Forum
u59711
u59711
Bil je le še en nov prvi šolski dan. Budilka mi je zazvonila. Zaspano sem se zmajala v svojo kopalnico. Komaj tam sem ugotovila, da je nastopilo novo šolsko leto, in znjim novi sošolci. Kar nisem morala verjeti, zato sem si obraz splaknila z mrzlo vodo. Brrr... Odločila sem se, da se ne bom kaj posebno pripravljala. Uredila sem si frizuro, nanesla na oči malce modrega senčila, si z maskaro namazala trepalnice, in si z nežno roza namazala ustnice. Hitro sem si oblekla hlače, in majico. Bila sem kar malce živčna, tako, da sem si ponesreči obula dve drugačni nogavici... Sploh nisem opazila... Dokler nisem pojedla zajtrka. Takrat sem opazila, da sem si oblekla dve drugačni nogavici, hitro sem zdrvela po stopnicah gor, v mojo sobo, in si nataknila-na srečo prave- nogavice. Nato sem pograbila šolsko torbo in se skoraj, skotalila po stopnicah. "Si v redu, ljubica?" Me je z malce nasmeškom vprašala mami. Grdo sem jo pogledala, nato pa izginila za vrati. Pograbila sem svoje kolo, in se z njim odpravila v šolo. Ko sem prispela, sem kolo prislonila na zid, in hitro stekla skozi vhodna vrata šole. Bila sem namreč že precej pozna... Ko sem vstopila v svoj razred, 8.d so se vse oči usmerile vame. Tudi oči prisrčnega fanta, ki je na mojo žalost sedel z Jessico. Sramotno sem izjavila komaj par besedic. "Oprostite, ne bo se ponovilo." Moj prazgodovinski izgovor. " Tvoj stari izgovor! Sedi Laura." Je zazvonel hripavi glas profesorice McNell. Moja razredničarka je že od 6 razreda. Sedla sem poleg Vanesse. McNell me je ošinila z ostrim pogledom. "Spet motenje pouka, nameravaš? Če pisneš, karkoli, kar ni v zvezi s poukom te presedem." OH! Na piki me ima že od nekdaj... Joj, kako slab začetek šole....

Next?

Boste brali?

če želiš glasovati se prijavi ali včlani

28. september 2011
u59711
u59711
Vanessa je začela pisati sporočilca v zvezek, tako sva si začeli dopisovati...
Vanessa: Ufff... Pazi se! Danes ni najboljše volje!
Jaz: Hmmm... sem opazila...
Vanessa: Si opazila novega sošolca? Tamle zraven Jessice sedi. Lep je...

Obedve sva se uzrli vanj. McNell je to takoj opazila. S pogledom je nakazala, naj sedem zraven Hannah. S svojimi petkami je prikorakala do mene in me z bolečim pogledom ogovorila. "Presneta smrklja! Takoj sedi zraven Hannah! Ona je ugledna učenka, marsikaj boš na sebi popravila!" Grobo me je prijela za roko, in dobesedno zvlekla do Hannah. "Zdaj pa daj mir!" Je z grozečim glasom zagodrnjala McNell. "Mhm... Danes ni tvoj dan..." Je z tolažljivim nasmehom dejala Hannah. Po koncu pouka sem zdrvela po hodniku, da bi čimprej prišla domov. Bila sem tako štorasta... Zaletela sem se v nekoga... Ampak koga? Pogladila sem se po buški, ki mi je nastala na glavi. Šele nato sem se ozrla v osebo in izjavila "Oprosti...". Takrat pa sem zagledala novega sošolca... "Je že v redu. Jaz sem Hans. Pa ti?" Nasmehnil se mi je, in mi podal roko. "Mhm.. Jaz pa sem Laura." Vrnila sem mu nasmeh. Pobrala sem se in še rekla: "Lepo, da sva se spoznala, zdaj pa moram iti." Zdrvela sem skozi vrata, na srečo, ven iz šole. Nisem si predstavljala, da se bom z novim sošolcem, in mojo novo simpatijo spoznala prav takole.. Sama sebi sem se zasmejala. Nato pa se s kolesom odpravila domov...

P.S. Ta zgodba bo krajša, in ljubezenska... Razlikuje se od mojih drugih tako, da ni nobenih vampirjev, ali drugih... To zgodbo priporočam tistim, ki obožujete ljubezenske zgodbe! Mogoče ne bo glih tako dobra kot druge. Ker nisem imela druge ideje!
28. september 2011
u59711
u59711
nadaljujem ko bo kej nextov
28. september 2011
u60011
u60011
next!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
28. september 2011
u59711
u59711
tnx še mal nextov
28. september 2011
u60011
u60011
dej no!!! nexttttttttttttttttttttttt!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
28. september 2011
u61048
u61048
next!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
28. september 2011
u59711
u59711
tnx!!
28. september 2011
u59711
u59711
Polona Ž.Kolenc
E-poštni naslov(i):
PolonaZKolenc@gmail.com

Petra Motoh
E-poštni naslov(i):
klar-chy@hotmail.com

Petra Jesih
E-poštni naslov(i):
petra.jesih@gmail.com

peral
E-poštni naslov(i):
periv@siol.net

patricija redenšek
E-poštni naslov(i):
patricija.redensek@gmail.com

Olga Zemljak
E-poštni naslov(i):
olga.zemljak@guest.arnes.si

Odyssei
E-poštni naslov(i):
odysseitravel@siol.net

Nuša Gradišnik
E-poštni naslov(i):
nusa.gradisnik@guest.arnes.si

Neva Kumelj
E-poštni naslov(i):
marauder14@gmail.com

Mojca Vidmar
E-poštni naslov(i):
mojca.vidmar@zd-sevnica.si

Mojca Slapšak
E-poštni naslov(i):
mojca.slapsak@gmail.com

mojca medvesek
E-poštni naslov(i):
medveski@gmail.com

Mojca Bilač Krašnja
E-poštni naslov(i):
mojca@adrialab.si

Misa ??
E-poštni naslov(i):
maya-tan_lm.c_@hotmail.com

Miro Kumelj
E-poštni naslov(i):
miro.kumelj@gmail.com

Mirjana Jelančič
E-poštni naslov(i):
mirjana.jelancic@guest.arnes.si

Milena Zemljak
E-poštni naslov(i):
milena.zemljak@siol.net

mike
E-poštni naslov(i):
karmen.prestor@amis.net

Mateja Pompe
E-poštni naslov(i):
mateja.pompe@guest.arnes.si

Mateja Kovač
E-poštni naslov(i):
mateja.kovac@guest.arnes.si

Martina Trbovc
E-poštni naslov(i):
martina.trbovc@guest.arnes.si

Martin Klajn
E-poštni naslov(i):
martin.klajn@siol.net

Marko Lukić
E-poštni naslov(i):
marko.sirius@gmail.com

marko abram
E-poštni naslov(i):
marko.abram84@gmail.com

Marjeta Teraž
E-poštni naslov(i):
marjeta.teraz@guest.arnes.si

Marjan Zorec
E-poštni naslov(i):
marjan.zorec@slo-zeleznice.si

Marjan Kalin
E-poštni naslov(i):
marjan.kalin@telekom.si

'Marinka Skok'
E-poštni naslov(i):
Marinka.Skok@csod.si

majčč | blAz
29. september 2011
u59711
u59711
NAROBE!!!
29. september 2011
u59711
u59711
Kr eni emaili so se mi pojavl, ko sm napisala del pa dala pošlji. To so kr eni tuji emaili.
29. september 2011
u59711
u59711
Hei! Druge dele bom pisala pod drugim naslovom.... k mi ta ni všeč... To pa je: Moja šolska ljubezen in jaz
29. september 2011
u60011
u60011
Ej, to so naslovi od mojih učitlov pa naše ravnatlce!!! resn mislim!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
29. september 2011
next
02. oktober 2011
u60011
u60011
nujn nexti
04. oktober 2011
u59711
u59711
pa sei sem!!! na drugem naslovu. mislm..
04. oktober 2011
u90775
u90775
hejj
24. maj 2012
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg