Forum
ta zgodba govori o mojih doživetjih,čustvih.občutkih in vsem kar se je dogajalo v času ko sem bilja zaljubljena v fant,ki ga nisem nikoli dobila.

boš bral/a to zgodbo?

če želiš glasovati se prijavi ali včlani

05. maj 2013
napišite nek komentar da vem če naj začnem pisati,če bo kdo sploh bral
05. maj 2013
u120071
u120071
●нєєנ
●ѕσяяι кя σgℓαšυנм.
●ηєвσ тι žαℓ.
●ѕσяяι ѕє Ιχ:c
http://www.igre123.com/forum/tema/all-what-you-need-for-your-profile./54872/
05. maj 2013
ja napiši
05. maj 2013
ok vglavnem..vse se je začelo po bedariji.
na naši šoli so vse punce padale na fanta,ki se meni ni zdel tako zelo zanimiv. Odločila sem se da bom drugačna in sem si izbrala njegovega najbolšega prijatelja. To da mi je všeč je bila takrat fora..ampak sem se čez par tednov začela za jega vedno bolj zanimati..prej ga v šoli nisem niti opazila,od takrat dalje pa sem ga videla vsaki odmor,ko sva se srečala na stopnicah se mi je vedno prijazno odmaknil in se mi nasmehnil..POSTAJAL MI JE ZARES VŠEČ

čez par tednov smo šli na šolsko tekmovanje v atletiki in smo pač skupaj kot šola morali bit vsepovdos skupaj in navijati en za druge. On je tekal jaz pa sem skakala v višino..
vglavnem..po tem dnevu sem ga na fb-ju kliknila in začela sma se pogovarjati.
postala sma super prijatelja..žal pa so se začele počitnice in s tem se je začčelo to da ga po počitnicah nisem več videla v naši šoli saj je šel v 1.letnik.
..............
05. maj 2013
da ne bo pomote pogovarjati sma se po fbju začela že prej..samo po pogovoru po atletiki sem ugotovila da mi res nekaj pomeni*
.....
enega izmed zadnjih šolskih dni sem šla na rojstno dnevno zabavo k prijateljici ki je bila takrat njegova sošolka.. ko sem prišla tja mi je srce razbijalo in postala sem vsa nervozna,saj sem vedela da bom mogla jesti v njegovi bližini,piti,se zababvati,vglavnem takrat sem se zavedala da bom cel dan preživela z njim
na roj. dnevu je bilo res pestro..najlepši trenutek pa je bil ko smo jaz,moja prijateljica in še par deklet sedelo pri mizi za hišo in je prišel on in še par njegovih prijateljev..rekel je da si bo napolnil vodni balon na kar me je začel škropiti z vodo haha.
05. maj 2013
za nadaljevanje rabim 2 nexta
05. maj 2013
nnnnnnnnnneeeeeexxxxxxttttttttt
06. maj 2013
Takrat sem bila presrečna da je poškropil samo mene in imela sem občutek da do mene nekaj čuti,saj se mi je cel čas smejal in vsakič ko sem ga pogledala sma se ujela z očmi..seveds sem potem cel dan preživela na soncu,da sem se posušila..ko sem prišla domov sem v sebi čutila neko vznemirjenje,kot da bi šla na spust z padalom takšno vznemirjenje wau...vglavnem ta večer me je kliknil on..*prej sem ga večinoma klikovala jaz* in med nama seje odvil pogovor dolgo v noč..spet sva igrala bowling in se zajebavala(ko sem bia na vrsti jaz si je on slekel majico-in logično pokazal najlepše obllikovan trebuh*kakšni sixpacki:$ *..ko je bil na vrsti on pa sem jas skakala po sobi saj sem vsakič imela samo zelo veliko majico ki mi je bila kot obleka)...izmislila sva si tudi lastno igro vprašanja in odgovori v kateri sva spraševala kaj nama je poželelo srce in odgovarjala po resnici
Vprašala sem ga če bi kdaj kaj imel z mano in odgovoril mi je da sem zelo leppa,da imam super karakter in da bi po vsej vrjetnosti bil..TO NOČ NISEM MOGLA SPATI
*nadaljujem naslednjič*
06. maj 2013
Povejte če naj pišem dalje
06. maj 2013
nnnnnneexxxxxttttt
06. maj 2013
tako sma se pogovarjala še celo poletje.. nek dan sma se šle z prijateljico vozit in sma se ustavle na postaji pač malo vstran od njegove hiše..napisala sem mu sms da sem pač tu in naj mi prinese za piti..on pa mi je napisal da gre glih zdaj z kolesom proti moji vasi..napisala sem mu kakšna škoda! nato sma čakali in se pogovarjali nakar sem dobila sms..cela ponorela sem skočila za telefonom in hotela pogledati na telefon,nakar mi je prijateljica prišepnila:ej tam je,za nama!...tako pogledam na telefon sms: za tabo sem
..kako me je bilo sram tiste moje reakcije ko sem dobila sms haha..no vglavnem se je pripeljal do postaje,rekel zdravo in povedal da more dalje ker je zmenjen s prijatelji..že to je blo kul da sma se vsaj za par sekund pogovarjala...*večer* ko sma se z prijateljico odpravljale domov sma se ustavili še na postaji v moji vasi in tam malo posedeli..v temi sva gledali v križišče in bil je nek fant na kolesu..ko se je pripeljal bližje sem ugotovila da je on..*v glavi sem razmišljala če se bo ustavil* in ja.ustavil se je..načela sma pogovor op njegovem kolesu,o vsem možnem..nato je povedal da more domov ker bo čez par minut že čista tema..tako sma se tudi midve odpravile domov.. TA DAN IN TA SMS MI BO OSTAL V GLAVI CELO ŽIVLJENJE!vsega se spominjam,vsake besede...aja in moji občutki? v trebuhu cel živalski vrt,po glavi se mi je vrtel samo on..vau! tudi ta večer sma si pisala smsje in to z posebaj veliko srčki
16. maj 2013
next
16. maj 2013
tako je bilo še vse poletje,vse najlepše noči ko sem se pogovarjala z njim vse je kazalo na boljše,celo verjeti sem začela da čuti nekaj do mene tako kot so mi to rekle prijateljice..vglavnem to poletje je blo čudovito,bla sem v sedmih nabesih,nad oblaki celo plavala sem v oblakih..*
začela se je šola in z tem tudi rokometne tekme,na katerih sem bila super srečna ker me je pozdravil(v živo se nisma dosti pogovarjala). po šoli sem ga včasih videla iz avtobusa ko sem se peljala domov ko je izstopil iz vlaka..tudi smsji so leteli haha..vglavnem odzačetka šole pa do marca sma se pogovarjala na polno,mislim..res je bilo čutiti da je med nama nekaj..nato pa so začele stvari iti samo navzdol..ni mi več odpisoval z smeškoti,včasih mi ni celo odpisal( ko mi kdaj prej ni odpisal me je potem kliknil in se mi opravičil..)..ko sem ga vprašala nekega marčevega večera če ve za kake tekme mi je dokončno nehal odpisovati..še par krat sem poskusila ampak iz tega ni bilo nič...

*okej..nisem razumela zakaj se je to zgodilo..ampak sem začela razmišlati..takrat marca sem dobila fanta,ki je bil njegov prijatelj ampak seveda moj letnik..mojemu fantu to ni odgovarjalo da si on piše z mano in je rekel svojim prijateljem da mu to res ni všeč. fantu ki sem ga takrat imela najrajše in ni bil moj fant,sepravi ga nisem nikoli dobilo so rekli naj me neha žicati,saj imam fanta,in da sem dosti premlada za njega..* ko sem za to izvedela sem mojega fanta pustila saj nisem mogla biti skupaj z človekom ki mi ni toliko pomenil kot ON. vem da se sliši nesramno,grdo..ampak preprosto nisem mogla...

bila sem sama,mojega najboljšega prijatelja ki sem ga takrat imela neznansko rada( še zdaj gga imam) ni več bilo,kot da bi ga čez noč ugrabilivesoljci,kot da bi se naenkrat vdrl v zemljo,kot da ni obstajal,kot da MIDVA IN NAJINO PRIJATELJSTVO NI OBSTAJALO..
kako je lahko to vse vrgle vstran? v trenutku izbrisal vse lepe besede,po,ljubčke srčke iz glave? in odšel vstran? mu je bilo res tako lahko?..nevem..mogoče je tudi njemu bilo hudo,mogoče! mogoče pa sem bila pač njegova "prijateljica" ko mu je bil dolgčas,ko ni imel koga drugega..nevem res nevem.. vsa ta vprašanja,vsa žalost,zmedenost,izguba,,manjkala je polovica mene..padla sem v konstantno bedo,žalost,razočaranje..taka sem bila do konca šole..POLETI JE POSTALO HUJŠE! KEJ JE MOJ PRIJATELJ? KJE SO MOJA SEDMA NEBESA? ZAKAJ SEM MOGLA Z TAKŠNO HITROSTJO BREZ OPOZORILA PASTI IZ MEHKIH OBLAKOV NA TRDNA TLA? poletje kot je bilo prejšnjo je bil spomin,ki sem ga sanjala vsako noč. z kom sem se pogovarjala dolge noči? z blazino,medvedkom-ampak brez besed,s solzami!
KO SEM SE SPOMNILA PRVE ZABAVE NA KATERI ME JE POZDRAVIL LANSKO POLETJE¨!..mogoče se ponavljam ampak res sploh mi ne gre iz glave,kaj za boga mi je blo da sem celo mislila da čuti isto? groza res..vso bedno poletje in tudi letošnji začetek šole ni bil nič bolši od žalosti,potrtosti..najhujše pri tem pa je da se o tem z starši nisem mogla pogovarjati..vse sem držala v sebi..v poletnih počitnicah sem ga mogoče za nekaj časa zbrisala iz mojega življenja..nakar smo se šle en dan po šoli vozit..in glej to..bil je pred trgovino pri kateri smo se ustavile..tisti pogled tisto občutje v meni..kot da me je povozil tovornjak,razstrgal morski pes,kot da spim med pajki! nevem res,to je grozno..srečati nekoga ki te je pozabil v stotinki sekunde in ti strl srce na miljone mikroskopskih koščkov!..nič gremo dalje! vsaj poskusimo..
vglavnem..ja moja šola pač haha..

**morem povedati to..da se včasih naenkrat ne spomnim zaporedja dogodkov in se niti pravi čas ne spomnim vseh ker je tega bilo res veliko**

NADALJUJEM?
24. maj 2013
neeext
15. junij 2013
ja še skos sma se kdaj pa kdaj videla na kakih tekmah ampak se nisma več pogovarjala.jas sem to želela..ampak očitno njemu do tega ni bilo...počasi sem ga začela pozabljati dokler letos zdi se mi da maja? na veselici je šel mimo mene in vse prijateljice so mi rekle da me je gledal..in napisal mi je sms da mi časti pijačo in tako..in spet sem bila zadeta od ljubezni haha...nevem kaj je z mano.. vglavnem kot da ni bilo nič..ampak potem je spet pokazal da to ni to da bi blo kot je blo včasiih...ja zdaj smo že julija in povem vam..mislim da sem ga pozabila,končno oddih. nevem kako kdaj in zakaj ampak preprosto sem..mogoče zato ker ga že 2 mesca nisem videla in z njim imela kontakta ampak sem ga...(upam da ko ga bom videla spet nebom lutila nič-takrat sem zmagala to igro.)...in ja...punce ki to berete( če katera bere) fanta bo najlažje pozabit s tem da nimata kontaktov se ne vidita in da se mogoče zaljubite v drugega.- ..kot naprimer jaz-zaljubila sem se v novega fanta ampak problem je da ima isti karakter kot tisti prej in isto obnašanje.. upam da me ne bo prizadel kot tisti prej. vem pa da je on bil moja prava in prva ljubezen ker bom vedno primerjala fante z njim in vedno bo imel neko mesto v mojem srcu upam da vam je zgodba bila všeč če želite lahko napišeš še kakšen dug dogodek iz nadeljevanja mojega življenja
25. julij 2013
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg