Forum
Seos folk!
Jas sem se končn odločla da bom delila mojo pune šokantno zgodbo z vami nee tko da ne judgat kr you only knov my name not my story tko da če ti kej nepaše čuj se obrni za 360° pa udidi domav gamad x3

Ampk še predn bomo začel x3 mi plz odgovorte na tko eno vprašanje mam malo za foro eno

Ali vam je cool če ma punca hipster style

če želiš glasovati se prijavi ali včlani

30. januar 2015
Zjutri smzasllišala budilko in sama pri sebi rekla "Jojjj ne da se mi u šoloo" in si dala čez glavo pojšter. V sobo je pršla mama in se zadrla "Tinaaaaaaaa ustani seee" in pol sm se hitro odvlekla do kuhne kot nek polž in rekla mtki da mi naredo totwst . Pol sm pujdla tost in se šla ublečt. Ublekla sm si spodno majco pa črnee hlače utrgane po kolenih x3 pa rdečoo majcoo hitr sm si nardila še mejkap in oblula rdeče all starke in šla do awtobusne postaje:$

V šoli sm šla po stopnicah pa me je nekdo zgrabo za nogo pa sm se obrnla in se zardla ''wtf grabi ti samo svojo nogo ne moje'' pa me je odzgrabo pa pusto pr miru gustek en NO in pol tko sm pred učilnico čakala na matkoo-.- in se je vame zabil en pune doer fant tak res lepi najlepši na šoli k se druž z unimi popularnimi puncami in tko so mi usi zvezki dol padl pa sm kr umrla od sramote!!!! in potem se je skolonil in pobral pa sm rekla ''tenx butl'' pa je reko ''joo mala kak si lušna'' in se mu tko mal nasmejela pa rekla če lohka dobim zvezke nazaj k mam pouk pa mi jih je dal pa šal fstran pol pa se je obrno pa reko 'halo neke si pozabla'' pa sm rekla ''wtf kaj'' pa me je.......ZALIZO!!!!!!!!
30. januar 2015
če ti kej nepaše lah voziš ŁOŁ
30. januar 2015
POl k me je končn spustu po faking 5 min sm se sam tko mau nasmejala in postala cela erdeča x3 pa mi je reku "ful si mu ušeč že doug sam ti nism upu puvedat in a bi šla z mano u kino donst popoudne" ful sm bla heppy sam sm se delala mau nedostopno in sm rekla "Hmm..bom se widla ti puvem nasledn odmor." Pol je zvonilo in sm mu rekla Čaw in šla u razred.
No sam stopla noter pa je reko prfoks fukjen kje sm bla pa sem rekla ''kuaa te briga starii'' pa je reko ''vsedi se'' pa sem rekla ''okii'' in sm se usedla polk nekga tipa k ful smrdi k je blo mesto pri moji BFF Salmoni zasedeno joo, no in pul me je un smrdeči tipo krneke šlato pa sem mela dosti pa sem rekla da bom naedla temu konec pa sm dvignila roko pa rekla ''Prfoks mene TOLE SMRDEČE TELE ŠLATA TU NEKE'' pa je reko ''Pojdi ven'' in in pol sm uzela vse stvari pa sm se pobrala z klassa lol in sm šla na WC pa sm si dala slušalke noter in pol poslušala glasbo<3<3IN pol je zazvonil pa me čistilka ni hotla vun spustit k se ji je mal zbledl lol in sm rekla '' dej kravaaa spust me vun da si neoš kuaa naredla'' in pol se je posrala lolx3 in sm šla vn do moje kulegice pa sm vidla unga tipčka k me je zalizo prej pa sm rekla ''ej tipčk k si me prej lizo neke:$$ kk ti je sploh ime??'' pa je reko ''Kaj si se že odločla se če boš šlaz menoj u kinooo?'' pa sm rekla ne adijo pa sm šla k mi grejo vsi na kurac in pol sm šla pit vodo in jest jabolko
30. januar 2015
pet nextov a nextam
30. januar 2015
full dobr res NEXT
30. januar 2015
next
30. januar 2015
Next
30. januar 2015
u175415
u175415
next
30. januar 2015
next
30. januar 2015
Pol k je blo konnčn konc pouka sam šla vn in na awtubusno postajo x3 Tam je bla moja bff Simona in kadila lol. Šla sm do nje in rekla "Hej x3" in pol je to una rekla nazj. Pol sm hotla pogledat gdej pele busk pa je peko voznih redov na vlko pisalo ĐONY inpol nism nč vidla lol sramota . Pol sma uprašala Selomo če ona ve kdaj pele in je rekla da čez pou ure. Jojj ne da se mi čakat in pol sm ji rekla če mi dan en čik in sma kadili neke DDD. Pol k je končn pršu busk in sm šla sama gor kr je ona šla na enkga drugega in sm puslušala BOTDF moj fav band in pol tko slučajn pogledam čez okno pa se mim un tepčk ki me je prej zalizo z bajkom pele in mi maha neki lol. In pol ga sam ignoriram in ko mislm da je že usega konc um tip k vozi avtobus začne govorit po zvbočniku in reče "Tina pejt z nim u kino" in jaz sam wtfff in pol sm šla dol z buska pa je bil tam un tipčk in sm rekla "oki no pridm u kino z tabo hihi" in sm bla ful heppy

06. februar 2015
cela vesela sm pol odhopsala domov kr sem bla tk srečna ful in pol sm šla čezvrata pa je rekla mama kaj tak neke hopsam pa sm rekla da sem vesela in zato hopsam pa je rekla ''o super, danes mamo za kosilo njoke kolko njokov boš?'' pa sem rekla ''7'' pa je rekla ''ne če jih vedno več poješ bom dala 9'' PA SEM SE ZADRLA NAZAJ ''MAMA DAJ MI SEDEM NJOKOV KER VEČ NE POJEM'' joj mtke skos nekaj mrdajo vse kaj pa ona ve guzla stara in je rekla ''okii no'' pa sm šla na pojstlo gor v mojo sobo z balkonom pa pogledom na plažo in sm se vsedla na tla pa razmišljala kk bo ko boma v kinii danes pa me bo iher spet lizo pa ustih p in pol sm dobla sms in sem odprla pa je bil tale tip in je napisal ''Hej bejba kdaj grema v kino? )'' in sm se tok nasmejala čez cela usta in sme napisala ''nevem reči neko urco'' pa je me poklico pa reko da grema grozlivko gledat ob pol šeštih pa sem rekla da komaj čakam in pol m mogla prekinit ker me je mama klicala na njoke!!!!

PO kosilu pa sm šla gor pa je bil itak že cajt da se zrihtam neee pa sem te šla v mojo vlko omaro ko se vrti pa sem si zbrala ven tako črno srajco pa jeans brezrokavnik pa jeans ghlače pa črne pete pa rumene zonke pa sem la se namejkapat pa sem si smokej aj naredla pa sm bla lepa pa sem dol po ptengah šla ker me bo kmalu pobral za v kino pa sem letela pa malo padla pa je mama rekla ''halo mala kaj te padaš ti tu meni'' pa sem rekla ''mama pusti me če gremv kino z enim piikijeemm'' pa je rekla da naj uporabima zaščito LOL!!!! kdo te ko gre v kino dela ekmeš pekmeš lol noben !!!!hahahahahDD lol mama no in pol sem odhitela pred bajto ga čakat mujga kavalirčka pa me je Salome klicala pa rekla če grema ven..
06. februar 2015
next
06. februar 2015
u165580
u165580
next
27. marec 2015
next
28. marec 2015
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg