Forum
u49455
u49455
Stara sem 13 let. Moje življenje se zelo razlikuje od življenja drugih najstnic. Ne sedim pred ogledalom ves večer in ne preizkušam, kako bi bilo to ličilo videti na meni ali kako bi mi pristajala drugačna frizura.

Nimam prijateljic. Ne morem jih imeti. Ne morem jih povabiti domov. Kako naj bi jim razložila, zakaj se moja mama primaja sredi popoldneva domov in smrdi kot liter žganja.

Nimam fanta in ne simpatij. Kako naj jim razložim? Kako naj jim pojasnim svoje skrbi, da ne vem, ali je živa, ko je do polnoči ni domov ali pa bo zaspala na dvorišču.

Mamo imam rada. Bolj kot na svetu so pa želim, da bi nehala ptit in da bi bili srečna družina Ne vem, kako ji lahko alkohol pomeni več kot lastne hčerka. Kako je to možno, če pa pravi, da me ima rada, ko se včasih zvečer razjoče na moji postelji.

Najhuje je bilo, ko je nekoč..........

Je vredi zgodba ?

če želiš glasovati se prijavi ali včlani

21. maj 2011
NeeeeexT
NeeeeexT

NeeeeexT

NeeeeexT
22. maj 2011
Nextej!
22. maj 2011
u49455
u49455
pijana prišla v šolo k učiteljici na govorilne ure. Videla jo je vsa šola. In potem so s prstom kazali na mene še ves mesec in se pogovarjali o tem, kako jo je zanašalo po stopnicah.

In vedno, ko nas babica povabi na kakšno praznovanje roj. dne sli piknik, se napije kot žolna in govori neumnosti. Potem jo vsa družina gleda kot kriminalca, s pomilovanjem v očeh pa pogledajo name."Ubogo dekle, ker mora vse to prenašat," mi govori vsaka druga teta in me boža po laseh: "Le glej, da ne boš tudi ti takšna!"

Neext !
23. maj 2011
Nekstejj!!!
24. maj 2011
neeext!!

sam neki bi vprašalaa...upam da ne boš zamerla..ena podobna zgodba je bla že dolg nazaj (pred parimi leti) v reviij cool...pa me zanima če si si jo sam izmislila al si pri uni zgodbi v cool-u dobila idejo??..aja pa še enkrat upam da mi nis kej zamerla..))
24. maj 2011
u49455
u49455
Ja sem dobla tam ven idejo..

Eh, zaka bi ti zamerla !!
24. maj 2011
u49455
u49455
Ne vem, kaj sovražim bolj. Njihov obtožujoč pogled, ko gledajo mamo, ali pomilujoč pogled, ko gledajo mene.

Ne kuha in ne pere perila. Vse to počnem jaz. Vsaj toliko, da sem čistain da nisem lačna. Nekoč, pred kakšnim letom, je na obisk prišla babica. Ko je videla, v kakšnem stanju sta bila mama in stanovanje, me je odpeljala k sebi. Pri njej sem bila vse počitnice. Potem...............

Neext !
25. maj 2011
NeeexT
25. maj 2011
Nekstej! ! ! : D
25. maj 2011
next
25. maj 2011
Next
25. maj 2011
neeext!!
26. maj 2011
u49455
u49455
se je mama vpisala k anonimnim alkoholikom, obljubila, da ne pije več in da sploh ne bo nikoli več poskusila alkohola in me je odpeljala domov.

Niti en teden ni zdržala. Nisem upala povedat babici. Potem sta se srečali v trgovini in ji je bilo takoj jasno! Pije.

Grožnje niso nič pomagale. Sicer je obljubila, vendar nič ni pomagalo.

Jaz pa komaj čakam, da bom polnoletna in se odselim. No, v resnici še vedno upam, da bo spoznala, kakšno napako dela. Da se bo zresnila in trezno zaživela.

A ne mislite da je že konec !

Prihaja naslednji del Moja mama pijanka.!
Preberite ga..!

Neext !?
26. maj 2011
NexxT nooo - kajj splohh sprašuješšš ?
26. maj 2011
neeeeeeeeeeext!!
28. maj 2011
Next!
28. maj 2011
Da miii u trenutkuuu Nextašššš !!!!!!!

Hecc , sammo ress , morašš Nextatt , ker ZAKON zgodbice pišešš ...
NexxxT
28. maj 2011
u49455
u49455
Minilo je eno leto in moja mama že 9 mesec ne pije alkohola. Končno !
Bilo je sončno poletje in sem odšla k svoji babici na počitnice za 14 dni. Babica je predlagala, da bi odšla na igrišče kjer so igrali odbojki. In tudi sem šla. Ko sem prišla na igrišče so me vsi pozdravili in me vprašali če grem zraven igrati odbojko. Seveda sem sprejela. Vsi so bili prijazni do mene, ne tako kot v moji vasi kjer so me vsi zmerjali.

Bilo mi je vroče in sem šla iz igre počivat. Kar naenkrat je prišel fant k mene in me vprašal kako mi je ime:
J = Jaz M = Miha

J = jaz sem Patricija, pa ti ?
M = jaz pa sem Miha.... Ti pa nisi iz tukaj ?
J = ne prišla sem na počitnice k babici
M = aja.. Super ! Kako dolgo boš pa tukaj ?
J = 14 dni !
M = samo....( postal je žalosten).
J = ja sej bom še večkrat prišla..
M = (veselo ) Super bi postala prijatelja !
J = seveda da lahko.. ni problema
M = cool zdaj pa morem it me punca čaka doma !
J = ( prestrašeno ) Kaj ti imaš punco ?
M = Ja imam.. Ime ji je Mateja !
J = aja ( žalostno ) kako da nebi imel punce če pa si taki " srček" heeh
M = hehehe... Hvala kaj ti ga imaš ?
J = ne nimam.. heh
M = čudno res čudno haha ok zaj pa res morem it se vidiva jutri
J = Ja se vidiva fajn se mej z "punco" !
M = ok baay

In mi je dal lupčeka na lica. Kako mora biti tako lep imeti takšno lepo postavo takšne mišice ! Bil je pač popoun. !!! Še nikoli se nisem tako močno zaljubila v kakšnega fanta. Samo kdo bo mene pogledal. Saj me vsi zmerjajo, da sem tudi jaz pijanka. Kaj če me bo tudi on zmerjal pa čeprav moja mama ne pije več ??

Neeext !?

Je vredi zgodbica ?
29. maj 2011
NexT

ZAKON jee !
29. maj 2011
neeext!! & ful dober si se spemnla & ful dobr pišeš
29. maj 2011
spomenla*
29. maj 2011
u49455
u49455
Ko sem prišla nazaj v hišo je bila tam moja mama. Hitro sem odletela k njej in jo močno iz dna srca objela.
J = Jaz M = Mama

J = mama kaj pa ti delaš tukaj ?
M = prišla sem te pogledat malo čudno zveni saj si bila še včeraj doma
J = mama pridi v mojo sobo ti morem nekaj povedat ?
( in sma odšle v sobo )
J = nekaj nujnega ti morem povedat... Zaljubila sem se !
M = ja to pa je super novica.. Končno si se zaljubila ( in me objela )
J = ja sam če pa ima punco ?
M = glej če si tako zelo zaljubljena v njega se bori... Tako kot sem se jaz za tvojega očeta !
J = mama zakaj mi nikoli nisi povedala kaj o očetu... Kje je ? Ali je še živ ?
M = zelo ne rada govorim o njem !
J = mama povej mi kaj o njem ! Zakaj sta se razšla ?
M = dobro..sej je že pravi čas da ti povem kaj o njem !
J = ok.. Že poslušam !!
M = ko sem bila stara 15 let sem se zaljubila v tvojega očeta na prvi pogled... Spoznala sva se v neki gostilni... In zraven sebe je imel svojo punco, ki je bila starejša od njega. ! Celi večer sem ga opazovala in kar naenkrat je stopil do mene in me začel spraševati različne stvari.... Po nekem času me je poljubil in me vprašal če bi odšla z njim nekam na samo.. In sem tudi šla. ! Tam me je začel poljubljati in slačiti. ! Jaz sem bila tako zaljubljena in sem se mu pustila.. In tako sva šla predaleč.. Ko sem se zjutraj zbudila čisto gola nisem vedela kaj naj naredim in kaj se mi je zgodilo. Odšla sem domov in tvoji babici nisem čisto nič povedala drugače bi bil celi cirkus. !!

Naslednji dan sem odšla v ta bar in ga nisem videla in to sem ponavlala 1 mesec.. On njem ni bilo ne duha ne sluha. ! Po tistem 3 mesece sem ugotovila da sem noseča !! Preveč me je bilo strah..
Imela sem toliko vprašanj samo odgovore ne ! Kaj naj naredim ? Noseča sem ! Pri 15 ? Ali ni to prehitro ? Kaj bo z nedolžnim otrokom ? Kako naj to povem Svoji mami in očetu ?
Očetu in mami sem vse povedala in nista hotela da naredim splav... O tvojem očetu ni bilo nič sledi.. In ko si se ti rodila sem bila že stara 16. let nisem naredila ne osnovne šole in ne srednje in pri 20. letih sem začela piti in tako se je nadeljevalo. !!

Next ???!!
29. maj 2011
neeeeeeeeext!!
30. maj 2011
u49455
u49455
Ostala sem brez besed.. Moja mama je takoj po pogovoru odšla čisto zolzna domov !
Babica me je vprašala kaj je narobe z Mamo....... Sem jo pogledala pa se zaklenila v sobo !
Naslednje jutro me je pred vrati čaka Miha! Bila sem presrečna

M = Miha J = Jaz

M = Zdravo ! prideš zraven mene na zajterk ?
J = Seveda samo oblečem se pa pridem:
( hitro sem stekla v sobo se oblekla v najlepše poletne oblačila, ki sem jih imela in si na hitro naredila frizuro )
M = Waau.! Lepa si !
J = Eh, ne nisem sej sem se tako na hitro oblekla.
M = Aja pa vseeno.. Lepa si ! Grema ?
J = Ok.! Pa grema ( prijel me je za roko in sva odšla v gostilno. Tam sva se lepo sploznala in me je pospremil do doma )
M = Zdaj pa morem iti. Se vidiva pozneje. Prideš potem po kosilo na igrišče igrat odbojko ?
J = Ja lahko! Adijo. Se vidiva pozneje na igrišču ( in ga poljubila na lica ).
Napočil je čas kosila, ki sem ga sama skuhala ( in babica mi je pomagala ). In babi začne !
Danes pride tvoja mrzla sestrična na počitnice iz Ljubljane !
( Seem si mislila ) Neeee ! Jooj ne ta moja mrzla sestrična, ki je ne morem prenesti. !
Na vratih pa eden potrka... Bila je Mateja ( moja mrzla sestrična) in..............................

Neext !
02. junij 2011
neeext
02. junij 2011
u42441
u42441
let me guess mateja je mihatova punca p.s nexxxxxt
02. junij 2011
u46153
u46153
Next!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Pa carsko pišeš!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :**
03. junij 2011
Next!!! Ful dobra zgodba!
03. junij 2011
neext!!!!
a je rjs kar mislem da je mateja od miha punca?
03. junij 2011
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg