Forum
No js bi pa napisala eno zgodbico, se bo ozeroma šla o moji največji želji.... mojo največjo željo boste pa spoznal u zgodbi sm če se strinjate, da jo napišem.... zgodba bo zlu zanimiva in tut lepa..
ČE JO BOM NAPISALA SE NEBOSTE RAZOČARAL!!!!!!!!

Kaj mislte naj napišem zgodbo al ne?? js bom zdej nardila mejhen uvod da se boste lahku odločil ok??

če želiš glasovati se prijavi ali včlani

17. oktober 2010
osebe:
tajda-js 15 let
luka-moj brt 13 let
natalija- moja mami 35 let
klemen- moj oči 37 let
17. oktober 2010

js tajda
17. oktober 2010

moj brt-luka
17. oktober 2010

moja mami- natalija
17. oktober 2010
za očita pa še ni slike
17. oktober 2010
bilo je lepo sončno poletno jutro , in po pošti pride da je moj oči zadel na eni nagradni igri štiri karte za let v afriko v divjino kjer so divje mačke. seveda sem se jaz najbolj razveselila saj je mja njljubša žival tiger. minil je en teden in seveda sem se jaz spakirala že en teden prej. do letališča smo se odpeljali s taksijem. leteli smo en dan in eno noč, jaz sem se letenja zeloooo bala saj se bojim višine a je hitro minilo. na letališču ko smo prispeli nas je pričakal nek gospod s turističnim avtom. z avtom nas je odpeljal v kočo blizu divjine poleg naše koče je bilo še veliko drugih koč naša koča je imela številko 43.
tu je mejhen uvod zdej pa komenterejte"!!!!!!!!!!!
17. oktober 2010

takšna je bil koča notri!!!!!!
17. oktober 2010
NADALJUJE!!!????
17. oktober 2010
ja nadaljuj
17. oktober 2010
u18082
u18082
Next.^^!
17. oktober 2010
prvi dan ko smo prispeli je bilo že popoldne in kmalu večer ker v koči nismo meli veliko hrane smo se odločili da bomo šli v eno restavracijo. čeprau je bla neka nenavadna hrana je bila zlu okusna. po večerji okoli 21.00 smo šli domov in seodpravili na spanje. zjutraj nas je ob osmih pred kočo čakal nek gospod ki nas bo popeljau po divjini kjer je veliko žiraf slonov itd. meni ni bilo tako zanimivo saj tam ni bilo divjih mačk kot so levi tigri leopardi itd. preden se je stemnilo nas je gospod odpeljau z avtom do koče tam sem spoznala dekle po imenu Jade . znjo sem se pogovarjala angleško saj nezna slovensko. drugo jutro me je prišla iskat saj je rekla da bo mene in mojo družino odpeljala k njenim staršem ki majo slone. starši smo šli okoli 10 zutraj jahat slone sm js jih nism zatu kr mene je animau sm tiger pa vse divje mačke.tm se pa je zgodilu nekej strašenga jade je........

NADALJUJEM!!??
18. oktober 2010

JADE:

ona je pršla iz francije k so njeni starši fotografi pa potujejo po svetu zdej pa živijo tle u afriki
18. oktober 2010
kaj naj nadaljujem????
19. oktober 2010
u29108
u29108
neeextttt
23. oktober 2010
u29286
u29286
RECIMO DA SO ŠLI NA IGRIŠČE NEKAM PA DA SO JO MAL ZAFRAKAVALI
23. oktober 2010
u29108