Forum
Živijo,jaz bom pisala o punci ki spozna vampirja,se zaljubi ter verjetno še veste kaj nastane v takih zgodbah zato bom kr začela ... upam da boste uživali.
Živijo ime mi je Neja. Hodim v 9 razred in starša namigujeta da se bomo preselili. Od nekdaj ljubim preselitve. Že ko sem bila majhna smo vedno vsak teden prestavljali mojo posteljo omaro in celo barvali stene. Vem. Bila sem težavna. Sedaj živimo v Ljubljani ,preselili pa se bomo v Forks. Oh ja lepo deževno mesto ,kaj je še boljšega. Ah seveda, preselili se bomo naslednji teden(po šoli) . komaj čakam. večino naših stvari so že odpeljali v našo hišo
drugače je vila ampak hočem biti normalno dekle z normalno hišo, normalnim življenjem ampak ne gre mi najbolje…in tukaj se stvari še bolj zapletejo,pri preselitvi.
z letalom smo v zgodnje jutro prispeli v Seattle , z taksijem smo se odpeljali v Forks in naše pohištvo nas je že čakalo v hiši. Počakala sem da sta prva v hišo vstopila starša nato se z vso svojo hitrostjo pognala na vrh stopnic v mojo sobo z teraso.
Hiš imamo ob plaži ,kjer sem se že naslednjo uro namakala.
Blizu nas tudi stanuje nekdo. Nek lepotec. Oh bliža se mi. Ojej kaj bo rekel in kaj bom jaz rekla! Zopet sem se obrnila k morju in se vedla kakor da ga nisem opazila.''hei'' sem slišala od zadaj ''oh živjo'' nadela sem si sramežljiv nasmeh. '' ime mi je Jason in sem opazil, da ste se preselili. Kako je pa tebi ime?''uh je pa firbec''sem Neja''oh kako je hot in zakaj ima prstan? Je poročen?''ali si poročen?''fant pogleda na prstan in reče'' oh, to misli vsak. Ta prstan mi je zapustila moja mama. Je simbol naše družine'' '' oprosti nisem tako slabo mislila. Upam da te nisem spravila v slabo voljo?in moje sožalje''sem rekla skesano ''nič ni hudega. Moja mama je umrla ob porodu in se je ne spomnim'' podarim mu nasmešek. Ubogi revček,da ni poznal mame. Poleg tega ga bom uprašala če…''ali imaš kaj časa?'' ''zakaj'' ''mislila sem da bi šla skupaj plavat. Kaj praviš?'' ''takoj pridem'' in že steče v svojo hišo,jaz pa vstanem in se zapodim v vodo toda še predenj sem prišla z vodo v stik me je nekaj porinilo v vodo. Z obrazom sem priletela v vodo! Halo! Kdo je bil!!!in še smeje se! Uh!ta glas pa poznam hm…''hahahaha… o joj mogla bi videti svoj obraz kakšna si bila ko si padala'' ''kako si tako hitro prišel sem?''začudena sem bila do konca,saj je komaj odšel proti hiši in še ni bil v hiši ko sem bila ob morju in kako se je tako hitro preoblekel?polna vprašanj sem ga porinila v vodo da je padel na ploh ''hihi'' se oglasim''pozi se me'' je rekel v smehu in se zapodil za mano po obali. Bil je tako zabaven in škoda je da je bil že večer oh se bova pa videla jutri''noč bo kmalu''je rekel v skrbeh''prav maš,nisem opazila''sem se zlagala. Ph. Kakor da nisem o tem že razmišljala
11. september 2012
ravno se odpravim spat,ko na okno nekaj ali nekdo potrka. Toda kdo bi lahko bil, saj do moje visoke terase ne more nihče 'splezati'?. Zelo čudno hmm. ''Neja?'' se oglasi ''kdo je'' sem se vsa tresoča spomnila vprašanja''jest. Jason! Odpri prosim'' ''kako si prišel tako visoko?'' ''ah to sem pa jest hihi'' se je zahihital ''am ok, pozabila bom na to, če obljubiš, da mi boš pokazal kaj tako lepo diši za tvojim hrbtom'' ga opomnim ''sem mislil, da bi imela nočni piknik na tvoji 'VISOKI?' terasi'' poudari ''pizza? O mijami, hvala'' ''hehe ni za kaj , pa še kdaj'' zašepeta ''in kako, da si prišel na to misel?'' ''to so mi pa povedali moji čuti da bi bilo lepo od mene, če bi ti kaj prinesel '' ter mi podari enega od njegovih lepih nasmehov ''čut? Imaš šesti čut?'' ''tako nekako'' hm le kako to saj ni ženska samo ženske imajo šesti čut, ali pa tale Jason samo malo pretirava.
Z begajočo mislijo po moji glavi sva imela lep pogovor in pojedla sva pizzo ''kako si vedel, da imam te vrste pizze najraje'' nekaj časa premišljuje ''zato ker ima Margareto večino ljudi rajši'' ''oh saj res. Trapa jest'' ''je bilo dobro?'' ''ja .lepo da si se spomnil na to'' se mu nasmehnem ''ali imaš jutri kaj časa?'' ''hm naj premislim'' počakam ter premišljujem ''ja cel dan'' ''ali bi se lahko dobila zjutraj na plaži?'' ''prav'' mu odgovorim ''sedaj pa moram oditi preden moj oče posumi, da me ni v sobi in predenj tvoje starše zbudim'' ''prav. počakaj, kako pa veš, da spijo'' ''hm. mogoče zato, ker je hiša v popolni temi?'' ''uf, spet imaš prav'' ''ok se vidiva zjutraj. Lahko noč'' ter se napoti proti terasi ''kaj nebi raje poizkusil iti skozi vhodna vrata, ki jih odpreš, da bi odšel, namesto da skačeš čez visoko teraso in name preneseš slabo vest,ker ti nisem ponudila vrat, v primeru, če bi se polomil?Čakaj pospremila te bom'' oblečem haljo in grem za njim. Voščiva si lahko noč in zaklenem za njim. Ko neslišno stečem po stopnicah v mojo sobo Jason šepetaje zakriči 'lahko noč'. Oh kakšen srček je. Zelo mi je všeč. Toda kako za vraga je prišel na teraso pa še košček najboljše pizze ni poizkusil … hmm … to bom ugotovila jutri sedaj sem pa tako zaspana da …
12. september 2012
next?
12. september 2012
u68726
u68726
¸nnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnneeeeeeeeeeeeeexxxxxxxxtttttttttt
01. oktober 2012
en kratek next

Zjutraj sem se zbudila v lepih mislih, da bom danes ponovno srečala Jasona. Pozajtrkovala sem ter si oblekla kratko majico in kratke hlače, za vsak primer pa še kopalke.
stekla sem na mesto, kjer sva se včeraj srečala z Jasonom. Iz gledal je zelo zaskrbljen.
Ko stopim ob njem in poizkušam poiskati z očmi v kar je Jason strmel. ''Neja'' je začel ''ja?'' ''nevem kako boš to prenesla ampak upam da me ne boš zasovražila'' nezaupljivo ter prestrašeno ga opazujem ''v nevarnosti si''

pozneje boM nadaljevala,ker morm jt u glasbno
pa hwala ker bereš ))
01. oktober 2012
next
01. oktober 2012
u68726
u68726
next
01. oktober 2012
kot sem obljubila

''kaj?kako to? Kaj pa je narobe in zakaj bi mogla biti v nevarnosti?'' ''ker si z mano'' sonce posije čez oblake ter se umakneva v senco no vsaj on se

''kako? ne razumem'' ''saj vem da ti tole nebo ravno najbolj všeč…'' obmolkne ''meni lahko zaupaš'' sem ga spodbudila '' poglej ne morem pojasniti to, povedal ti bom ko bo čas. Toda najbolje bo, da ti povem jutri, med vikendom, ko grem na izlet- če temu lahko sploh lahko rečem.'' ''Prosim zaupaj mi'' ga proseče pogledam ''poglej trenutno ti ne morem, sedaj se zabavajva jutri ti pa pokažem'' ''prav toda obljubi mi'' '' obljubim'' ''hvala'' ''sedaj pa pojdiva tja k pečini kjer je senca'' pokazal mi je pot, ki vodi po gozdu k pečini, kjer je senca.

https://www.google.si/imgres?hl=sl&biw=1093&bih=438&tbm=isch&tbnid=1G5CrXiZlJt7wM:&imgrefurl=https://kraji.eu/slovenija/strunjan_pot_nad_klifom/photos/slo&docid=CE3hHAmwAXzgnM&imgurl=https://kraji.eu/PICTURES/obalno_notranjska/obala/strunjan/pot_nad_klifom/DSC_8595_strunjan_pot_nad_klifom_big.jpg&w=1057&h=702&ei=qNVpUM-DJZGWswazvYGACg&zoom=1&iact=hc&vpx=84&vpy=143&dur=1351&hovh=183&hovw=276&tx=185&ty=86&sig=102999252134835497634&page=1&tbnh=115&tbnw=167&start=0&ndsp=12&ved=1t:429,r:0,s:0,i:64

Zakaj morava ravno v gozd, lahko bi se preprosto sprehajala po mivki pod toplim soncem do pečine. Prijel me je za roko in potegnil za sabo v gozd. Vso pot sva molčala, na robu gozda sem opazila da ima podočnjake, ker sem mislila da je zaspan sem mu 'ukazala' da naj se naspi na soncu in dobi malo 'barve' toda on je raje izbral senco, ko sem mislila, da je zaspal sem se odplazila k pečini, ki ni bila visoka, kakšen meter in pol. Spotaknila sem se čez kamenček in padla za skalami tako da me Jason ni mogel videti, zaradi bolečine sem zastokala in v hipu je bil Jason pri meni ter me dvignil v naročje. Z lahkoto me je dvignil in nesel čez skale.
Med padcem sem si popraskala koleno in tekla je kri, ko je Jason opazil…''Jason, si v redu … Jason? ... Jason?...'' hitro me je odložil na mivki in v teku držeč se za nos rekel ''prinesem ti obliže'' njegova hiša je bila bližje čez mivko toda Jason se je odpravil po temnem gozdu. Čakala sem ga dolgo časa, ko sem zaslišala kako nekdo kriči moje ime ''Neja! … Neja! Kje si!'' je to?... ''očka! Tukaj sem'' le kako je izvedel ''kako si pa izvedel da sem tukaj?'' ''Jason mi je povedal, da si padla in poškodovala, ter, da ne moreš hoditi in on je prešibak, da bi te nesel''
to je ta fant -jason-

https://data.whicdn.com/images/13656966/tumblr_lq1njzzBv71qe4nyno1_500_large.jpg
01. oktober 2012
next?
01. oktober 2012
next
01. oktober 2012
next
02. oktober 2012
nextam
Pha! Prešibak ja in da nebi mogla hoditi, pa kaj še ''kje pa je?'' sem si nadela fake prestrašeno masko na obraz ''ne vem, pridi srček greva v hišo'' odnesel me je v hišo, ter me posedel na kuhinjsko mizo. hmm. Halo! Da je prešibak…saj me je nesel pa se niti malo naprezal, ima mišice pa, da je prešibak halo! To je pa že preveč. Kaj mu je? ''sedaj vem zakaj te ni mogel nesti, nisi perešček'' ''Hei oči, bodi vsaj malo vljuden in samo toliko nisem težka, saj imam še ne 40 kg'' ''že prav že prav, ti že veš'' se je smejal.
Ker se je znočilo me je oče odnesel v posteljo ter mi voščil lahko noč, odprl okno, da bi lahko dihala in preživela noč v moji sobi. Mami pa je bila v službi in s to 'malo' nezgodo je bila že seznanjena, pomirila se je šele takrat ko je izvedela, da imam samo prasko. Hja vem, mame so hecne. Zaspala sem…
03. oktober 2012
neeeeextt
03. oktober 2012
Zbudila sem se, ko me je nekaj ledenega prijelo za roko ''mami?'' sem vprašala ''ne, jaz sem. Oprosti, da sem te pustil tam, toda nisem imel izbire. O tem sem ti govoril'' ''o tem, da me boš pustil, ko se bom poškodovala?'' ''ne, nekaj drugega je'' ''hmm, o tem, da si zledenel, dobil črne oči, in dobil bled okamenel obraz, ko si zagledal kri? Ali si alergičen na njo?'' ''ravno obratno'' ''saj res koliko je ura?'' ''eno zjutraj'' oh včeraj mi je obljubil, da mi bo danes pokazal kaj je 'narobe',kot naj bi tej situaciji rekla ''tega sem se najbolj bal'' je nepričakovano odgovoril na moje misli. Začudeno sem ga pogledala. ''Neja…jest…'' utihnil je ''si jasnovidec?'' sem ga prekinila ''poslušaj me …jaz sem …'' okleval je nato nadaljeval ''obljubiš, da ne boš kričala, mi boš zaupala in ne boš izdala moje skrivnosti?'' ''hmm…
03. oktober 2012
neeeeeeeeeextttttt
03. oktober 2012
neeext
03. oktober 2012
takoj bo next
04. oktober 2012
okleval je nato nadaljeval ''obljubiš, da ne boš kričala, mi boš zaupala in ne boš izdala moje skrivnosti?'' ''hmm…

odvisno … prav, obljubim'' ''vampir'' je rekel ''prosim?kje vampir?'' in sem se ozirala po sobi ''vampir sem jaz tepka'' se je zahihital ''to pojasni moje izginotje včeraj in pred včeraj, ko sva se spoznala sem si zelo hitro oblekel kopalke, izogibam se 'krajšim' potem po soncu, ti to ničesar ne pove?'' nemo sem ga opazovala, verjetno kar z odprtimi usti. Kaj naj rečem. Izgubila sem se v reki besed in vprašanj, ki mi poskakujejo pred očmi. ''waw'' je bilo vse kar sem uspela izreči … Kaj naj rečem ''ničesar ni treba reči'' me je potolažil z odgovorom na moje misli. ''vampir?'' sem ponovila ''ja'' je rekel z sklonjeno glavo ''oprosti mi za moje izpade, ker se vedem kot tako budalo, ki nima kaj reči …'' so besede kar vrele iz mene ''oprosti'' še enkrat ponovim na koncu ''mi zaupaš?''
me je vprašal. Pokimala sem ''me lahko objameš?'' sem vprašala ''zebe me'' sem ponovila. Odmaknil se je od okna v kot, kjer je poiskal odejo ter me pokril ''saj veš da nisem najboljši grelnik'' me je smeje opomnil ter me skozi odejo objel.
Tudi jaz sem planila v smeh. Z čelom sva se dotaknila in se hahljala. Tako sva bila nekaj časa, ko me je premagovala utrujenost ''tvoji podočniki…'' ''ja'' me je prekinil ''izginilo so'' '' nisem več lačen'' '' me ne boš pojedel?'' namenil mi je nasmeh ''ne nikoli te nebi ranil'' začel mi je mrmrati uspavanko zbrala sem še toliko moči da sem ga tako močno stisnila, da je mogel razumeti kot 'prosim ne zapusti me'
in utonila sem v globok spanec.
sm hotla slike gor naložit pa mi neki ne dela bom pa ju3 probala ...lahko nočko moji bralci

next?
04. oktober 2012
neeeeeeexttttttt
05. oktober 2012
next
05. oktober 2012
zdela en kratek next

Zjutraj sem se zbudila ob njem, ki me je še vedno gledal v oči in me objemal ''kako bova pa danes nadaljevala dan? Zaspanka'' me je z zanimanjem v očeh nagovoril ''haj, lepotec'' sem mu nezavedno odgovorila nasmehnil se je ter se spet zresnil. Gledal me je. Ustnice so mu trzale. Njegove oči so bile kot bi gorele. In…

če kdo ugotovi kaj je bilo naslednje bom čim prej nextala lp.
05. oktober 2012
neeeeeeeeextttttt
ali jo je poljubil, ali ugriznil, ali pa odšel stran od postelje
05. oktober 2012
pravo trditev boš izvedela v tem nextu

Poljubil me je. -Oh kako omamno sladek je,te njegove ustnice so…oh zelooo mehke in…bolj ga ne morem ljubiti - sem si zamišljala med poljubom. Spet se je nasmehnil ter prekinil poljub ''izpolniti moram obljubo. Obleci se'' ''ah. Koleno me boli'' ter ga žalostno pogledam ''potem te bom pa nesel'' dvignil me je in korakal proti robu terase. ''saj ne misliš resno skočiti tja dooooool'' ''o pa mislim'' mi je odgovoril na tleh ter se nasmehnil,ta njegov pogum je bil zelo prepričljiv, brez strahu skočiti iz terase,to pa je nekaj…Tekel je in tekel…
Do gozda naj bi bilo kar nekaj poti za preteči toda midva sva bila v hipu tam. Globoko v gozdu se je ustavil. Odložil me je na hlod in šel pogledat okolico, če je kakšen opazovalec '' dobro'' zaslišim za hrbtom. Usedel se je zraven mene ter sklonil glavo ''si prepričana, da boš zmogla prenesti resnico o meni?'' ''zakaj pa to?a si morilec…?'' prekinil me je ''nekaj takega toda ne razumi me narobe'' je bila edina njegova prošnja. Na debelo sem pogoltnila cmok ki se mi je naredil v grlu ''prav'' sem se podzavestno oglasila. Dvignil je glavo ter se nasmehnil. Opazila sem njegove snežno bele podočnike. Samo nemo sem strmela v njegov nasmeh ''ne boj se'' me je potolažil ''ne saj se ne bojim, toda osupla sem. Waw. Nikoli nisem videla pravega vampirja in tako od blizu'' Ponovno se je nasmehnil tokrat brez podočnikov ''je tako boljše?'' me je spomnil, da sem še vedno živa ''saj se te ne bojim toda, da …oh waw'' zamislila sem se,le kakšna je njegova zgodba? ''moja zgodba? Ali misliš o tem kako sem postal morilec?'' ''jp'' sklonil je glavo ter se zamislil nato je nadaljeval ''bilo je deževno jutro,ko sem svojega psa peljal na sprehod. Ker se v deževju ničesar ne vidi,nisem opazil avtomobila ki ga je vozil moj pijani bratranec Jan.
kako bo umrl jason? morda kdo ve? če kdo ve naj kr pove
nextam malce pozneje samo da ga napišem
05. oktober 2012
bratranec ga bo zbil
joj kk lep next
pa sej se ti nemudi tok hit pisat nexte ker so svetovni
in en debeeeeeeeel neeeeeeeeextttttttttt
05. oktober 2012
hwala za spodbudne besede
probala bom narediti čim večji next
05. oktober 2012
hvala za to in seveda rada spodbujam vsako nadarjeno pisateljico ki zna pisati in ve kaj pisati
05. oktober 2012
ewo next ki si ga pričakovala

Iz gledalo je kakor da me nebi opazil,še vedno je peljal proti meni in… ostal sem živ toda ležal sem v grmovju,le kako sem prišel sem?'' ponovno se je ustavil,z zanimanjem sem ga opazovala . tako je bil zamišljen kot bi znova doživljal dogodke nadaljeval je toda tokrat z pogledom v mojih očeh ''videl sem te, tam si bila,ti si me rešila…bila si kot duh. Nisem te mogel prijeti za roko oz se te nisem mogel dotakniti…duh si bila''
je ponavljal sam pri sebi ''te lepe oči so me očarale in prisegel sem si da bom odkriti tvoj duh pa tudi če te bom iskal do svoje človeške smrti…ti si se nasmehnila in rekla 'ne … nne boš umrl,mrtev si,sedaj lahko izpolniš tvojo obljubo' tvoj glas je bil popoln kot sedaj'' nasmehnil se mi je ''kmalu sem izvedel kaj so pomenile tvoje besede -večnost- kmalu sem začutil lakoto in v bližini je bil pašnik z konji,stekel sem tja in si prilastil enega nato drugega in tretjega konja. Kmet me je opazil z kolom ki ga je mel za gradnjo ograje je pobral in me ubil. Nisem vedel kaj bi naredil zato sem stav kot v kopan ko sem začutil bolečino. Za kmetom si se ponovno prikazala ter rekla 'preobrazba dokončana' je bila to morda usoda? Ker svojih oči nisem mogel več odprtih imeti ,zaspal v trdni spanec mislil sem, da za vedno.'' Sem bila res to jaz,saj jaz nisem vampirka da bi več let izgledala enako mlada,to nisem mogla biti jaz ''odprl sem oči ko sem opazil da sem v svoji sobi, oče je stopil k meni ter šepnil ' zbudil si se' kako saj sem bil mrtev ubil me je kmet ne 'ni te' sem v glavi ponovno zaslišal očetov glas…'ti mene slišiš in jez tebe v mislih kaj sem oz. kaj si ti oz kaj sva?!?!' sem se mu začel paničen dreti v obraz. Bilo me je strah,kot kadar koli.'ne paničari otrok,ponujena ti je večnost,kot jaz,sem srečen in nič mi ne manjka' ničesar mi ni bilo jasno,moje misli so se prepletale nato sem pobegnil iz hiše,daleč daleč stran,hotel sem se ubiti na primer skok v prepad,nič, utopiti v vodi ah…Ničesar nisem mogel. tako sem živel 18 let, vsak dan sem poskušal nove in nove samomore''zasmilil se mi je'' vrnil sem se domov ves obupan nato sem na plaži zagledal dekle podobno duhu,stekel sem k temu duhu in bila si ti'' obmolknil je '' v mislih sem si vedno hitreje ponavljal da si ti tvoj duh če sem natančen toda ne bila si prava ti'' moja ljubezen do tebe je naraščala iz dneva v dan,rešila si mi življenje, zato si takrat na pečini nisem mogel prizadevati, da bi te poškodoval. Ljubim te'' še vedno me je gledal v oči jaz pa samo strmela,da bi bila jaz tam pred 36 leti tam ? nemogoče ''ko sem po toliko letih spoznal da sem vampir sem začel sumiti v usodo,da naju bo združila. In naju je '' ''tudi jaz te ljubim'' sem šepnila, poljubila sva se ter moje misli so preplavile nove ideje ''zanima me kako je biti vampir'' sem izustila ''nočem te poškodovati'' mi je rekel in me še enkrat poljubil ''prosim'' sem ga prosila toda ni popustil''morda , pozneje'' je rekel ves zatopljen v misli. Dvignil me je v naročje in odnesel nazaj v mojo sobo ''veš'' je začel '' tvojo teraso obožujem bolj kot mojo veš zakaj?'' zatreskano sem ga pogledala kot da naj mi pove '' ker če hočem skozi moj balkon priti v mojo sobo se vsaj 10 na dan zaletim v steno,ki me ovira'' se je začel krohotali ter me odložil na posteljo. Ponovno me je poljubil ter vprašal ''bova danes tudi kaj počela?'' ''samo če me boš spremenil'' ''naj ti bo tako ali tako brez tebe nebi mogel preživeti tudi enega dneva več'' zrla sem v njegove oči ter poslušala njegove iskrene besede '' sedaj pa zaspi nazaj,da boš pripravljena'' odšel je kot blisk in ga že ni bilo več jaz pa sem vznemirjena čakala na jutro in na mojo zaskrbljeno mami.

spet sm nalagala slike pa noče in noče tko da uživajte v branju
05. oktober 2012
in hwala gray_girl , da misliš, da sem nadarjena
05. oktober 2012
next
vsak je nadarjen, ki ima toliko poguma da začne pisati tukaj zgodbo in jo piše do konca
05. oktober 2012
tale next je pa mal več kot eno stran...uživajte...
Kakšno uro pozneje je v sobo pritekla mami,jaz pa sem brala knjigo''ljubica a si v redu?'' je začela ''mami vse je v redu ni ti treba skrbeti,saj je samo praska'' zaskrbljeno me je opazovala,kaj vse bi jest dala da bi lahko slišala njene zbegane misli. Kmalu zazvoni zvonec in mamo prebudi iz zamišljenega transa ''grem jaz'' sem se oglasila mama pa je samo zaskrbljeno pogledala '' če že vztrajaš''je rekla. Stekla sem po stopnicah navzdol ter odprla vrata, kdo drug bi lahko stal tam kakor Jason, moj ljubi Jason. Mami je prišla za mano toda obrnila se je k kuhinji ''mami jest grem z Jasonom plavat'' ''prav ljubica toda pazi na koleno'' ''ne skrbi'' Jasona sem prijela za roko ko je mami zavzdihnila. Stekla sva po senci k njegovi hiši ''nekaj si mi obljubil'' sem ga spomnila ''če to res hočeš,toda nikar ne reci da ti nisem povedal da preobrazba traja dolgo in je zelo boleča toda jaz ti je nisem v svoji zgodbi opisoval'' Žalostno sem ga pogledala ''koliko časa pa traja?'' ''vsaj sedem ur potem pa rabiš še tri da ti lahko povem nekaj o tem '' ter mi je pomežiknil '' najbolje bo potem da prespim pri tebi'' ''lahko toda ne pozabi obvestiti staršev '' ''ne skrbi'' stekla sem nazaj v svojo hišo in povedala mami da bom prespala pri Jasonu,brez besed je potrdila njeno prošnjo ter Neja je že odvihrala skozi vrata nazaj k svoji ljubezni ''tako prošnja potrjena a bova kar začela?'' ''ali raje nebi počakala … ah naj ti bo toda najprej pa…'' prekinila sem ga ''ali lahko grem še v trgovino da bi lahko še v zadnje zaužila čips?'' nekaj časa je bil tiho nato pa me je presenetil njegov stavek ''oče, če misliš, da boš prisluškoval in čakal kdaj ti bom ukradel denar, bi lahko vsaj pozdravil Nejo'' nekdo se je začel hihitati na stopnišču ''živijo Neja dobrodošla pri nama in tudi dišiš prav lepo '' ''hvala'' sem bila vesela nato sem šele ugotovila kaj je s tem mislil ''oče nehaj, ona ni hrana ena izmed nas bo'' ''že prav sine toda…'' namenil mu je nejasen pogled, ki bi ga težko razumela ''že naslednjo sekundo Jasona ni…ali pa je bil spet ob meni'' tako očetova denarnica je izropana sedaj lahko greva'' pokimala sem , odpravila sva se skozi gozd ter Jason me je dvignil in stekel da bi bila tam prej ''greš z mano?'' '' če hočeš lahko'' mi je odgovoril, počasi sva stopala med policami kjer sem iskala sladkarije,v bližini se je oglasila glasen pok,neka ženska je spustila stekleni kozarec na tla ki se je razbil,pred nami je bilo ogledalo ženska pa je samo strmela vanj,pogledala sem vanj toda kje je bil Jason? V ogledalu ga ni bilo toda ko sem se obrnila je bil. Tista ženska je hitela nerodno pobirati steklene delce, ko se je urezala. Jason je začel hlipeti, hitro je dihal nato pa nič. Obrnila sem se k njemu toda ni ga bilo. Stekla sem iz trgovine kjer sem ga zagledala za drevesom v gozdu. Njegove oči so bile črne toda začele so se spreminjati v navadno barvo. Stekla sem k njemu ter ga objela tudi on me je stisnil k sebi toda ne preveč da me nebi poškodoval ''pridi greva nazaj'' je tiho dejal

………………………………………………………………Jasonova soba……………………………………………………………………...
''Si pripravljena'' je tokrat bolj glasno toda nervozno dodal ''brez skrbi'' sem mu pomežiknila .zagrizel mi je v vrat. Najprej je bil občutek božanski nato dalj časa je to potekalo bolj sem se počutila nemočno in žile so me skelele. Bilo je peklensko. Zatisnila sem oči ter se poskušala bojevati z bolečino v meni toda ničesar mi ni pomagalo. Vedno bolj je peklo. Zdelo se mi je kot da se s tem borim že ure dneve in dneve nato sem padla v sanje. Tam je bil hudič,stopal je proti meni vse me je peklo,pogledala sem dlani bile so v ognju začela sem kričati in skakati toda ničesar ni pomagalo ugasniti ognja ki me je žgal. Kričala sem in kričala toda nihče me ni slišal samo hudič se mi je zlobno smehljal. Dolgo časa je minilo ko sem v sebi spet začutila val moči počutila sem se tako močno bila sem pripravljena na novo tveganje. Ko sem padla v neko luknjo padala in padala ni ji bilo videti konca samo en velik NIČ. Žgoče bolečine so pojenjale. Odprla sem oči,toda bila sem zmedena.
………………………………….……………………………….Jason………………………………………………………………………………..
Zaskrbljeno se jo gledal ker je želela da jo spremenim,nikoli nisem spreminjal človeškega bitja. Sklonil sem se nad njo ter jo ugriznil,pil sem njeno nebeško sladko kri. Oče je prišel k meni ter mi svetoval da bo za njo manj boleče če ji bom izpil vso kri. Verjel sem v njegove besede ter ga ubogal. Neji res nisem hotel privoščiti toliko bolečin ki sem jih tudi jaz prestal. Bilo mi je hudo ker je želela enako prekletstvo toda moja ljubezen do nje ni upoštevala mojih sovraštev do prekletstva. Ko sem končal sem jo opazoval nekaj ur kako se bori z svojo notranjo bolečino. Moral sem čakati in čakati in minilo je sedem ur. Neja se je počasi začela umirjati,verjetno je tudi njena bolečina usihala. In tako se je začela prebujati. Bleda polt je njeno lepoto poudarila . odprla je oči ter me zmedeno opazovala.
06. oktober 2012
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg