Forum
Ojla sm lejla stara sm 14 let in živim v londonu. Preselili smo se pred priblizno enim mesecom.Pripravljam se za novo šolsko leto . Imam mlajšo sestro diano staro osem let. Moja starša sta locena a živim z mami.Imamo dvonadstropno vilo ki je lepo opremljena.Vsaka od nas ima svojo kopalnico.mami dela v banki.

NADALJUJEM

če želiš glasovati se prijavi ali včlani

19. junij 2011
dva kometarja pliss
19. junij 2011
cool next
19. junij 2011
no dej ze nexxxxxxxxxxxxxxxxxttttttttttttttttttttttttttttttt
nextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnext
20. junij 2011
liza liza !

jojj ze spet prvi september beda. od vsega najbolj sovrazim solo.hitro vstanem grem v kopalnco ter si nanesem make up in se oblecem. zdrvim po stopnicah ter se spotaknem ob mačko hhh.naredila sm si zajtrk ga pojem. tecem do sole saj sm ze pozna ter kar naenkrat se zaletim v....
28. junij 2011
komentarje plis
28. junij 2011
kogaa zanima next
28. junij 2011
tenx
29. junij 2011
dej ze nom cakala 100 let
01. julij 2011
next
01. julij 2011
ok

ko se kar naenkrat zaletim v fanta. pogovor poteka tako
liza=l fant=f

f:joj sori nism te vidu sori
l:ja sj te tut jst nism vidla sori
f:te kej boli ti pomagam nest torbo
l:hvala ni treba nova sm tuki preselila sm se šele prejšni mesec
f:aja če zeliš ti razkažem solo
l:ok em kako ti je ime
fm rok ti
l:liza
f:lepo ime
l:tenx

šola je bila zelo velika.najprej sva odšla ravnateljici ki me je lepo sprejela.tam je sedelo tudi dekle mojih let ki mi ni bila všec.skoz je gledala v roka hhh.ravnateljica je roka prosila da naj nama raskaze solo. dekletu je bilo ime nina .nism je marala. z rokom sta se veliko pogovarjala.to me je jezilo.skupaj smo odšli v razred bili smo sošolci. usedla sm se zran dekleta ki ji je bilo ime teja .dobro sva se razumeli. kaj se je zgodilo potem zveste v nadeljevanju
04. julij 2011
next
04. julij 2011
se dva nexta
05. julij 2011
neeeeeeeeeeext pohiti.!
05. julij 2011
neeeeeeeeeeext!!!
05. julij 2011
next-hitr!
05. julij 2011
oki

S Tejo sva bili dobri frendici. Z Rokom sva se tudi dobro razumela, ampak Nina je bila neznosna.Roku se je kar naprej prilizevala ter ga s svojo bff Mileno zapeljevala. Rok je imel tri frende Marka,Nejca in Alexsa on je bil nailepši.Rok seveda.Nekega dne sem se šla sprehajat v park tam sm srecala........vse zveste v nadeljevanju
05. julij 2011
oprostite da sm tok malu napisala ampak nekam gremo in sm mogla zaključit
05. julij 2011
Nejca Rokov frend.

Nejc=n jst=l

n:oila ti si rokova prjatlca ane
l:oo nejc ja jst sm liza
n:jaja vem tvoja bff je pa teja
l:ja

Gledala sm ga.Njegove modre oči. Zgrabil me je za rame potegnil sebi in poljubil. Upirala sm se mu a on je bil premočen.Nato je prišel Rok.Videl je kako se mu upiram ter pritekel k meni. Nejca je odriniljast sm padla po betonskih tleh in se močno udarila v glavo.Zbudila sm se na kavuče in poleg so sedeli mama Diana (mlajša sestra sm jo ze umenila) Teja in Rok. Kaj se je zgodilo? sem začudeno uprasala. Use sm izvedela zelo sm bila hvalezna Roku. Zaradi mene se je skregal s Nejcem.
07. julij 2011
A da gdo gor slikce lize mame diane teje nine ravnatlce vile moje sobe dnevne sobe kuhne muce marka roka nejca alexsa pa milene plis
07. julij 2011
NEXT
08. julij 2011
še 2 nexta
08. julij 2011
next
02. avgust 2011
no bom nadeljevala
02. avgust 2011
Rok me je uprasu ce me kej boli in če lahko hodim. Odgovorila sm mu,da me nic ne boli , da lahko hodim in stojim. Mojo mamo je uprasu če lahko govori z mano na samem. Mami je potrdila in vsi so šli v kuhinjo. Usedu se je na kauc in me gledau tudi jst sm njega.

R: Liza a ti kej pomenm
L:ja zlo dobr prjatu si
R:Liza ne mislm tko .A bi bla moja punca? jst te ljubim in ne zdržim več brez tebe!
L: a a a a a ja jst te mam tut rada ja rada bi bla tvoja punca z veseljem!

Dvignu me je zavrteu in poljubiu. Njegou poljub je biu božanski.
Drugi dan v šoli so me vse punce grdo gledale razn Teje ki mi je to srečo privoščila.Nina pa mi je naredila nekaj groznega........
02. avgust 2011
next
04. avgust 2011
next
06. avgust 2011
neeeeeeeeext
29. avgust 2011
next
29. avgust 2011
Nina pa mi je naredila nekaj groznega. Ko sm šla na kosiu sm vidla da se je poljubljala z Rokom. Pršla sm do njiu njej sm rekla da je prasica,on pa je dubu klofuto. Odhitela sm iz jedilnce on pa zamano, začela sm teči a on je biu hitrejši dohiteu me je in mi povedu da je ona njega začela kissat. Planila sm u jok. Objem me je in potolažu, pospremu me je do doma in me tm poljubu. Ob 16.00 je k men pršla Teja. Neki casa sve se pogovarjale potem pa je Teja načela temo o poljubu ki se je zgodil v jedilnici. Rekla sm ji da je ona njega kissnla,a Teja je menila drugače rekla je da je vidla da je on poljubu njo.
Skregali sva se in Teja je odvihrala domou. Žalostno sm gledala za njo,ko je odšla čes cesto a kar naenkrat je pridrveu auto. Vidla sm kako jo je zbiu in kako je padla na tla.Stekla sm postopnicah na stežaj odprla vrata in začela kričat NEEEEEEEEEE!
03. september 2011
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg