Forum
Živjo!
To je moja prva zgodba.Upam da vam bo všeč,In seveda ni resnična!In saj res nebom dodajala slik ker mi potem šteka računalnik.

Živjo!
Jaz sem Tanja!Imam BFF ki je ime Nika.Imam oboževalca Simona.Ampak jaz sem zatreskana v Alena.

Piiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii
Spet presneta budilka!Ugasnila sem jo in šla v kuhinjo.Pripravila sem si zajtrk.Po zajtrku sem se na hitro naličila in oblekla.Nato sem stekla na postajo.Na avtobusu sem se usedla k Niki.Opazovali sva Alena ki je sedel en sedež naprej s svojim prijateljem.Kmalu je avtobus ustavil pred šolo.Tam me je ustavil moj oboževalec Simon.
Simon:Živjo lepotička moja!
Js:Živjo!Nisem tvoja lepotička!
Simon:Zakaj pa ne?Si zaljubljena v drugega?
Js:Mogoče res!Zaljubljena sem v veliko bolj pametnega,prijaznega in poštenega fanta!
Simon:In kako mu je ime?
Jsaj te ne zanima!In ga tudi ne poznaš!
Simon.......

Ali boš bral?

če želiš glasovati se prijavi ali včlani

18. september 2011
Ke so smeškoti:
Pri Js je S
Pi Simon je :
18. september 2011
NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJ ZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
18. september 2011
Nadaljevanje pogovora
Poslovila sem se in odhitela v razred.Med odmorom me je Nika vprašala kdo je bil tisti s katerim sem klepetala zjutraj ikn sem ji odgovorila,da je en fant,ki sem mu všeč,ampak jst sem zaljubljenega v drugega.Aja. Med odmorom za malico sem se sprehajala po šoli.Na enkrat sem zagledala Simona. Potem sva se cel odmor pogovarjala.
Js:Živjo ljubček moj
Alen:Živjo ljubica moja,kako si?
Js:Zelo dobro ,ker te zespet vidim po enem dnevu in ti kako si?
Alen:Jst sem isto kot ti
Js:Ali mi zaupaš svojo telefonsko številko,ker ne morem brez tebe cel dan?
Alen:Ja itak,da ti jo žaupam,ker jst isto ne morem brez tebe cel dan
Zaupal mi je telefonsko številko in jst sem mu jo tudi zaupala.
Potem sva se poslovila in odhitela v razred.Po pouku sem ugotovila,da je Alen sošolec od Nike.Alena sem počakala na postaji in tam me je objel in poljubil.To je opazila Nika.Vprašala me je,če je to tisti fant v katerega sem zalljubljena in sem ji odgovorila,da ja

Nadaljujem jutri
18. september 2011
next takojjjjjjjjjjjjjjjjjj
18. september 2011
NEXT!!!!!!!!!!Takoj zdaj!!!In še nekaj ali tam kjer si napisala Na enkrat sem zagledala Simona si mislila Alena??
18. september 2011
Oki potem pa bom nextala takoj,sam zadnjič dons

Potem mi je Nika rekla.da sem se zaljubila v pravega fanta in,da upa,da bova dolgo skupaj.Na avtobusu sem sedela z Alenom in ugotovila,kje živi.Zvečer me je povabil v park pri šoli.Dogovorila sva se,da se sobiva ob sedmih zvečer v parku.Ko sem prišla domov jee bila ure dve.Najprej sem pojedla kosilo in potem sem do štirih šla v sobo in naredila domoča nalogo in se učila.Ob štirih sem šla v kopalnici,kjer sem se najlepše uredila za zmenek.Ura je bila pol sedmih,ko sem odšla od doma. V parku sem bila točno ob sedemih. Tam me je že čakal Alen.

Nadaljujem jutri
18. september 2011
NEXT!!!!!!!Takoj!!!!!!!
19. september 2011
Ja mislila sem Alena.

Pol ure sva se poljubljala,potem pa me je povabil v kino.Po kinu me je vprašal,če bi lahko prespal pri meni in sem mu odgovorila,da pomojrem lahko.Na poti iz kina domv sem zagledala Simona.Hotel se je ogovarjati z mano,ampak sem mu rekla,da nimam časa.Potem me je vprašal zakaj nimam časa in sem mu odgovorila kot ne vidiš nisem sama.Aja katerega pa imaš zraven.Predstavila sem mu Alena in rekla,da je to moj fant.Potem pa me je vprašal a to je tisti tip,ki si mi govorila,da si zaljubljene vanga.Ja to je tisti tip.Potem sem se poslovila od Simona.Ko sva prišla z Alenom k meni domov sem se spomnila,da sem en teden sama doma.Naslednji dan je bila sreda.Zbudila sva se ob šestih.Najprej sva se šla stuširat.Potem pa pohitela na postajo.Pred šolo mi je Alen rekel,da naj med odmorom za malico pridem v garderobo in sem mu odgovorila,da bom prišla. Potem sva se poslovila in odhitela vsak v svoj razred.Ko sem po malicala sem takoj stekla v garderobo.Alen me je vprašal,če me lahko predstavi svojemu razredu in sem mu odgovorila,da lahko.Ko me je predstavil svojemu razredu sem mu rekla,da ga bi jst tudi rada predstavila svojemu razredu in mi je rekel,da ga lahko.Potem sem ga jst predstavila še svojemu razredu.

Nadaljujem jutri
19. september 2011
NEXT!!!!!!!!!!!Takoj ko boš lohk!!!!!!!
20. september 2011
Po končanem pouku sem Alenu vprašala,če bi lahko bil en teden pri meni,da mi ne bi bilo dolgčas,ker sem sama doma.Odgovorila je,da je lahko,ker so njegovi starši tudi na dopustu za en teden.Potem me je vprašal,kdaj ga bom predstavila staršem in sem mu odgovorila,da lahko takoj,ko prideta z dopusta in je rekel oki.Ko sva prišla domov sva si najprej skuhala kosilo.Jedla sva pico.Po kosilu sva za eno uro šla počivat in potem sva se šla za cel popoldne sprehajat.Na poti sva srečala Niko in jo vprašala,če ima čas za sprehod in je rekla,da ga ima.Celo popoldne smo se sprehajali.Na poti smo srečali veliko fantov.Niko sem vprašala,če bi rada kakšnega fanta in je odgovorila,da ga bi z veseljem rada.Potem pa sem ji rekla,da ga lahko jst zrihtam.Naslednjega fanta sem privabila k nam in sem se pogovarjla z njim.
Jst:Kako ti je ime?
Fant:Ime mi je Miha,kaj bi rada?
Jst:Vprašati te želim,če bi hodil s tisto punco tam zraven?
Fanti,če ona tako želi
Potem sem povabila Niko k fantu.
Nika:Zelo lep fant si,samo,da sem te spoznala sem se zaljubila vate
Fant:Aja potem želiš,da bi bila par?
Nika:Ja
Potem se nam je pri sprehodu pridružil še Miha.

Nadaljujem jutri
20. september 2011
Nadaljujem že sedaj,ko imam ravno čas.Potem pa res nadaljujem.

Takoj sem ugotovila,da sem Niki izbrala fanta,ki ji bo všeč in,da bosta lep par.Med sta se Miha in Nika poljubljala in midva z Alenom sva se tudi.Med potjo je Nika Miha vprašala,če bi rad vedel,kje je doma in ji je odgovoril,da bi rad videl in ona je rekla,da bi rada videla kje je doma on.Ko smo šli nazaj smo se najprej ustavila pred domom od Miha,potem smo se pa sprehodili do doma od Nike.Nika in Miha sta ugotovila,da je peš samo pol ure od Mihovega pa do Nikinega doma.Jst sem jima rekla,jst imam tudi samo pol ure in,da je to dobro.Nika ji je rekla,da ve,da je dobro,če fant in punca nista veliko odaljena.Potem se je Nika poslovila,midva pa sva najprej pospremila Miha do doma potem pa še sama odšla domov.Ko sva bila doma je bila ura deset.Šla sva se stuširat in spat.
20. september 2011
NEXTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
20. september 2011
Naslednje dva dneva nisva šla v šolo,ker naja je bolela glava in sva imela vročino.V petek pa nisva šla v šolo zato,ker sva se odločila,da greva po nakupih.V neki trgovini sva oba šla po svoje.Ko sva prišla iz trgovine pa sva en drugemu podarila zaročni prstan in si obljubila,da bova skupaj do smrti.Potem sva na poti proti domu srečala Niko in Miha,ko sta šla iz šole.Alena sem vprašala,ali nista lep par Nika in Miha in mi je odgovoril,da sta tako lep par,kot sta onedva.Rekla sva,da jih bova pustila na miru,ker se tako lepo poljubljata.Potem sva šla domov.Doma sem pripravila kosilo.Za kosilo sem Alena vprašala kaj ima najraje in je rekel,da ima vse kar ona skuha rad.Potem sem spekla rižev narastek.Po kosiliu sva šla v sobo in bila celo popoldne v sobi in se poljubljala.Ob šestih me je Alen vprašal,kaj najraje jem in sem mu odgovorila,da vse kar on naredi.Naredil je tople kruhke.Pote, sva do pol devetih gledala televizijo in potem sva se šla stuširat.Ko sva se stuširala in šla spat.Naslednji dan sem imela rojstni dan.Za rojstni dan pa se je Alen odločil,da bo cel dan kuhal on in to tistu,kar bo ona hotela.Rekla sem oki.Do kosila sva se v sobi poljubljala .Ko je bil čas za kuhanje kosila me je vprašal kaj bi jedla in sem odgovorila,da bi jedla musako in je potem naredil za kosilo musako.Potem sva bila do večerje zespet v sobi.Za večerjo pa je naredil pico.Potem sva se eno uro poljubljlala in potem šla spat.
Nadaljujem jutri
21. september 2011
Nadaljujem juti ,pa dons sem tudi nekaj hotela objaviti in mi je zbrisal in zato ni nič objavljen
22. september 2011
Zespet mi ni objavilo pa eno uro sem pisala.Nadalujem jutri
23. september 2011
Pislala sem eno uro in pol,potem pa mi zespet ni objavilo.
24. september 2011
Že četri dan mi noče objavit.
25. september 2011
Joj mira no!!!!Daj hitr!!Vsaj krajši del!!
25. september 2011
Naslednji dan je bila nededelja in sva spala do desetih.Potem sva bila pol ure v sobi in se poljubljala.Potem pa sem šla skuhat kosilo.Za kosilo sva jedla pohane zrezke in pomfri.Za sladico pa sem naredila sadno kupo.Po kosilu sva imela dve uri počitka.Potem pa sva se odločia,da bova za rojstnodnevno zabavo raje napisala vabila.Potem sva šla do večerje pisat vabila.Ob šestih sva večerjala potem pa do osmih zespet šla pisat vabila.Vse skupaj sva imela napisanih že deset vabil.Pet vabil prijateljicam,5 pa prijateljem.Potem sva se šla umit in spat.
25. september 2011
Naslednji dan sva se zbudila ob pol sedmih.Imela sva samo še petnajst minut do avtobusa,Na hitro sva se naštimala in odšla na postajo.Na avtobusu sem zagledala Simona,ko je osvajal eno punco.Pred šolo pa se je že poljubljal z njo.Pozdravil me je in jst sem ga tudi.Potem pa sva se z Alenom poslovila za celo dopoldne in odhitela vsak proti svojemu razredu.Dopoldne je minil zelo hitro.Po končanem pouku sva z Mihom počakala še Niko in Alena.Potem sva z Alenom najprej odneslla vabila na pošto in potem odšla domov.Doma sva si pripravila kosilo.Popoldne pa sva zespet šla pisat vabila.Spomnila sem se,da moram vabilo napisati še Simonu.V celem popoldnevu sva napisala vsak štiri vabila.Na vabila sva dodala svoji telefonski številki in napisal naj povejo na tej številki,če pridejo in še kaj vprašajo,če jih še kaj zanima.Zvečer sva te vabila odnesla na pošto in se odločila,da jih bo za enkrat dovolj.Ko sva prišla nazaj sva se umila in šla spat.Naslednji dan sva se zbudila petnajst čez šest.Nekaj sva pojedla,se naštimala za v šolo.Jst sem se še najlepše naličila,ker sem se spomnila,da sva z Alenom točno eno leto skupaj in to je seveda Alen takoj opazil in rekel,da sen danes najlepša od kar me pozna.Potem sva se odpravila na postajo.Pred šolo sva se poslobvila in odšla vsak proti svojemu razredu,Pred svojim razredam sem opazila Niko in Miha,ki sta se poljubljala.Malo pre zvoncem pa sta one dva opazila tudi mene in me pozdravila.Potem pa je Nika odšla proti svojemu razredu.Dopoldne je minil zelo,zelo,zelo hitro.Ko sva z Alenom prišla domov sva si pripravila kosilo.

Nadaljujem jutri
25. september 2011
NEXT!!
26. september 2011
Zespet mi ni objavilo.Pišem zespet jutri.
26. september 2011
Po kosilu smva šla na sprehod.Na poti sva srečala Niko in Miha.Pogovarjali smo se.
Nika in Miha:Živjo
Jst in Alen:Živjo
Miha in Nika:Kako sta?
Jst in Alen:Zelo dobro in vidva?
Nika in Mihaobro in potem sta mene vprašala zakaj sem cel dan že tako lepo urejena?
Jst:Zato,ker sva z Alenom točno eno leto od kar sva se spoznala in zaljubila v en drugega
Nika in Miha:Aja lepo to,želiva vama še veliko let,da bi bila srečno skupaj
Jst in Alen:Hvala za želje
Nika in Miha:Kako bosta preživela današnjo noč?
Jst in Alen:Ne veva še,ali nama dasta kakšen predlog
Nika in Miha:Lahko je preživita romantično
Alen in jst:Hvala za predlog
Potem smo se nehali pogovarjati in se skrili za najbližji grm in se tam poljubljali eno pol ure.Potem pa smo se obrnili in odšli nazaj proti domu.Ko sva prišla domov je bila ura pol devetih.Bila sva zaspana in sva za dve uri zaspala.Potem pa sva se zbudila in rekla,da ne morava najlepše noči samo prespati.Potem sva se tri ure samo poljubljlala po celem telesu.
27. september 2011
Ob enih pa sva se šla umit,da bi bila noč še bolj romantična.Oba sva prišla iz kopalnice samo v spodnjem perilu.Potem mi je Alen rekel,da naj dam zgornji del spodnjega perila dol,da me bo še tam nekaj časa poljubljal.Poljubljala sva se do dveh.Potem pa sva se zmenila,da oba dava vse dol,kar imava še oblečen.Ko sem bila slečena je bil on tudi že slečen in zaščiten s kondomom.Potem sva se pol ure poljubljala.ob pol treh pa me je vprašal,če sem že ogreta za seks in sem mu odgovorila da ja.Pol ure sva uživala v seksu.Malo preden je bila ura štiri pa sva oba zaspala.
27. september 2011
next!!
28. september 2011
Naslednji dan sva bila doma,ker nama je manjkalo spanja.Ta dan je imel Alen rojstni dan.Spala sva do desetih.Potem pa me je vprašal,kako mi je bila všeč današnja noč in sem mu odgovorila,da je bila najboljša in,da upa,da jo bota še kdaj ponovila.On pa je rekel seveda,da jo bova še kdaj ponovila.Potem sva se dve uri poljubljala in potem sem šla skuhat kosilo.Po kosilu sva bila skoz do večerje na mobitelu.Klicali so naja prijatelji in prijateljice,ki sva jih povabila na rojstni dan in vsak,vsaka je imela vprašanje,če lahko pripelje sabo punco,fanta in ssva odgovorila,da lahko in vsi povabljeni so rekli,da pridejo.Ko sva nehala s pogovori sva si naštimala večerjo.
28. september 2011
Po večerji sva se eno ure poljubljala in potem sva za eno uro šla kolesarit.Na poti sva srečala Niko in Miha,ki sta naja pozdravila in midva sva jih nazaj.Vprašala sva kako sva preživela noč in sva odgovorila,da zelo romantično.Potem pa smo se poslovii,ker sta Nika in Miha morala domu.Midva pa sva se tudi obrnila in šla nazaj.Med potjo sva se veliko krat ustavila in se malo poljubljala.Ko sva prišla domov je bila ura osem.Šla sva se umit in spat.Zapala sva za šest ur potem pa naja je zbudil en hrup.Pomislila sva,da sta se najbolj verjetno vrnila od Tanje starša z dopusta in potem sva zaspala nazaj do šestih.Najprej sva se uredila za v šolo.Potem sva nekaj pojedla in odšla na postajo.Dopoldne je minil zelo hitro.Po šoli sva se zmenila,da ga danes zvečer predstavim staršem.Ko sva prišla domov je bilo kosilo že kuhano.Malo sva pojedla,potem pa sva se šla malo uččit in narediti domačo nalogo.Do večerje sva bila skozi v sobi.Po večerji sva večerjaka skupaj z mojim staršem in sta me takoj vprašala,ko je ta zraven naju in sem ji ga predstavila.Potem je bila zelo vesela in je rekla zakaj ga nisem že prej predtavila in sem jima odgovorila,da prej ni bil veliko krat pri meni
28. september 2011
Ob osmih sva se šla umit in spat.Naslednji dan sva se zbudila za v šolo.Najprej sva se oblekla,potem sva nekaj pojedla in potem sva si uredila pričesko in umila zobe.Potem sva odšla na postajo.Dopoldne v šoli je minil zelo hitro.Po pouku sta naja Nika in Miha vprašala kdaj bova šla nakupovat za rojstnodnevno zabavo in sva odgovorila,da danes popoldne.Potem sta vprašala,če lahko greta zraven in sva rekla,da lahko.Potem smo se dogovorili kje in kdaj se dobimo in se poslovili za dve uri in pol.Ko sva prišla domov sva pojedla kosilo in staršema od Tanje povedala,kaj naštimujeva jutri in,da greva popoldne malo po nakupih in sta reklda ja lepo,da sta se na to spomnila.
30. september 2011
Potem sva za eno uro imela počitek.Potem pa sva odpravila proti Nikinem domu,kjer smo se zmenila,da se dobimo.Bila sva pol ure prezgodaj in sva pozvonila na zvnec pri Niki.Odprla nama je in naja povabila za malo časa notri.Petnajst minut sva počakala,da sta se Nika in Miha uredila.Potem pa smo se odpravili proti trgovinam.Cele tri ure smo bili po trgovinah.Ko smo prišli iz ta zadnje trgovine sem Niko vprašala,če bi lahko pomagla stvari znositi k njej domov in je rekla,da lahko.Ko smo prišla k mojemu domu je bila ura sedem.Poslovila sva se od Nike in MIha.Potem sem mami vprašala kam naj pospraviva stvari in je rekla,da jih bo ona psopravila.Najprej sva nekaj malega pojedla in potem sva od osmh pa do desetih gledala televizijo.Ob desetih sva šla v sobo in za eno uro na računalnik.Ob enajstih pa sva šla spat
30. september 2011
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg