Forum
Maks, nailepše bitje ki ga poznam..... last druge

Ali ni popoln :3 si govorim že ves dan... od kaj je končal v osnovno šolo ga redko kaj vidim.. 1 letnik je jas pa še vedno 9 class..

Kaj če ima punco !,, vbijem jo.. hah.. šala. ko bi me le spoznal....
---------------------------------------
Petek.. končno.. in seveda morem iti na avtobus. shit ko se mi neda.. hah.. čakam da pride bus in nato zagledam njega.. s prijateljom je odšel na postajo.. mojo postajo !!... gledam ga. in mme opazi.. vstane se in gre v mojo smer.. shiit !....
next ?
24. september 2011
next?
24. september 2011
u59496
u59496
Neext. velik napiiš. Supaa" je!
24. september 2011
shit shit shiiit. sem gre... omg omg omg.. tu je.
watafag... a me zabavaš sem si sam prišo v koš nest papirček..kai pa jas..v glavi sem ga preklela nato pa vse obžalovala.. sam da me ni slišav hh..
prišel je abtobus, ki ni bil moi . ampak njegov.. gledala sem ga kako gre po stopnicah, skoraj ga je vrglo.hhaha kaki štor.. ampak na luškan način.

gledala sem ga dokler ga ni zasula gruča drugih otrok in avtobus je odpeljal..
malo zatem pa še moj.
doma se takoj vzela v roke dnevink in zapisala ta slavni dogodek da hodi na mojo avtobusno...
nisem mogla vrjeti.. crkovala sem od sreče.. ju3 sem morala it na bus.. kaj če bo spet tam.. mm torej če je danes četrtek bo mogoče vsak četrtek hodil na bus. upamupamupam..

-------------------------
petek:

zakai gre v šoli čas tako počasi .. se spašujem in hodim proti postajiživčna.. nato pa zagledam.,....

nextamm .?
24. september 2011
u59496
u59496
neeext. for me !
24. september 2011
zagledam..nobenega... no njega že ne.
Maaaks kje si , si govorim.... ura mineva njega pa od nikodeeer..
preveč sem bila žalostna da ga ni, zato sem šla peš, pa če prav imam uro in pol hoje..neželim čakati na postaji če ga ni..

odpravljam se mimo gimnazije in zagledam Nino,moja najbolša prijateljica.. '' kam greš'' jo vprašam.
odgovori mi'' domov, a ti greš peš ??''
''nja... neda se mi čakati na avtobus''
''aha. kul grema skup.. ppprosim '' nina me gleda kot da ni očitno kaj bom rekla
'' itak,... gema kr tu''

nekaj mi govori a je sploh ne poslušamm.. hodiva po parku n zagledam 3 postave. mislim si kateri butli so te to zai,, nato pa ga zagleda.. srce mi je začelo tako biti da nisem morala dihati.. nato pa ga pogledam. bil je ves prepoten in tako smešen da sem se začela smejati.. bil je tako srčkan ampak lasje so se mu limali po obrazu od polta... zgrmela sem po tleh.. smejala sem se kot vbita..

pred njim me je vzdevalo... seveda je opazil in.
naxt??*
24. september 2011
u59496
u59496
neext.
24. september 2011
samo gledam me je.. halooooooooo.. lahk mi bi pomagal al pa bilo kai. ne pa da me je gledal in šel mimo.... jooj. kai nai še storim.nai sem mu vržem v naročje..

hmm ni slaba ideja ampak raje umrem kot pa da to naredim..

ko sem doma prišla izmučena od hoje,sem šla na fb.. iskati njegov profill... našla sem ga.. jeej.. samo eno sliko je mev gor

pa še ta je bila smešna.. tako čudno se smeji na tej slika. haha..

nai lajkam..komentiram.. ga dodam za prijatelja..
dodala sem ga kot prijatelja in čakala da sprejme...
next?
24. september 2011
u59496
u59496
Neext !

Dalše napiši proosim !!!
24. september 2011
... naloga, učenje. računalnik učenje računalnik računalnik. učenje računalnik.. tako je potekal moj vikend..

---------------------
ponedeljek.

Makss če te danes nebo na avtobusno se me pazi.! med oblačenjem ssem si govorila da ga morem videti !moooraaam!!

Nina je nažalost opazila da pouka nespremljam, in ker me dobro pozna je bilo njeno prvo vprašanje,,'' kdo je ta srečnež, ki ti je ušeč'?''

'amm... kaj.. kaj pa tebi je'' sem panično govorila

''ah daj no Maja,. poznam te.. dai poveej ..prooosim''

''um..sai ga poznaš, če pa ne ti ga daens pokažem.. če bo kai v bližini'' sem ji odgovorila. tokrat v upanji da ga nebo.. ker neželim da zve kdo je.. kai če mu kaj reče.

biologija,slovenščina in matematika so potekale v mmukah ni-ni-nih vprašanj.. kdo je , kakšen je. koliko je star, je velik. kakšne oči ima..

nezdržno sem gledala na uro in čakala zvonec ko je zvonlilo je v meni preskočila iskrica.. polna upanja sem nino pograbila za roko do garderom.. obuli sva se in odlšli do postaje.. vbistvi
u sva tekli..bilo je kot v filmu..

ko sma prišli do postaje je Nina izjavila'' kje je. reči. noo kjeee ''???''''
?'ni ga'' so bile moje besede.. sesedla sem se na zid. skoraj sem se že zjokala. ampak neakj mim je dalo vedeti da ga bm danes še vdela, zato sem ostala močna.. ampak ta moja podzavest se jemotila.. spet ga ni bilo..
mogoče pa gre samo v četrtkih na bus. sem govorila v upanju da ga spet vidim. doma se naredila nalogo , nato pa občudovala njegovo sliko na facebooki.. prošnje še vedno ni sprejel...hahh..

spravljala sem se spat, in še enkrat preverila stanje ... in vse srečna videla da si je naložil novo sliko... shranila sem si jo v mapo. haha nora sem. sem si govorila.
slika je bila občudovanja vredna..

Maks..kako si luškan.... v tistem trenutko sem dobila obvestilo. kaj je sprejel prošnjooo ??
ne ,ne.nenen ni bil on. Nina e komentirala mojo sliko.. to je vse

no upam da bom imela ju3 kai sreče.
--------------------------

gledal me je in rekel.. ljubim te že dolgo.nisem vedel kako ti povedati. zavedno boš moja..
---------
nato sem se zbudila. z nasmeškon prek ušes..samo sanje so bile..
24. september 2011
u59496
u59496
Hehe. Neext !
supeer je !
24. september 2011
torek_
_----------------------------
izpustila bom šolo..blabalbalab.. neke o Prešerni.. pa take..
no torej: konec..Maks, Maks,Maks.. ti to meni zanalašč ? grrrr. sam res če te dans nebo.. omg -.-.. kai če je zblolel. to bi bilo možno..

zaradi razmišlanja me je povozil avto,no skoraj. haha..
avtobusna.. lahko bi rekla moja baza, opazovalne točla mojega predragega..

nisem še omenla da imam mlajšega brateca... ime: Klemenko.. sei ne klemen je, klemenko ga jezi..
no zdaj me nadleguje če mu posodim nekej denarja.. nemorem mu dopovedati da nič nimam--

Nato pa je tam Maksii.. Klemna potisnem na stran , si popravim lase. usedem zravnano in čakam da me pogleda.. in nič. vstanem se in se sprehodim.. spet nič. v jezi se obrnem in se zaletim v staro gospo. že drugič pred njim zgrmim po tleh, a tokrat le opazi..
jeeej. ležim na tleh in ga gledam. sploh se ne zavedam sitaicije.
zresnim se in ustanem. gospa nekaj godernja name a mi je vseeno, opravičim se in pojdem no klopi, vsedem sse in mirujem..smao za minutko ,da pozabijo kai se je ravno kar zgodilo..
ko se poleže se vstanem in gre do zida. Maks se nekej pogovarja.. v njega pravzapravže biulim.. nažalost to opazi in se začne smejati. walda.. jas pa še kr naprej bulim, halo nehaj si govorim.. a neneham.. Maks se zresni.. nato pa še jas. kaj mi je bilo.. omg. kako butasto sem izpadla... ojooooj.

ko je prispel njegov avtobus sem samo še sedela pri miru in upakla da sem ne zagledam. že spet..
donma pa me čaka še eno presenečanje
moj bratranec aleš in jegova družina so pri nas na ubisko. in Aleš je našel sliko na računalniku.. !..... o ne.
'' maja kai pa maš Maksa na računalniki.hahahhaha''
aleš me gleda in se mi smeji,. jas pa samo' a ga pozbnaš''
'' moj sošolec je.. hahah.. zakaj maš njegovo sliko gor .hahaha ''
'' sošolec'?''
' ja..'' aleš opazi da se za njegovo nnorčevanje sploh ne zmenim, nato mu zazvoni telefon..
sai mir mu bo dal. jas pa se grem ubesit..
------------
next'
24. september 2011
u59496
u59496
neeext !

carsko jee no.
24. september 2011
omg, kak hitro te bereš ? haha...
24. september 2011
u59496
u59496
haha. Fejst hitro. Zdle sem zamudla, sem se po mobiju pogovarjala ni blo časa še brat pol.
24. september 2011
sreda. pred šolo-
------------------------
Aleša sem prepirčevala da sem sliko popomoti shranila, in nimam pojma kdo je to..

on pa je samo rekle '' saj mu nebom povedal'' vrjala sem mu na besedo, drugega mi ni preostalo.
še ankrat sem preverila če je sprejel mojo prošnjo, nato sem se spomnila včerajšnega dogotka, in prošnjo preklicala,..

v šolo sem šla z kolesom... seveda sem šla mimo srednje šole, kaj pa mi preostne če na njo hodi moja ljubezen ?

pred šolo zagledam Aleša. zrav njega je bila njegova klapa, in pa je to mogoče ? je tisto Maks.. Aleš mi maha.. in njemu pomaham nazai.. jeej --''Aleš pa,kakor je smotan reče naj pridem tja.'' odkimam in se odpaljem naprej, saj vem kaj namerava_

Ko prispem v šolo. obžalujem zakaj nisem šla tja. omg kak sem smotana..
in spet šola. ( blalbalbalbalalallbalalab, wathever)

Med malco sem dobila sporočilo a še ga nisem utegnila prebrati.. no zai ga bom..
-----------
daj grema dkup domu
---------------- Aleš

ker se mi ni dalo it samo sem mu privolila, dobila sva se pred parkom... '
'' zdravo'' je rekel in nadeljeval'' zakaj si zjutraj kar šla, hotel sem te predstaviti'''
Aleš.. ne me zabavat vem kaj si hoto'' sem rekla

''eh ni panike, vse lahko nadoknadima..'' je rekla

'' ha.??.. gledala sem ga in se skoraj prevrgla s kolesom''..
aleš se je samo smejal.. ko sma prišla izza ovinka sem že vedela za kaj gre.. tam so stali.
24. september 2011
ju3 nextam, zai pa grem spat. :33 nočko
24. september 2011
u59496
u59496
Neext.

P.s. lepoo spi. Zjutro pa piši taakoj k ustaneeš. Nemorm čakat naslednjega dela !
24. september 2011
tam so stali njegovi sošolci...
''Aleš, jas negrem naprej''

''daj no, zakaj ne ??''
''am...nepoznam jih''
'' zato pa ti jih bom predstavil''
Stopila sem z kolesa in se počasi premikala ob njem, rees počasi.., nažalost so oni stopili hitreje..
Ko sem videla Maksa sem še komaj kaj stopala naprej...Nato pa
''zdravo, hei,živjo..'' začeli so se pozdravi. Maks je bil tho, tako kot tudi jas.
'' to je moja sestrična, Maja'' je začel Aleš.
Pogledala sem jih in se bedasto nasmejala..' omg kaj naj rečem'' sem si govorila.
vsi me gledajo.. shit.shit.
Nato pa se zgodi čudež.Maks spregovori. '' hej. jas tebe poznam z avtobusne'' omg, z mano govori..
'' he he he. ja'' je bilo vse kar sem rekla. zvenelo je zeloo smešno, kaj se je tudi opatilo saj so se vsi zasmejali.zardela sem in pogledala Maksa, ta mi je vrnil pogled, nato pa ga izmaknil.. še bolj semm zardela..
Nato mi je zatvonil telefon. '' ja mamii'' sem rekla naveličano.
''Maja...kdaj misliš priti, ubisk mamo.''
'' že spet!'' odložla sem.
'' moram it,'' je bilo ka sem rekla. usedla sem se na kolo in se odpeljala..
ko sem slišala ad je Maks rekle adijo sem se ozrla nazai, s tem pa zavila v koš.. o ne. ! popravila sem se in odpeljala naprej, od sramote me je skoraj pobralo.. kako se lahko zabijem v koš..
25. september 2011
u59496
u59496
hehe. neext. če mi je pounega ušeč zgodbica !
25. september 2011
valda sam men se lahk to zgodi..sploh se nočem obrniti, joj kako me gledajo..ž
kakor hitro sem morala sem šla domov.
Na ubisku je bila neka gospa ki me je mučila z vprašanji.. imela je neke nevzgavžne bonbone..fuuj.

doma nisem hotela več biti zato sem šla ven na sprehod

Imela sem občutek kot da je kdo zamenoj, zato sem se vs čas ozirala nazaj

Nakdo se je oglaasil. pograbila me je panika in stekla sem v kričanju proti domu..
nato pa je iz drevesa tik pre mano pristal nek fant, manši od mene..
'ups, mislil sem da si moja sestra.hhahah' nato je stekel proč
omg, to je blo zai čudno..

zazvonil mi je telfeoon..
'' heei, ninaaa !
'' o Maja, a maš ti dans kai časa, res nea zastopim naloge pr angleščini, mi prideš pomagat.'' ? NIni res angleščina negre.. kot najbolša prijateljica sem se usedla na kolo in šla k njej
Tisto sva naredili, potem pa še šli na sladoled, in kakor naročeno se je Maks znašel tam.
25. september 2011
u59496
u59496
heheheheheeh. Neeext !
25. september 2011
Tam je sedel in gledav nevem kam..
Ko me je zagledav se je zasmejal in pogledav v tla.. stopil je z stopnic da ga je skoraj zdevalo po tleh. hahaha kako je luškan.
zasmejala sem se ... Nina me je potegnila za roko ker sva bili na vrst. izbrala sem si sladolet.Maksa sem gledala, sladolet se je topil.. po meni, mislim a sem še lahk bol nerodna..
Nina je opazila da se ves čas obračam. pogledala me je in '' ka ti je všeč al ka , da ga skoz gleaš?''
'am.. '' bila sem tiho.. ampak nisem se mogla začela sem se smejati..
Nina je takoj vedela zakaj se gre..''a to je ta ?'' je rekla
'' ja,'' pogledala esm jo i čakala kaj bo rekla
'' pa sai ni tak salbi, no meni nebi mogel bit ušeč,ej a ni ta hodil na našo šolo lani '''

'' ja je.. saj veš Maks je.''. Kmalu zatem sem se ugriznila v jezik, zadnji stavek se rekla preglasno, MAks se je uzrl v mene, in se zasmejal, '' mene rabiš'' je rekel.

v zadregi sem zardela.. bila sem tako rdeča . pogledala sem stran.
25. september 2011
next
25. september 2011
u59496
u59496
hahahhaha. Svetovnoo. ! Nextaaj !
25. september 2011
nato se je ustal in prisedel k nama.. bolje rečeno k meni.Prijel me je za ramo.. omg omg , kaj delaš.. sem si govorila v glavi.Pogledav me je in rekel.'' hahahha, samo zabavam se'' Nina se je smajala kot nora, Maks prav tako.. jas pa sem samo stremela v niju ker res nisem razumela kaj je tako smešno..
Glavno mi je da se pogovarja z menoj. jeej.. in dotaknil se me je.. !! si govorim v glavi. omg kak lepe očke ma.. hihi

oba sta opazla da nekaj razmišljam,, takoj sem se zresnila...
Nato smo se še nekaj pogovarjali. vbistvu sploh nisem poslušala ker sem ga samo lgedala, kako se smeji, kako je lep, kako me gleda.. aawww
''verji te, mene zebe.. gremo'' je rekle Maks
''ok, sam vi2 sta oba z kolesom, jas pa peš.. kolo mam pri Nini.'' sem rekla
''' vreji te, vsedi se mi te na belanco' ' omg je Maks res reklel naj se usedem na njegovo kolo. omgomgoo.. nikol.. omg.
'' ok'' sem rekla.. o shit, zakaj sem rekla ok.. omg kaj delam.
v naslednjem trenutko sem že bila na kolesu.. moje roke so se držale njegovih.
Bilo je smešno. in vožna je bila zelo neugodna, saj se nisem upala nasloniti nanj.. saj je bilo kmalu konec..
ju3 gremo spet ven.. jeeeeeeeeeeeeej komaj čakam.. hmm ali nai+j ju3 spet pozabim kolo ?
nexxt ?
25. september 2011
u59496
u59496
neeeext !
25. september 2011
Že grem proti Nini.. ponoči sploh spala nisem in šola se je vlekla..
No zdaj pa grem PEŠ do Nine,, nato pa se z Maksom dobimo v parku..

OMg.. saj še sama nevem zakaj se odpravljam peš.. pol ure hoje ampak, da me Maks pelje. oja zanj bi prehodila svet..

Zagledam Nino in ona mene'' hah kje pa maš ti kolo''
'' am,, eh kola se je predrla.. nevem kaj sem delala hha''
'' omg lol.'' je bilo vse kaj je rekkla...
počasi sva se odpravili do dogovorjenega mesta..
Tam naju je že čekal, zraven njega pa je stala ženska postava.. pogled se mi je izbistril,postala sem jezna..
Ko sva prišli do njega sem ga mrko pozravila. punca se je od njega poslovila in šla naprej.

nina je rekla '' kdo pa je bil ta''
Maks je rekle'' ah, samo sošolka''
Ko je to rekel, se mi je povrnila vsa volja. hitro sem zasedla prostor polek njega.. pogledala sem ga, vrnil mi je zelo dol in globok pogleda.. ''iiiiiiij kak luškano'', nisem se zavedala da sem to rekla na glas. ''Kaj'' je rekel Maks in me gledav začudeno, nato se je začel nasmihati, kmalu smo se vsi 3 smejali... pač mojim izjavam...

Ko smo se odpravljali je sledil slavni dogodek, Maks, njegovo kolo in jas.. torkat mi je rekel'' daj nasloni se name, ker če se nea vem da ti je neudobno..''
''he he he'' spet moj glupi smeh...
V hipu sem bila na kolesu, naslonjena nanj.. mmm kako diši, ker imam dolge lase so ga ovirali .. zato jih je umaknil, ko se me je dotikal se je popomoti dotaknil mojih ustnic. skoraj me je pobralo, zaprla sem oči.. vozila sem se na kolesu in sanjala. haha,, včasih mam res probleme..
Jutri je sobota in komaj čakam kaj se bo zgodilo ... upam da se vidimo
25. september 2011
u59496
u59496
hahahh. kk sm se nasmejala tule: zato jih je umaknil, ko se me je dotikal se je popomoti dotaknil mojih ustnic.

hahahha.
nextii.
25. september 2011

pa tou je moja
25. september 2011
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg