Forum
Zdravo ime mi je Kaja, hodim v 6. razred, stara sem 11 let danes sem v šoli dobila 5.Ko sem prišla domov sem to povedala mami.Ko je bil večer sem šla spat, mami in ati sta se pogovarjala če bi mi kupila kakšno veliko presenečenje drugi dan ko sem se zbudila sem skozi okno videla
lepega zajčka res je bil lep izgleda takole

no ime mu je rjavko
14. april 2012
Vam je všeč? nadaljujem?
14. april 2012
u55893
u55893
ja je lep
14. april 2012
Po kosilu je Kaja poklicala svojo prijateljico Tanjo.
15. april 2012

To sem jaz
15. april 2012

to je Tanja
15. april 2012
jaz-K
Tanja-T
K zdravo Tanja kako si ?
T:Vredu pa ti ?
K:Še bolj dobila sem zajčka Rjavkota veš kako je lep!!!
T:Ares super !!!
K:ga boš prišla jutri pogledat ?
Tom videla če bom lahko
Krav adijo lepo se imej
T:Adijo
15. april 2012
15. april 2012
Neki je zaštekal napišem še enkrat:
jaz-k
Tanja-T
K: o zdravo Tanja kako si ?

T: vredu pa ti?

K: še bolj dobila sem zajčka Rjavkota veš kako je lep !!!
T: ares super !!!
K:ga boš prišla jutri pogledat?
T: bom videla če bom lahko
K: prav adijo lepo se imej
T: adijo
15. april 2012
Mami Kaji reče da če Tanji hoče povedat kakšen je Rjavko naj gre k njej in ji tam razloži. Kaja vzame fotoaparat in slika Rjavkota.Potem gre k Tanji in ji pokaže slike
Tanja reče: Vavvv je pa res lep joj če bi ga jaz imela!!!
15. april 2012
next
18. april 2012
Ko pride Kaja domov vidi da ima Rjavko prazno skodelico hitro mu natoči sveže vode,gre na vrt in mu natrga zelo lepo in sočno korenje,natrga deteljo in zapre kletko Kaja je zelo srečna da ima zajčka Rjavkota.
21. april 2012
Kaja se vsede na klop in razmišlja kako je Tanji hudo ko nima niti ene živali.Tedaj pa skoči in gre mami in reče.Mami mami še imamo lahko eno punčko!,ker Rjavo je osamljen če je sam.
Pa še mladičke bi mogoče imeli pa tudi Tanja si zelo želi kakšno žival.
Ja veš se bomo že pri kosilu zmenli ko bomo vsi tam.P

rav
moja mami
21. april 2012

moj ati
21. april 2012
5 nextov da napišem naprej zgodbo
21. april 2012
next
27. april 2012
next
27. april 2012
ali pa vsaj 3 nexte
27. april 2012
next
27. april 2012
no prav reče Kaja in naskrivaj pokliče spet Tanjo.
K: O ŽIVJO SPET KLIČEM
T: ŽIVJO KAJ JE ?
K: VEŠ MAMI SEM VPRAŠALA ČE BI IMELI MI ŠE KAKŠNO PUNČKO IN DA BI IMELI MLADIČKE,ENEGA ALI VEČ MLADIČKOV BI DALI TEBI AMPAK MAMI MI JE REKLA DA SE BOMO PRI KOSILU ZMENLI
T: O SUPER POTEM ME SPET POKLIČI ALI PA PRIDI K MENI IN MI POVEJ KAJ BO
K: PRAV ADIJO TANJA
T:ADIJO KAJA
27. april 2012
KAJA KOSILO !!! NO KONČNO ZDAJ SE BOMO PA LAHKO ZMENLI
27. april 2012
POGLEJ KAJA MALO SMA ŽE RAZMIŠLJEVALA IN ODLOČILA SVA SE DA...KAJA ZAKRIČI IN REČEA,DA BOMO KUPILI PUNČKO KAJNE.JOOJ KAJA ODLOČILA SVA SE DA JA AMPAK ČEZ 2 TEDNA,KER SE ŠE MORA TAKO NA NAS PRIVADIT.KAJA JE ŽE ČISTO POZABILA DA TANJE NESME KLICAT IN REČE:MAMI TAKOJ GREM POKLICAT TANJO.KAJA KAJ SEM TI REKLA TELEFON BOŠ UPORABLJALA SAMO TEKRAT KO BOŠ JO MORALA VPRAŠATI KAJ JE BILO ZA NALOGO ALI ČE GRE KDAJ ZRAM PO NAKUPIH ALI NA POČITNICE NO OGLAVNEM POMEMBNE REČI NE PA TAKŠNE KOT KAKŠEN JE RJAVKO ALI DA SE TI NAJ JAVI NA FACEBOOKU PRAV !!!
27. april 2012
*POGLEJ KAJA MALO SVA ŽE PREMIŠLJEVALA IN ODLOČILA SVA SE DA...KAJA ZAKRIČI IN REČE: DA,DA BOMO KUPILI PUNČKO KAJNE.*
27. april 2012
PRAV MAMI NO GREM PA RAJŠI K NJEJ IN BOVA TAM POSLUŠALI MUZIKE.PRAV AMPAK RES NE KLIČI JE.JA SAJ VEM.KAJA HITRO GRE MALO BOLJ DALEČ OD DOMA DA JE NE VIDI IN JO POKLIČE.
K: ZDRAVO MAMI MI JE REKLA DA JO BOMO AMPAK TAKRAT KO SE BO ŠE NAŠ PRIVADIL
T: KDAJ PA JE TO?
K: ČEZ DVA TEDNA
T: NO PRAV ADIJO
K:ADIJO
27. april 2012
ČEZ DVA TEDNA KAJI REČE MAMI ZDAJ PA LAHKO KLIČEŠ AMPAK SAMO ENKRAT NA DAN HITRO ZDAJ PA SKOČI V AVTO IN POJDIMO PO ZAJKLJO.JUHU !!! HITRO SPET POKLIČE TANJO. MAMI NE MORAM VEČ KLICAT KAJA ZAKAJ SI KLICALA MENI PA NISI POVEDALA
27. april 2012
u95154
u95154
next
28. avgust 2012
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg