Forum
1.Poglavje

Zbudili so me sončni žarki. Vstala sem se iz postelje in šla naravnost v kopalnico. Pogledala sem se v ogledalo in videla,da imam mastne lase. Stuširala sem se,nato si umila zobe in se šla obleči. Bila sem sama doma pri svojih starših..imela sem tudi svoje stanovanje v bloku,ki mi ga je zapustil moj dedek. Slišala sem,da je nekdo vstopil v hišo. Bila je moja mati. Vzela sem svojo torbo,ki ima samo eno naramnico in odšla dol po stopnicah naravnost v dnevno sobo. Svojo mati sem vprašala če je tudi meni skuhala kavo..Sigurno se sprašujete zakaj bi jaz pila kavo kajne? No pozabila sem se predstaviti. Ime mi je Irina in imam 19 let. Hodim v srednjo šolo. Hočem postati vzgojiteljica. Skupaj v šolo hodim s svojo prijateljico Nino,ki se že druživa od 7.razreda. Od takrat sva neločljivi. In ljubezen.? No ja kar nekaj fantov me je osvajalo in me še zmeraj osvaja,toda nikomur se ne pustim saj sem že imela kar veliko nesreče v ljubezni in ne bom več prenašala trpljenja. Sem srečno samska. No ja moja mati. ''Mati,ali mi posodiš svoj avto samo za to jutro prosim,saj z Nino ne bi šle spet z avtobusom?'' ''Da,draga.'' mi je odgovorila. HAHA ja tudi vozniški izpit imam. Hitro sem si nataknila svoje najljubše petke in vesela odšla do avta. Prižgala sem avto in se že peljala do moje prijateljice Nine. No saj nisva živele daleč druga od druge,ona je bila samo na neki drugi ulici. Pripeljala sem do njene hiše,se ustavila in parkirala. Šla sem ven iz avta in šla do Ninine ograje čisto elegantno,tako kot znam samo jaz in ona. Pozvonila sem in samo čakala,da mi odpre. Naenkrat sem zaslišala ''KRIIIIIIIIZAAAA!!'' odprla mi je vrata in rekla ''Irina imamo krizo! Ne vem kaj naj obujem!!'' samo zasmejala sem se in vstopila noter. Vse kar lahko rečem tipična Nina HAHA. Pogledala me je čisto izgubljeno. Rekla sem ji ''Hm te petke bi se podale tvoji majici,zato ti pravim da vzemi tele vijolične petke.'' Odgovorila mi je,da mi je zelo hvaležna in da ne ve kaj bi obula če ne bi bilo mene. HAHA no ja midve z Nino imava tak Vintage stil. In to mi je zelo všeč. No v marsičem sva si podobne. Greva ven iz hiše,Nina zaklene in že odideva do mojega avto oz. do maminega avta. Nina že vstopi v avto,ko pa jaz zagledam Nick-a kako si obuva svoje skejterke pred svojo hišo,nato vzame svoj skejt in gre za svojo Mati do njenega avta. Nick me vidi kako ga gledam zato jaz pogledam stran in vstopim v avto. Kaj je on naredil ne vem,saj ga nisem takrat gledala. Nick ima 17 let. Ima tak skejterski stil. On je bil moja poletna ljubezen. Moje drugo trpljenje. No ja sigurno se vam čudno zdi,ker sem za dve leti starejša od njega,toda kaj naj jaz? Nisem jaz srce,da bi izbirala v katerega naj se zaljubim. No samo važno je to,da je vse to že preteklost. Nina me vpraša kaj je bilo to,toda jaz ji samo rečem naj pozabi. In tako prižgem avto,dam najino najljubšo pesem in se že peljeva proti najini šoli. Zadnji letnik je. Torej matura. In matura pomeni veliko učenja. In zato tudi ne morem se zaljubiti ta trenutek saj bi mi to zmešalo glavo in jaz se ne bi mogla zaradi tega učiti. In sva že pred šolo. Z Nino sva zelo hvaležne,da imava tako lepe ocene..Resno,ker v osnovni sva imele kar dosti slabe ocene in v 8. razredu sva imele popravni izpit; matematika. No ja greva proti vhodu v šolo in zagledava Majo,Lino in Ano oz. Žabje Kraljice. HAHA tako jih kličeva midve z Nino,saj jih sovraživa. Vedno se imajo za nekaj več; zelo so važne.''Hej krava,'' me je pozdravila Maja,ampak jaz ji odgovorim ''Komu ti to? Sebi? Ja vem. A ADIJO!'' in odidem.''Super stara,to si odlično izpeljala,'' mi je samo bleknila Nina.''Oh vem draga.HAHA..daj greva nočem zamuditi.'' Ko prideva v razred naju doleti presenečenje. Vidiva klavir,kitaro,bobne,..? Kaj se dogaja se sprašujeva?

Nadaljujem?

če želiš glasovati se prijavi ali včlani

10. julij 2011
2. Poglavje
Nato učiteljica pride v razred,gre pred tablo in reče celemu razredu ''Sedite.'' Vsi se vsedemo in učiteljica začne razlagati,da bomo imeli kmalu maturo,se moramo učiti,…Nina dvigne roko in vpraša Nina – G. Učiteljica zakaj imamo klavir in kitaro v razredu?
Učiteljica – No,ker se bliža maturanski ples je moja dolžnost izvedeti kdo najlepše poje bo vsak mogel nekaj zapeti in to na katero koli pesem boste hoteli. Aja in tisti,ki bo najlepše pel bo nastopal z neko posebno pesem.
Nina – Aha hvala. In kaj če imamo ZELO veliko tremo?
Učiteljica – To ni izgovor. Vseeno boste mogli vsi zapeti.
Nina – Hvala.
''O drek Nina,ali veš kakšno tremo imam?'' sem vprašala Nino,''Ja vem,zato pa sem vprašala če moramo tudi če imamo tremo nastopati.'' ''Pa,ko me pokliče pred tablo sploh ne vem katero pesem naj zapojem.'' No ja res je,da imam res mogoče lep glas,saj so mi vsi prijatelji to govorili in sem imela kar veliko nastopov,toda še zmeraj je tisti občutek..TREMA! ''Kaj pa če zapoješ Maja Keuc – No one? Saj veš,da zelo lepo poješ to pesem in zelo se prilagaja tvojemu glasu.'' Mi je predlagala Nina, ''No mogoče pa bom..Samo ne vem strah me je.'' Sem ji odvrnila.''Irina? Pridi pred tablo,'' me je poklicala učiteljica.''GOOD LUCK!'' je zakričala Nina.
Učiteljica – Torej Irina katero pesem boš zapela?
Jaz – Am poznate No One od Maje Keuc?
Učiteljica – Seveda. Vesela sem,da si izbrala to pesem. Čudovita je.
Jaz – Ja se strinjam.
In melodija se je začela predvajati in prišlo je do tistega dela ko začnem peti. And you came to me one night…Like a morning light…Just to hold me tight…
Ko sem zapela celotno pesem me je učiteljica debelo pogledala.''Gospa učiteljica,Nino ste pozabili poklicati pred tablo,'' sem rekla,nato sem pogledala Nino,kako je otrpnila in ji namignila naj pride sem.''Učiteljica nočem peti pred tablo oz. nočem peti pred vsemi,'' ''Joj Nina,ali prosiva učiteljico,da na koncu ure ostaneva pri njej in ji skupaj zapojeva?'' ''Ja dobra ideja,'' mi je odgovorila Nina. Nato smo se vse zmenili,midve z Nino sva zapeli pesem Rihanna – Man Down in učiteljica je rekla:
Učiteljica – O moj bog. Ne morem verjeti,kako lepo sta zapeli. Torej Irina in Nina bosta peli na maturanskem plesu. Čestitam!
Nina in Jaz – Jej! Hvala vam,res sva vam zelo hvaležni.
Kmalu je bilo konec pouka. Nina je kar skakala od sreče,no ne dobesedno. Ko sva prispeli do mojega avta oz. maminega,se je Nina hitro vsedla in začela zelo na glas predvajati pesem od Rihanne. No ja,Ninina najljubša pevka je Rihanna,moja pa Selena Gomez.
03. avgust 2011
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg