Forum
hej sem elma in pisem se eno zgodbico po tolikem casu
upam da vam bo vsec.pa hvala usem tistim,ki jo boste prebrali.
evo zdej bom zacela.

zivje ime mi je lara in zivim na ulici bratov bratnik 10
moja najbolsa prijateljica je karmen ki dela v hotel.
nekega dne sem odsla h karmen nasla sem jo v sobi kjer je bila
z enjem on je sef te hotel in dela z svojo zeno vero.
ko sem jih videla sem odsla stran karmen je hitela za menoj in
mi hotela vse razlozitzi. potem sva imele pogovorj-jaz)(k-karmen)
j:karmen pustime
k:lara pocakaj da ti razlozim
j:nicc mi ni treba razloziti vse sem videla na svoje oci.
kprosti nisem hotela da bi tako ispadlo

tako se je najin pogovor koncal povedala mi je,da
se vec nebo to zgodilo odsle sve v hotel in tam je bil
neki fant za mizo.karmen me je poklicala da pomagam
v hotelu in sem zacela v jedilnici sem odsla do fanta in ga uprasala ce
mu lahko kaj ponudim
rekel je da mu lahko prinesem sok od jagode.odsla sem po sok in mu ga prinesla
potem se je neka cudna zenska zaletela vame in sok sem polila na natisteka fanta
takoj sem se mu opravicevala in mu se pomagala obrisat tako me je bilo sram da
žsem odsla.
10. december 2011
na cisti zrak

zdej pa se slike
jaz lara:

karmen:

enej:

tip(jaka):

zena od eneja(vera):

10. december 2011

to pa je se hotel
10. december 2011
TIP JE TEKEL ZAMANO POTEM PA SEM MU KONCNO POBEGNILA TODA KAJ MI JE POMAGALO UGOTOVIL JE KJE ZIVIM SIGURNO MU JE KARMEN POVEDALA SEM RAZMISLJALA OTPRLA SEM VRATA IN SE MU OPRAVICILA TER MU PONUDILA SOK.POTEM SVA SE POGOVARJALA IN ONN JE MORAL ITI KAJTIN URA JE BLA 18:00.S KARMEN SVA SKUPI ZIVELE TKO DAJE KARMEN PRSLČA DOMOV IN ME JE POZDRAVLA KARMEN SE JE SMEJALA PA SEM JO UPRASALA KAJ JE TAKO SMESNO KARMEN SE JE NAPREJ SMEJALA IN MI NI NIC ODGOVORILA ODSLA JE V SVOJO SOBO. IN SEPOGOVARJALA PREKO MOBITELA JST PA SEM JO PRISLUSKOVALA GOVORILA JE S TEM TIPOM UGOTOVILA SEM VSAJ KAKO MU JE IME IME MU JE JAKA NO LUSKAN JE KARMEN SEM POKLICALA NA VECERJO IN JEDLI SVA. DOKLER NI POZVONILO NA VRATA CIN CON ODPRLA SEM KER SE KARMEN NI DALO ROZE SO PRISLE IN TO ZAME OD JAKATA HM PISALO JE TE JUTRI LAHKO OBISCEM V HOTELU. KO SEM PREBRALA TO NAGLAS SE JE KARMEN SMEJALA IN MI REKLA NAJ DAM ROZE V VAZO KER SO PRAVE SAMA PA TEGA NISEM UGOTOVILA KARMEN MI JE SUMLJIVA SEM SEM SI MRMLJALA AMPAK NCC ZA TO.TE ROZE SO UBISTVU VRTNICE

POL K SVA POJEDLE SVA SLE SPAT.NASLEDNO JUTRO SEM SLA TAKOJ V TRGOVINO IN NAKUPOVALA KUPILA SEM SI OBLEKO

POTEM PA JE NA CESTI ZAGLEDALA IZGUBLJENEGA PSA KI JE TAVAL NAOKROG VZELA SEM GA S SABO DOMOV POTEM SEM GA UMILA IN SLA V TRGOVINO PO VRVICO DALA SEM GA GOR IN SLA SVA NA SPREHOD.TO PA JE SLIKA K JE SE V HISI

11. december 2011
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg