Forum
u86031
u86031
Helo! To je zgodba o Lini in njeni BFF Iris. Po vzponih in padcih začetka Linine pevske in Irisine pisateljske kariere se začne spletati ljubezenska zgodba... Na koncu bo vidno presenečenje, ki ga zagotovo nisi pričakoval/a. Glasuj z anketo, če boš bral/a.

boš brala?

če želiš glasovati se prijavi ali včlani

04. april 2012
neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeext
04. april 2012
u86031
u86031
Hei! Jaz sem Lina in to je moja prijateljica Iris. Sledi nama in prišel boš do zaklada.
Bil je lep sončen, poletni dan... Z Iris sva uživali na soncu v Kopru in izkoristili sončne žarke. Imele sva debato o FANTIH. "Pa ti res misliš, da sta Luka in Katja skupaj?" me je vprašala. "Pa seveda! In to ne mislim, vem! Katja mi je rekla!" Pila sem jagodni smoothie, Iris pa čokoladnega. "Pa ti misliš, da je vse res? Katja se včasih laže, veš. Pazi se njenega kačjega jezika! Vedno se bo lagala. Enkrat, v 3. razredu me je zatožila učiteljici,ker sem ji rekla da imam žvečilne. Pa sem njej dala enega.Resno mislim, Lina!" je začela debatirati Iris. Spet te njene metafore. Pa, joj IRIS! To je bilo res 'mučenje', ker vedno nekaj naklada. Pa naj bo to pesek ali blato. No, in tako sem rekla: "Pa Iris! Saj vem! Vendar imam potrdilo; to mi je rekla tudi Neja, sošolka. Ona se pa ne laže. Saj veš! In ona tudi 'sovraži' Katjo. Vedno spelje najboljše fante!" Iris mi je končno verjela in lahko sva se nacejali smoothija. Tako se je dan zelo lepo končal. Ob 19:05 je moja posebna ura. To je ura dnevnika. Vsak dan namreč eno uro zvečer posvetim dnevniku. In tudi danes ni bilo nič drugače.

06.6.2009 V KOPRU
Danes sva bili z Iris na plaži v Kopru in zelo sem se zabavala. Pila sem jagodni smoothie, Iris pa seveda... ČOKOLADNEGA. V prilogi dam sliko. V redu, sedaj je že čas za spanje. Lahko noč in lp, LINA
04. april 2012
u86031
u86031
Jaz
04. april 2012
neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeext
05. april 2012
u86090
u86090
neeeeeeext
05. april 2012
u86031
u86031
Ko sem se naslednje jutro zbudila, je deževalo. "Joj, pa ravno danes sem hotela iti na sladoled! Pa kako to, na poročilih je bilo napovedano lepo vreme! Pa še v ODMEVI KOPRA so kazali enako. Pa res, no! Kako je to mogoče?! Packi uhrni!" sem se razjezila. Pogledala sem v nabiralnik. "Čudno, pošta zame. Kako je to prišlo k meni?" sem se začudila, ko sem pogledala roza ovojnico in elegantno pisavo:
LINA SEVER
ROŽMARJEVA 308/7
POT DO IVCA 3000
SLOVENIJA

Tako se mi je dan začel. Za zajtrk sem iz hladilnika vzela marelični jogurt z koščki maline in žitaricami. Bilo je zelo okusno, hkrati pa sem začela brati pismo:

LINA!
Če danes dežuje, sva zmagali. In ker res dežuje, ti povem, da se morava NUJNO z vso silo prebiti na avdicijo. Ti za petje, jaz za zgodbe. Pripravi se. Časa imaš do 15:05! Pridi do Rožne gore in vzemi s seboj ti dve vstopnici, ki sta zraven! Prvo pridi po mene (v Seatu) in zdirkaj naprej. Potem vidiš rumeno hišo, in zaviješ k njej. Tam je avdicja.
, iris

Tako mi je napisala Iris. Sedaj si moram izbrati obleko: to so classic Ugg, potem je tu jakna-majca iz New Yorka in pajkice iz H&M. "Tako, pa sem nared!" sem rekla, ko sem zagledala uro. "Cool, ravno 45 minut časa. Sedaj pa še po Iris." Ko je bil zastoj, sem se našminkala in se počesala. "Hei, Iris!" sem ji rekla ko sem jo srečala. Prispele sve, ko nenadoma gneča avtomobilov!
05. april 2012
u86090
u86090
nexttttttttttttttttttt
05. april 2012
u86031
u86031
"Iris, izbrala si napačen datum!" sem ji rekla. "Ups, nisem vedela, da bo na cesti gneča! Ne poslušam radijskih avtonovic! ZAKAJ HRULIŠ MENE!?!?!?!?!" Iris sem tako užalila, da je kar sama šla po gorovju gor na avdicijo. "DREK! Zakaj sem užalila Iris?! Sedaj sem sama!" Začela sem jokati in razmazala ličilo. Tedaj se je promet razdramil in končno sem lahko dohitela Iris. "IRIS! IRIS!!!! VEM DA ME SLIŠIŠ!" sem se ji zadrla, povrh pa še zatrobila. "Kaj bi?" je vprašala jezno in užaljen hkrati. "Zakaj? Zakaj si me nahrulila?" "Glej, Iris! Poglej na uro! 14:55! Pohiti in sedi v avto!" Takrat sem takoj, ko se je Iris usedla, začela divjati na največji hitrosti, kar je bilo dovoljeno. Bil je dovoljeno kar 100 km na uro in tako sva prišli direkt 10 minut pred začetkom. Na hitro sem se še enkrat počesala, obrisala staro šminko in 'zmekirala' novo.
05. april 2012
u86090
u86090
NEXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXT
05. april 2012
u86031
u86031
Jaz sem bila številka 774, Iris pa 775. Ko sem prišla na vrsto, sem rekla: "Živjo, moje ime je Lina Sever in stara sem 28 let. Zapela bom Somene Like You." In ko sem zapela, so itak vsi rekli da. No, tukaj je video:
tml>
414 Request-URI Too Large

414 Request-URI Too Large
nginx
Potem je že bila na vrsti Iris. "Zdravo! Moje ime je Iris Boks in tu sem, da vam predstavim zgodbo SERIOUS MADAME." Iris je šla zgodba zelo dobra od rok, dobila je celo pohvalo od žirantke Lucije Borr. "Iris, tako romantične in zanimive knjige v življenju zagotovo nisem prebrala!" ji je rekla. Iris se je priklonila in se poslovila. "Kako je šlo?" sem jo vprašala. "IDEALNO! Ga. Borr me je celo pohvalila.
05. april 2012
u86031
u86031
Oprosti Jessy J in snežinkici, sorry zaradi videa.
05. april 2012
u86090
u86090
Next
05. april 2012
je že uredu

ti sam nexti
05. april 2012
u86031
u86031
Za proslavitev dogodka sva šle v kavarno BE MY COFFE GIRL. To je ena najbolj znanih in popularnih kavarn, a je zelo draga. Liter BIO kave stane 9.30€. To je ogromno. No, in tam sva si pač vzele vsaka belo kavo z rjavim sladkorjem in pol posnetim mlekom in rastlinsko smetano. Obe z Iris pijeva naravno in ročno piridelano švicarsko kavo in stane vsaka 6.89€. Zato jo z Iris pijeva le ob posebnih priložnostih. "No, ta uspeh sva poželi hitreje kot ostale," je ponosno rekla Iris. "Ja, sicer ob tvojem padcu in moji budalastiji," sem se strinjala, sicer malce drugače. Dan je bil lep; na koncu ko sem odložila Iris doma, sem šla domov tudi sama. Avto sem pustila v garaži in se šla preobleči v jopico, majico z dolgimi rokavi iz bombaža ter udobne nove superge z Danske.
05. april 2012
u86090
u86090
next
05. april 2012
neeeeeeeeeeeeeext
05. april 2012
u86090
u86090
a lah plis naberete
http://www.igre123.com/forum/tema/shoping/31825/
05. april 2012
u86031
u86031
Ko sem se vrnila, je bil že pozen mrak. Moja mačka Lotte (kliče se Loti) je kar skočila name od navdušenja. Jaz pa sem šla pojesti motovilec. Jaz namreč skrbim za svoje telo! Potem sem se šla stuširat. Ker imam lase na dolg paž, jih je težko brisati, ampak ker je poletje, sem jih pustila. Umila sem si zobe z svojo Sonicare ELITE zobno ščetko. Z njo je, kot če bi hodil in letel z avionom hkrati. Bil je na vrsti dnevnik:

7.06.2009, DOLGO DOŽIVETJE

Danes sem se imela super. Z Iris (nikoli nisva ločeni) sva šle na avdicijo na Rožno goro v studio Break Lammer. Bilo je zelo cool. Ona je predstavila SERIOUS MADAME, jaz pa sem odpela SOMEONE LIKE YOU. Bila sem 774, Iris pa ena več . Dan je bil lep. Sicer, ko sva se peljale na goro, sva se skregali. PRVIČ! Na koncu sem šla na dolg sprehod. Sedaj pa šibam zakuriti.
05. april 2012
u86090
u86090
NEXT
05. april 2012
neeeeeeeeeeeeeeeeeeext
05. april 2012
u86090
u86090
piše
05. april 2012
u86031
u86031
Danes je... MOJ ROJSTNI DAN! Pa tudi dan, ko ne rabim pisat dnevnika. Bil je ponedeljek in šla sem v URG (univerza Rožna gora). To je moja šola. Srečala sem svoje sošolke in sošolce ter jim dala vabila. Naj vam jih predstavim: Addy Swaft, najbolj GLUPA oseba na svetu, Jay Soccer, luzer z ravno frizuro in dolgo prečko, Sirena Rob Rubed, prijazna punca, Helly Benjamin Boston, fant, ki mi je všeč. Skratka, ima irukezo (to je taka frizura ki ima špičke in gel na laseh), je roker, postal bo pevec (sej pol nebi bil moj sošolec) in, ima lepe rjave očke! To je nekaj najboljboljšega: je najmanjši v razredu. Problem je le, da ga Addy Swaft vedno spelje. "Tokrat boš na moji zabavi, Helly. Vem da boš!" sem si rekla in mu dala svoje rock 'n' roll vabilo. Rekel je Addy: "Jutri zmenek odpade, ok?" Addy mu je dala klofuto, jaz pa sem šla k njemu. "Si ti glupa ali kaj? Človeka
boš poškodovala, da mu bo ličnica odmrla!" sem ji rekla in ji 5x močnejšo klofuto vrnila. Povabila sem seveda vse, razen nje. Bila je zelo iz sebe. "Ti mi ne boš govorila, mrha!" mi je rekla in me skušala klofutniti. Pa sem se izmaknila spodaj.
to be counted...
05. april 2012
u86090
u86090
nexxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxtttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttt
05. april 2012
u86031
u86031
Takoj so vsi začel šepetati: "Addy bo zgubila," ali pa "Glejte! To sta pa eni afni k se fajtata za Helly Bostona!" Vsi so se nama smejali, kot da sva norki. Sirena in Jay sta naju skušala povleči narazen, a sem jo zbrcala toliko, da si bo zapomnila še dolgo let, s kom je imela opravka. Ostalim sem dala vabila.
next?
05. april 2012
u86090
u86090
nexxxxxxxxxxxt
05. april 2012
neeeeeeeeeeext
05. april 2012
u86031
u86031
Po pouku je Helly pristopil k meni. "Hei!" je rekel. "Hei! Kaj ti počneš tukaj?" sem ga vprašala. "Tisto z Addy je bilo dobesedno cool! Veš kaj, bolje se mi zdi, da bi moral hoditi s tabo!" je rekel pribito kot opeka. Zazijala sem z odprtimi usti in zardela kot zrela češnja. "No???" je pričakujoče vprašal. "Povem ti na žurki," sem mu rekla in pomežiknila. Občudujoče je pogledal in rekel: "Dobro. Ampak res na žurki!" mi je rekel. Rekla sem: "Pa če ti pravim na žurki bo na žurki!" sem mu pritrdila in končno šla domov pripraviti vse za BIG PARTY QUEEN!
05. april 2012
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg