Forum
u56119
u56119
Hi!
Pišem svoj dnevnik odkar sem bila še človek do tistega poglavja ko sm postala vampirka!(:

Živjo sm lil (na doug liliana).Neki vam povem ta dnevnik je pisala tudi mama,zakaj ker ga je pisala ona ko sm bila dojenček ta dnevnik imam že od rojstva in že skoraj čisto poun ampak ima več kot ne vem koliko strani zato je poseben!(:no u glavnm sm praktično dekle ki živi samo s svojo mamo in s svojo BFF ash (na doug ashley).ash so umrli starši zato je ostala sama na svetu in nekega dne je mama ash pripeljala domov in vesela sm da sem dobila neke vrste sestro ampak ash ima use kar šteje tudi ljubezen od enga fanta jst pa nimam ljubezni niti od enga samga fanta imam pa sovraštvo od regine (na doug prasice).ups prvič sm kej tko grdzga napisala u ta dnevnik!ampak poglejte na svtlo plan KI JE NA ŽALOST U MOJM LIFE NI! no ja ampak življenje je pač tako nimam izbire! (:

jaz:

ash:

njen fant jack:

mami:

next?
31. julij 2011
u49618
u49618
next next!
31. julij 2011
u56119
u56119
še dva next!
31. julij 2011
u49618
u49618
jp
31. julij 2011
u55779
u55779
next
31. julij 2011
u56119
u56119
ok nextam jutr!
31. julij 2011
u56119
u56119
jutr imam šolo IT'S NOT FUN!zarad tga kr me u šol muč regina!no sam regina ne muč sam mene muč tud ash!zatu se kr dobr počutm se hecam.ash niti jst nimave prjatlu u šul zatu sve bff-jice!(:no pa tud zarad drugih stvari!zlu rada pojem ampak se ne pokažm nobenmu ampak ash pa se je ampak ni biu nobeden navdušen nad njo ker preveč piska ampak jst pa ne mislm tko ne sam zarad tga kr je moja sestra ampak zarad tud drugačnh pogoju!(:no u glavnm zdej sedim na hoddniku in pišem vate ko kr naenkrat pride mim regina in začne vsakdanji prepir ampak se ne zmenm zanjo!no u glavnm njen fant edward mi je ful ušeč,...oh ja on je moj princ na konju!imam pa tud svojga zvestga prjatla!:to je moja cici (pes) no zlo mi pomaga pr kontrolkah daje imi srečo skor usak učenc ma na tej šoli ljubljenčka!kar je ful kul!(:no nč nouga nimam za povedat se slišmo jutr nočko!

cici:

regina:

edwarda objavm drugč!
31. julij 2011
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg