!!' zakričim ko jo zagledam pred sabo. Planem ji u objem in solze mi spouzijo po licih.
'Mija, misliš da je..'
'NE! ' me prekine. 'Ne boš mislila o temu! In tudi če je! Ti nisi kriva!'
'Ampak..'
'Nič ampak! Njegou lajf, njegova odločitu! Pridi, morš neki pojest.'

....
24. avgust 2012
no ja, končno maste ceu prvi del.
24. avgust 2012
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg