Forum
u99617
u99617
Hay
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Moje ime je Gaja. Bolj podrobno Gaja Cibelnik. Predstavila vam bob družino Cibelnik. Imam sestro, ki ji je ime Maša in brata, ki mu je ime Gaj. Jaz sem stara 12, Gaj 13, Maša pa 3. Mami je ime Barbara, očetu pa Blaž. Oba sta stara 38 let.

Jaz:

Maša:

Gaj: ( tuki je slikan s svojo punco)

Mami in Oči:

________________________________________________________________________________________

Zdej vam bom pa še predstavila našo hišo

celotna hiša:

Moja soba:

Moja garderobna omara:

Mašina soba: (knjige na tleh to so pravljice, spodnja pojstelja je pa zato, če prespi katera njena prijatelica)

Mašina garderobna omara je velika samo je nisem morala slikat ker je preveč razmetana zato jo bom...... Pokazala naslednjič.

________________________________________________________________________________________

Gajova soba:

Gaj pa nima svoje garderobne omare ker je fant in je nerabi saj tako on prav.

Mami pa oči nista pustila slikat njihove sobe zato bom zdej pokazala dnevno sobo in to je zadni prostor, ki sem ga lahko slikala

Dnevna soba:

Drugače imamo v hiši še 4 kopalice, mami pa oči masta eno skupi in to res veliko, jst mam svojo pa Gaj ma svojo ena kopalnica je pa za goste, kjer se kopa tudi Maša. Kuhinja je dost velka, za moje ojme še prevelika.

4 nexte rabm
_______________________________________________________________________________________
12. julij 2012
u99617
u99617
heyla

Zdaj, ko je Mašina garderoba omara pospravljena vam jo lahko pokažem izgleda takole:

Zdaj vam bom predstavilaaa vse člane družie Gaja,Mašo in seveda malo bolj podrobno še sebe. Mami in oči pa itak zanima samo romantikaa.

Jaz (Gaja)

Moje prijaelice v šoli me kličejo Gajko ali Gajči. Obožujem nakpovanje in velikokrat me izberejo za top model v kakšnih modnih revijah. Jaz sem lastica tudi svojega psa v držini imamo dva psa v tadrugem psu bom govorila molo pozneje. Mojemu psu je ime Maksimus
krajše usi ga kličemo Maks. Maks je rodovniški pes in je šnavcar bele barve. Mami in očitu sem zeloooooooooooooooooooooo težila za šnavcarja ker mi je ta pasma najbolj ušeč. Maksi je star 1 leto in je čisto nor na druge samice. Zelo rad ujema frizbi.
NO zdaj bom pa še malo o meni. Hodim na osnovno šolo v razreu sem zelo priljubnena, moja najljpša barva je vijolična.

Takol pa izgleda moj Maksi:

Maša

Maša je 3 letna deklica. Njena posebnost je da se noče igrati z punčkami ampak samo z enim medvetkom, ki ji ga je mami kupila za 3. rojstni dan.

Gaj

Vse punce, ki jih je dosedaj imel so ga klicale Gajči. On je magnet za punce v tem letu je ime najman 30 punc od Januarja seveda zdaj smo pa Maja.
Zelo ga imam rada saj ni tečen, kot večina bratov mojih sošolk. No on pa ima svojega psa in to pasme Border collie ime mu je Ron.Ron je star tudi 1 leto. Ron trenira agility, to je šport pri katerem morA PES PRESKAKOVATI ovire, iti na gugalnico prevesnico itd.

Ron je takšen:

Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg