Forum
u77399
u77399
HEY!
Sem mihaela in vam bom napisala zgodbo o moji mačji dogodivščini......in še nekaj.......ZGODBA JE IZMIŠLJENA!

Prej ko začneš brati reši anketo!

Ali boš brala?

če želiš glasovati se prijavi ali včlani

09. februar 2012
u77399
u77399
1.DEL

HEY!

SEM MUCKA MIA IN ŽIVIM Z LASTNICO MAJO.......IMA ME ZELOOOOOO RADA IN ME VSAK DAN RAZVAJA......PO POKLICU JE UČITELJICA....NEKEGA DNE KO JE PRIŠLA DOMOV MI JE PRINESLA KONZERVO IN BRIKETE KI SEM JIH IMELA NAJRAJE....POJEDLA SEM JIH IN ŠLA SPAT.KO SEM SE ZBUDILA JE BILA ŽE NOČ IN KER NISEM MOGLA VEČ SPATI SEM SE ODLOČILA DA GREM MALCE NA SPREHOD ŠLA SEM MIMO SOSEDOVE HIŠE IN KAR NAENKRAT ZASLIŠALA KO JE NEKDO ŠEL ZA MANO.....OBRNILA SEM SE IN ZAGLEDALA MAČKA MURIJA KI JE BIL ZNAN PO TEM DA JE VČASIH KAKŠNO BESEDO SPREMENIL V ČUDNO BESEDO.

POGOVOR:
M-MURI J-JAZ

M-HEJ MIA! KAJ PA POČENAŠ TUKI ZUNI TK POZEN?
J-NIČ MALCE MI JE BIL DOUGI CAJT PA SEM ŠLA VEN...ZAKAAJ PA ME TI ZASLEDUJEŠ?
M-NENA T ZASLEDUJM JST SM TUD ŠAU MALO NA SPRHOD.....
J-AJA......OKEJ ZAJ PA MOREM IT BAY

IN SEM ŠLA.KO SEM PRIŠLA V PARK MI NI BILO PRIJETNO KOT PONAVADI ZATO SEM ŠLA NAZAJ DOMOV.....NASLEDNJE JUTRO JE PRI VRATIH POTRKAL SIMON.AMPAK NI PRIŠEL SAM.....S SABO JE PRIPELJAL SVOJO 3-LETNO HČERKO LINO IN PUNCO MINEJO.......MINEJA PA JE PRIPELJALA.........PSAA!!!!!!!!AMPAK ČUDNO PES SE MI JE TAKOJ PREDSTAVIL DA MU JE IME FELIX IN ŽE SVA BILA PRIJATELJA...........

RABIM NEKAJ NEXTOV DA NADALJUJEM......
09. februar 2012
next
09. februar 2012
u77399
u77399
KO SVA BILA FRENDA SVA SE ODLOČILA DA SE BOVA VSAKO NEDELJO OB 12.00 URI VIDELA V PARKU...NISEM VEDELA ALI BOM SE TEGA DRŽALA AMPAK SEM VSEENO REKLA JA......KO JE FELIX ODŠEL JE PRIŠEL MURI KI ME JE BOLJ SRAMEŽLJIVO VPRAŠAL ČE BI BILA Z NJIM.......KER SE MI JE MURI VEDNO ZDEL LEP SEM REKLA DA BOM IN MU PRIZNALA DA MI JE NJEGOV FRANCOSKI NAGLAS ZELO UŠEČ......POTEM ME JE PELJAL K NJEMU DOMOV KJER JE IMEL SKRIT MAJHEN AVTO KI JE BIL NJEGOV VSEDLA SVA SE NOTER IN NATO ME JE MURI ODPELJAL V MAČJI RAJ....TO JE BIL POSEBEN MAČJI KRAJ KAMOR SO SE VSE MAČKE SVETA LAHKO ZATEKLE KADAR SO SI KAJ ŽELELE ČE SO BILE OSAMLJENE JIH JE BILO STRAH ITD......TA PROSTOR MI JE BIL FULLLLLLL UŠEČ KOT MURIJEV FRANCOSKI NAGLAS OZIROMA ŠE BOLJ!
NATO ME JE PELJAL ŠE V:
a)gostilno
b)prodajalno XXX pripomočkov
c)trgovino z mačjimi oblekami
č)ali v knjižnico

ČE HOČEŠ IZVEDETI KAM........NEXTAJ!!!!!
10. februar 2012
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg