Forum
u152860
u152860
Heii sem Alicia White in sem le navaden človek (I think). Moja mama je Sydney White, oče pa John White. Imam eno sestrico Lily in bratca Johna II. Moja BFF je Kassandra Houston.
Jaz:

Lily:

John II.:

Kassandra:

10. januar 2014
Next
10. januar 2014
u152860
u152860
Nekega dne pa je v mojo sobo priletela sova s pismom (na srečo je bilo okno odprto)

. Zato sem mami zakričala
j:jaz m:mami oči
j: mami jaz imam tu eno sovo v sobi ali slučajno veš od kod je?
m: ne pridi sem pa če ima sova kakšno pismo s sabo ga mi prosim prinesi!
j: (si mislim) kako pa mami ve da ima pismo pri sebi??!
j: ok (ji prinesem dol)
m: (ko vidi) john pridi pogledat to!!
o: prihajam.
m: (ko oči pride dol) poglej si to
o: ja pismo iz Bradavičarke bolje da ji poveva
j: povesta kaj???
m: (se resno obrne proti meni) Lily ti že celo življenje nisi le navaden človek ampak si...
o: (jo prekine) ... čarovnica
j: jaz sem... KAJ???!!!
m: ja čarovnica za povrhu pa lahko se spremeniš v kačo
j: to je nemogoče
o: čisto mogoče tudi midva sva čarovnika
j: kaj pa piše na pismu?
m: da si sprejeta na Bradavičarko šolo za čarovnike in čarovnice
j: (jezno odvihram iz sobe)

Ko pridem v svojo sobo pokličem Kassandro.
j:jaz k:Kassandra
j: a si ti tudi zvedela
k: definiraj ''zvedela''
j: da si čarovnica
k: ja pravkar
j: jaz sem tudi
k: ali si sprejeta na Bradavičarko?
j: ja prišla je neka sova s pismom
k: pri meni tudi
j: ali se tudi ti lahko spremeniš v kaj? (upala sem da se lahko)
k: ja v ptico
j: uau jaz pa v kačo
k: ful fajn no bolje da grem bye...
j: bye
10. januar 2014
Next
11. januar 2014
u152860
u152860
Naslednji dan sva šli s starši na Prečno ulico kjer sva kupili kotel in obleko, manjkala mi je samo še palica in knjige. Odšli sva v trgovino s palicami. Tam sem se zaletela v nekega fanta. Bil je za 1 cm višji od mene. Obrnil se je proti meni.
j: jaz f: fant k: Kassandra
f: hej pazi kod hodiš brezkrvnica
j: nisem brezkrvnica sem polnokrvna čarovnica
f: to bomo videli na Bradavičarki če te bo Izbiruh dal v Spolzgad, drugače pa sem Draco
j: jaz pa Alicia
k: no Alicia malo si poklepetala zdaj pa pridi, nimava cel dan časa
j: (malce naveličano) ja ja že grem, že grem
Ko sva stopili v prodajalno sem še zmraj malce pogledovala za Dracom. Moram priznati da je kar lušten.
Ko je Kassandra prišla na vrsto da si izbere palico ji je prodajalec dal prvo palico ki ima jedro samorogov rog. Ta je ni ubogala, nato ji je dal z jedrom zmajeve luske. Tudi ta je ni ubogala. Nato ji je dal tisto ki ima za jedro hipogrifovo pero. Ta ji je bila zvesta.
Nato sem prišla na vrsto jaz, ko je v trgovino vstopil Draco in njegov oče. Prvič v življenju se nisem zmenila za njiju in sem lepo vzela palico z samorogovim rogom. Že v prvo me je ubogala. Počakala sem da je palico vzel še Draco. Njemu je bila zvesta zmajeva luska.
11. januar 2014
u152860
u152860
sori če je next malo kratek
11. januar 2014
Next
Sej je vredu dober pises
11. januar 2014
u152860
u152860
tnx
11. januar 2014
Bom dala na chat link godov bo kdo bral
11. januar 2014
u152860
u152860
hvala jaz sem dala na nekaterih forumih pa nabeden ne bere
11. januar 2014
Sem dala se mal
11. januar 2014
next
uživam
11. januar 2014
u152860
u152860
tnxxx obema
ajmo pisem next
11. januar 2014
Jej
11. januar 2014
u152860
u152860
Ko smo kupili palici smo se odpravili kupiti še knjige. To je trajalo par minut. Mama on oče sta mi govorila o domu kjer sta se spoznala in kjer sta se zaljubila. Na moje presenečenje je bil to........................................................................................... SPOLZGAD. Zdelo se mi je tako čarobno in sem hotela na vsak način priti v Spolzgad, le da nebi bila zlobna, ampak vseeno dobra in končno je prišel tisti dan, ko sem odšla na Bradavičarko. Prehod na Hogwarts Express mi je bil itak nov in čuden tako kot Kassandri, ko smo rabili iti čez tisti steber in na čarovniško postajo. Tam sem videla že sedaj znanega Harrya Potterja. Odpravili sva se na vlak in se usedli zraven Dreca ker je bil zelooo kjut (vsaj meni). Zraven sem na Bradavičarko uzela tudi svajo kačo Blacky (BDW Blacky je samica):

Imela sem jo kar v kupeju. Tudi Kassandra je imela svojo kačo le da je bil samec in iste barve kot moja Blacky. ko je mimo prišla gospa s sladkarijami sem vzela en bonbon ki mi je potem dal zvok leva. To je bilo vsem nam trem (jaz, Kassandra, Draco) kar malce smešno. Celo pot do Bradavičarke smo potem malce zadramali
11. januar 2014
u152860
u152860
je že
11. januar 2014
u152860
u152860
pa pozabila sem napisati kjer piše m: (se resno obrne proti meni) Lily ti že celo življenje nisi le navaden človek ampak si... hotela sem napisati Alicia
11. januar 2014
u152860
u152860
namesto Lily
11. januar 2014
Next
11. januar 2014
neext
11. januar 2014
u152860
u152860
Ko smo prišli na Bradavičarko nas je tam pričakal oskrbnik Hagrid in nas pripeljal v Veliko dvorano. Nebo je izgledalo čisto ta pravo in je bilo zelo lepo. Ravnatelj Dumbledore nam je povedal nekaj sprejemnih besed in nam predstavil klobuk Izbruh. Klical je vse otroke po imenih. Kassandra je bila od naju z Drecom prva.

k: Kassandra i: klobuk Izbiruh j: jaz d: Dreco D: Dumbledore s: spolzgadovci
i: hmmmm kam bi pa tebe dali??? nisi ravno pogumna, zato Gryfondom odpade, si pametna a se nerada učiš; odpade tudi Drznvaan, nisi ravno potrpežljiva; odpade tudi Pihpuff, ostane le še ............................................................................................................................................................ SPOLZGAD
s: wooooooohooooo
k: (pove meni) upam da prideš z mano
j: jaz tudi
k: misliš da tvoj fant (mislila je Dreca) bo?
j:mi je rekel na prečni ulici potem ko si mi kruto pregnala da bo mogoče
k: (zardela je) soryyyy...
D: Dreco Malfoy
i: (še na glavo mu ga ne poveznejo) SPOLZGAD
s: tooooooo!!!!
d: se vidiva Alicia
j: zagotovo se
D: Alicia White
j: (si mislim) končno jaz
i: hmmmm tudi tvoji starši so bili tam zato greš v ...........
________________________________________________________________________________
Kam me je dal Izbiruh? (ne gledati nazaj)
a. GRYFONDOM
b. PIHPUFF
c. SPOLZGAD
d. DRZNVRAAN
11. januar 2014
Spolzgad nisem gledala nazaj
11. januar 2014
neext

c. spolzgad
11. januar 2014
Next
11. januar 2014
u152860
u152860
pišem pišem
11. januar 2014
u152860
u152860
Nisem mogla pisat ker so prišli eni obiski. Drugače pa:
Odgovor jeee........
.
.
.
.
.
.
.
.
SPOLZGAD
bravo avcii girl in *hogwarts*
nextam
D: ja ja itak ste vsi Spolzgadovci veseli, sedaj pa eden in edini Harry Potter
d: hej Potter ali boš skupaj s vojo punco Hermiono
h: Malfoy zakaj nisi ti še kušnil Alicie
i: kam naj te dam
h: (moli) samo ne Spolzgad (in ponavlja)
i: ne Spolzgad huh???!? no prav naj ti bo......... GRYFONDOM
g: toooooo
D: no končali smo z razvrsitvijo sedaj pa večerja (ploskne z rokami, pred nami se pojavi HRANA (bila sem že precej lačna))
Ko se najemo nas naši predstavniki (Spolzgadov je bil Raws Robaus) pospremijo v naše domove (naš je bil pod jezerom ne vem in briga me kako smo tja prišli).
Tudi naši domovi so bili razdeljeni na sobo za punce in sobo za fante.
Blacky me je že tam pričakala (sploh nisem opazila da mi je šla dol z ramen) na moji postelji zraven pa je bil Kassandrin Juto (prej nisem omenila da mu je tako ime).
Moja nova sova, ki sem jo pustila doma je prišla nekako v našo sobo in mi odložila pismo.
Na njem je pisalo:
Draga Alicia!
Gledala sva te skozi družinsko kroglo. Čestitava ti, da si prišla v Spolzgad. Tudi Lily in John II. te pozdravljata in poslala sva ti Snowy, ker itak druge nimava razen starega Rodneya, ki ne more več leteti. Snowy kar obdrži pri sebi da ti bo delala družbo poleg tvoje Blacky.
P.S.: Videla sva da ti je Draco Malfoy všeč. Moraš mu povedati kaj čutiš. Sprva bo verjetno malo pretresen ampak ga tudi ti zanimaš.

Snowy:

Rodney:

11. januar 2014
u157510
u157510
ful dobro pišeš in next
11. januar 2014
u152860
u152860
ja ne bo šlo zate pa že ne bom dala nexta Laura (i still hate you)
11. januar 2014
Next
11. januar 2014
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg