Forum
u62185
u62185
Sorry,tisto drugo zgodbo bom skenclu.Zdaj bom začel z novo,malo fantazijska bo,bolj veliko,upam da vam bo všeč
12. april 2012
u62185
u62185
Živjo,ime mi je Markus,sem iz Nemčije in zdaj za stalno živim v Sloveniji.Moj oči je zgradil hišo na podeželju,ni daleč od morja.Moj oče je Schock,star je dvainštirideset.Vem,Schock je čudno ime.Moji mami je pa ime Julie.In vsi trije skupaj smo družina Kerche.Nekega dne na obali slovenskega morja sem lovil morske živali,to je bilo približno štiri mesece nazaj bilo.Najprej smo prišli na obalo,mami je kot vedno naštimala blazine in napihnila žogo.Medtem sva se midva z očijem zabavala v vodi.Nato me je oče nenadoma,obrnil na glavo in me spustil,ter rekel:Kaj je kožnato in ima sol v nosu,moj sin.—(sam,da povem,moj oči ni ravno smešen,seveda včasih mu uspe mene nasmejati,v resnici pa ni smešen,samo dela se takega)-Jaz sem zdaj pripraval ven in rekelči,zakaj?(rekel sem v smešnem smislu)Ko sem se rahlo premaknil je odgovoril:Čemu????Zato,da te lahko gledat,kako se greš solit!!Nato že spet jaz:Kva,nisi vedel,da imaš se tudi možnost poprati(rekel sem v random smislu)Ko sem to rekel je bilo dolgo časa tišine,nato sva pa obadva padla v smeh.Nato je moja mami zaklicalai kaj pojedla,prinesla sem čips?Obadva naenkrat sva zakričala:Jaz!!!Nato sva tekmovala kdo pride prej do obale.Ko sva se ulegla na blazine je Julie rekla:Na,pojejta,še malo časa pa gremo nazaj na podeželje?Ko je to rekla,sem se takoj spomnil zakaj smo sploh s
12. april 2012
u62185
u62185
12. april 2012 16:32
Živjo,ime mi je Markus,sem iz Nemčije in zdaj za stalno živim v Sloveniji.Moj oči je zgradil hišo na podeželju,ni daleč od morja.Moj oče je Schock,star je dvainštirideset.Vem,Schock je čudno ime.Moji mami je pa ime Julie.In vsi trije skupaj smo družina Kerche.Nekega dne na obali slovenskega morja sem lovil morske živali,to je bilo približno štiri mesece nazaj bilo.Najprej smo prišli na obalo,mami je kot vedno naštimala blazine in napihnila žogo.Medtem sva se midva z očijem zabavala v vodi.Nato me je oče nenadoma,obrnil na glavo in me spustil,ter rekel:Kaj je kožnato in ima sol v nosu,moj sin.—(sam,da povem,moj oči ni ravno smešen,seveda včasih mu uspe mene nasmejati,v resnici pa ni smešen,samo dela se takega)-Jaz
12. april 2012
u62185
u62185
RollerCoaster
RollerCoaster
12. april 2012 16:32
Živjo,ime mi je Markus,sem iz Nemčije in zdaj za stalno živim v Sloveniji.Moj oči je zgradil hišo na podeželju,ni daleč od morja.Moj oče je Schock,star je dvainštirideset.Vem,Schock je čudno ime.Moji mami je pa ime Julie.In vsi trije skupaj smo družina Kerche.Nekega dne na obali slovenskega morja sem lovil morske živali,to je bilo približno štiri mesece nazaj bilo.Najprej smo prišli na obalo,mami je kot vedno naštimala blazine in napihnila žogo.Medtem sva se midva z očijem zabavala v vodi.Nato me je oče nenadoma,obrnil na glavo in me spustil,ter rekel:Kaj je kožnato in ima sol v nosu,moj sin.—(sam,da povem,moj oči ni ravno smešen,seveda včasih mu uspe mene nasmejati,v resnici pa ni smešen,samo dela se takega)-Jaz sem zdaj pripraval ven in rekelči,zakaj?(rekel sem v smešnem smislu)Ko sem se rahlo premaknil je odgovoril:Čemu????Zato,da te lahko gledat,kako se greš solit!!Nato že spet jaz:Kva,nisi vedel,da imaš se tudi možnost poprati(rekel sem v random smislu)Ko sem to rekel je
12. april 2012
u62185
u62185
You go idiot
12. april 2012
u62185
u62185
12. april 2012
u62185
u62185
Ta blesav microfost ne dulej
12. april 2012