Forum
u105937
u105937
upam da ta tema še ne obstaja. zgodba bo govorila o deklici ki jo usi v njeni družini sovražijo.nima veliko prijateljev zato je zelo zaprta v sebe.

Ime ji je Nina,stara je 14 let.Ima starejšo sestro Majo in mlajšega bratca Nika.
15. september 2012
u105937
u105937
moje ime je nina,stara sem 14 let.imam starejšo sestro majo in mlajšega bratca nika.sem kot vsaka običajna najstnica le da me nihče ne mara.nimam prijateljev in v družini me vsi sovražijo.sem zelo osamljena in zaprta v sebe.na šoli me usi zmerjajo z žaljivkami(lažnivka,piflarka...).imam odlične ocene čeprav se skoraj nič ne učim.vsa oblačila ki jih imam so stare,saj jih je pred mano nosila tudi maja(sestra).ne dobivam novih oblačil saj si moja mami misli da so ta čisto vredu.
15. september 2012
Next
15. september 2012
u105937
u105937
to sma jaz in moje oče:
http://www.google.si/imgres?hl=sl&biw=1280&bih=685&tbm=isch&tbnid=IZYKgNsZi796sM:&imgrefurl=http://www.nowpublic.com/world/non-celebrity-dads-and-how-be-us-0&docid=VC5mIl7tjH7hnM&imgurl=http://media.nowpublic.net/images//1f/8/1f81df9134bb89b0f0a9a0375d8c3c00.jpg&w=300&h=350&ei=znZUUNLqEKbQ4QS-24D4CA&zoom=1&iact=hc&vpx=559&vpy=19&dur=3494&hovh=243&hovw=208&tx=145&ty=165&sig=115868303194286693688&page=1&tbnh=144&tbnw=129&start=0&ndsp=18&ved=1t:429,r:2,s:0,i:70
15. september 2012
u105937
u105937
najraje me je mel iz družine oče,ampak mi je umrl pri 6 letih.smo zelo bogata družina,saj je moja mami slavna modna oblikovalka.mene sovražijo že od kar sem se rodila.zanemarjajo pa me od kar mi je umrl oče.sedaj moram doma služiti kod služkinja in nimam skoraj nič prostega časa saj moram ves čas delati.nikoli še nisem bila na nobeni zabavi saj nimam prijateljev in tudi če bi me kdo povabil mi mami ne bi pustila.
________________________________________________________________________________

če dobim 4 nexte bom nextala
15. september 2012
next
15. september 2012
u105937
u105937
dej plis š drugm puvejte
15. september 2012
u30718
u30718
dejjj plis še enkrat slikce gor, kr jih ne pokaže...
15. september 2012
u105937
u105937
okej bom probala,sam dions ne bom mogla kr grem zdl na rojstndan.
če dubim še 2 nexta jutr nextam.
15. september 2012
nextaaaaj + nova bralka haha
15. september 2012
next nova bralka
15. september 2012
next --II--(TO POMEN DA SM NOVA BRALKA)
15. september 2012
next
15. september 2012
next
15. september 2012
u30718
u30718
se plis prjaute: http://www.igre123.com/forum/tema/polyvore/41999/1 hvala, če se boste. Ne bo vam žau resno. povabte še koga+sori kr oglašujem!
15. september 2012
next
16. september 2012
ej, to je že več od 4 nexti
16. september 2012
u105937
u105937
se opravičujem da nisem nextala,sam smo šli u kransko goro
bom zdle nextala
16. september 2012
aha, ok
16. september 2012
u105937
u105937
zjutraj sem vstala zelo slabe volje sam sem morala takoj narediti zajtrk in sestro urediti za v šolo.skoraj mi je zmanjkalo časa da sem se uredila.moja mami me iz hiše izpusti 10 min prej da se lahko uredim in odidem v šolo.ko sem prišla v šolo so me že začeli obmetavati s palicami,kamni,travo... prišla sem do omarice in v njej našla sporočilo.bilo je od moje največje sovražmnice Eme.na njem je pisalo:
če se mi še enkrat približaš boš pristala v bolnišnici!!!!!
zelo sem se ustrašila saj tega nočem ker bi pokvarilo moje ocene.pouk je potekal normalno.končal pa se nam je ob 10.00 .ko sem prišla domov sem morala takoj narediti kosilo in pospraviti hišo saj pridejo pomembni gostje.potem sem lahko imela nekaj časa zase.

vem da je kratek next ampak moram nekaj za šolo naredit
P.S. a ma kdo kako idejo kua bi se lhk nrdil?če maš idejo mi napiš u spuručil.
16. september 2012
u105937
u105937
bom kr nadeljevala kr jutr veretn ne bom mela cajta.
________________________________________________________________________________

ko so prišli gostje sem se morala obleči kot služkinja.nositi sem morala hrano,pijačo... bilo je zelo ponižujoče. nekdo od njih je vstal jaz pa sem ravno nesla vročo gobovo juho in ga polila.hitro sem odšla po srvet in pobrisala njemu pa sem prinesla oblačila mojega očeta da se je lahko preoblekel.nato so se skoraj ves večer pogovarjali o meni (kako sem štorasta,grda,neprijazna,nevljudna..) vse sem slišala spomnila pa sem se na očeta in se začela jokati po tiho pa sem si govorila zakaj je moral oditi,kako ga pogrešam in podobno.hitro se prenehala saj je prišla sestra.začela me je zbadati (boječka,jokica,...).odšla sem v svojo sobo in odšla na računalnik(bil je zelo star in komaj je delal internet).prijavila sem se na facebook tam pa sem na svojem zidu spet našla na tisoče žaljivk od mojih sovražnikov.ugasnila sem računalnik in odšla na posteljo brati knjigo.kmalu sem zaspala saj sem bila zelo utrujena od dela.
zjutraj sem se zbodila na tleh,zgleda da sem ponoči padla na tla.
16. september 2012
u105937
u105937
hitro sem se pobrala in odšla v kuhinjo pripravit zajtrk.mami me je nadrla kako sem lahko tako štorasta da sem zelo pomembnega gosta polila z juho.opravičila sem se ji ona pa mi je dala kazen.1 teden bom morala biti v kleti.v kuhinjo bom lahko šla delati ali piti.v klet sem odnesla stvari ki jih bom potrebovala.prišel je tudi bratec ki ga skoraj nikoli nisem videla saj je bil ves čas v vtrcu.pozdravila sem ga on pa mi je pokazal jezik (tudi on me ni maral).

v dveh delih j zarad tega ku mi komp neki šteka.
16. september 2012
neeeext
16. september 2012
u105937
u105937
za next pa rabm
..............................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................5 nextou
16. september 2012
next
17. september 2012
next
17. september 2012
u105937
u105937
še 2 nexta
17. september 2012
next
17. september 2012
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani