Forum
u35501
u35501
Tta zgodbica ni resnična. Zej, nwm kaka se vam bo zdela...
Ime mi je Ana, kličejo me Anny. Bla sm čist normalna punca, no ja, skor. Moj oče je biu u norišnci in živi v nekem kletnem stanovanju. Jst živim zraven mame in njenega fanta, Tima. On je mal čiv čiv,če to besedo fejst ublažimo. Moja najbolša prjatlca je kaja.

to sm jst

to je kaja

A nextam????

če želiš glasovati se prijavi ali včlani

09. februar 2011
u28185
u28185
NAPIŠ!!!!!!A greš lohka pogledat tut mojo zgodbo:hudo sem zbolela,a sem preživela.
09. februar 2011
u35501
u35501
ok
09. februar 2011
u35501
u35501
Moja mami gre jutri na službeno potovanje za 6 mesecev. Šli smo na večerjo, zravn je šla tut moja prjatlca kaja in seveda tt p***** Tim. Hotla sm mu prevrnat kozarc na njegovo obleko, in bi na njej ostal madež vina. Nekak sm hotla začet prepir, kr ga res fuul sovražim. Mami mi je dala tisti pogledrosim ne začet prepira! No, kre je bil res ravno njen zadnji dan v Sloveniji in bo jutri odpotovala am ji naredla uslugo. Tut moja bff kaja sovraži tima, ampak obožuje mojo mamo. Sam zato, kr jo je moja mami prepričala da gre zrovn je šla. No, vsej hrana je bla ful dobra. Šli smo v mamicino najlubšo restavacijo. In po novem je to tut moja naj restavracija. kr majo res fuul dobro hrano in postrežbo pa vse. No, ampak potem je not vstopil Lan Zupanc, moški mojih sanj. Lansko leto je pustil šolo. S sabo je imel 2 punci, ki sta bili iz šole, poznam ju. No, vstopu je noter in...
09. februar 2011
NEXT !!
09. februar 2011
u35501
u35501
Jaz in Kaja sav se hitro skrili pod mizo, da naju ne bi opazil. Šel je mimo. Tim je zafrkaval kajo s čajem. Kaj pa je čaj, a si se polil pod mizo. Kaji to ni bilo všeč, zmeraj jo je klical tako. In jaz bom zdaj mogla z njim preživeti 6 mesecev. Pa kok bom pa to preživela?
No mami je šla in jas sem 7 večerov zapored nardila makarone, meso pa je gnilo v hladilniku in Tim ni nič rekel. Čeprav si vseeno dela listo stvari, ki sem jih in ki jih bom naredila narobe in ga bo pokazal mamici. No, tudi jaz pripravljam seznam. Le kaj bo mami rekla na mojega, ha? Ali bo verjela tistemu pracu ali svojemu lastnemu mesu in krvi, najboljši stvari, ki se ji je kdajkoli zgodila!!! Verjetno meni, ja to sem haz, njeno meso in kri, najboljša stvar. No, moj seznam je takšen:
1. Obljubil je, da bo zamenjal pipe v kopalnici in da bo opravil kakšno delo, pa še ni zmigal svoje lene riti in je tudi ne bo.
2. Nikoli mi ne dovoli gledati televizije, vsakič si jo prisvoji on. Zmeraj gleda šport.Kar je zelo čudno, saj on nikoli ne zmig svoje lene riti dol iz kavča
3. Včasih ga po celo noč ni domov. Verjetno vara mojo mamo. Res je en velik prasec. Zdaj pa povejte, kaj mislite komu bo verjela.
No, zdaj pa še o mojem trenutku z Lanom zupancem 1:
...
10. februar 2011
u35501
u35501
a bi lhk mogoč kdo napisu kak next. Aja, zarad Lana Zupanca se mi bo lajf uniču, boste ži vidl zakaj, sam čez neki cajta, pol ku bo še ene par nadaljevanj pa kr neki nextov, tk da PLISSS NAPIŠTE KAK NEXT!!!
12. februar 2011
u34584
u34584
♥ nexxxt
12. februar 2011
u35501
u35501
Šla sm iz trgovine in mimo je šel Lan. Zaletel se je vame. Na tla mi je padlo nekaj zvezkov in čigumiji ki sem si jih ravnokar kupila. Šla sem namreč ravno iz šole in Kaja je bila pri zobozdravniku pa sem ji odnesla nekaj stvari. Seveda, tako, da me njena mami ni opazila. Že odkar sem stara 8 let me ima za majhno cipico, trenutno pa sem stara 16. No, zdej cakt a Lana zupanca.
l=lan, j=jst
l: ups oprosti, pos nesreči sm se zaletu v tebe(začne mi pobirat stvari)
j: oh ja, sej ni nč hudga
l: na tuki maš
j:tnx
l: še maš kej za pobrat, ti je še kej padl
j: hh, ne
Nato je ena izmed tistih 2 punc poklicala Lana. Ja ena izmed tistih 2, ki stable zadnič z njim v kitajski restavraciji. Mata majce do popka in pirsinge na popkih, ki sta si jih verjetn naredle pred kratkim. Naša ravnatlca j ful stroga, fuul je proti temu. Ja, pr ns je tko, če maš pirsing na popku in ga razkazuješ je 100% da te izklučjo iz šole.
Kaji sm to povedla. Ona sploh ni tk kul punca kot zgleda. Jst sm fuul suha, glih tk,da nism anoreksična ona pa je mal bl "močna". Ja, in je proti kajneju, Čeprav jes učasih Timu ukradem kako cigareto no ja, vlkrat in jo pokadim. Sej jo v časih učim sam una je sam kašla in se skor zravn zaduši. In tut u fantih nima pojma. Njena mami me sovraži in jaz seveda jaz jo sovražim nazaj. Ko sm Kaji povedla o Lanu je blo tkle:
...
12. februar 2011
u35501
u35501
k: lej, vajina planeta sta za trenutek trčla, on ni iz našga sveta.
j: big deal, sj tk bw da ti to pravim, kr ti tk nimaš pojma o fantih
k: klaj, sej sm ži hodla
j: sej vsi vemo kok je blo
k: jst sm bla res v njega in me je fol srce bolel ku sm ga vidla z drugo
j: aja, sorry, zdele sm te zamenala za uno špelo, ku je hodla iz fantom sam 2 ure
k: nč hudga
Ja no, ku sm učeri rekla da kaja nima pojma o fntih in da je debela, sm se lagala. Bla sm čist zadeta. Ja tdi sploh nism jezna. Kr tk neki pišem in se lžem. Drgač je Kaja fuul kul punca in je res the best. Mi2 sma bff v pravem pomenu besede in niti njena prfukjena mami, ki pa je debela, tolk da se komi kam usede(no, tk fejst spet ne) naju ne more ločit. Vem da hoče kaji zrihtata eno prjatlco, kr eno, ku se še igra s punčkim pa take, in ku pu njeni mnenju ni pokvarjena mala cipica.
No, ampak zdele vam morm povedat še o mojem trenutku z Lanom zupancem 2
...
13. februar 2011
u35501
u35501
Nextam, ku bo kak next, aja, pa nism bla zares zadeta, kr je to sam zgodba, ku ni resnična, tolk, da ne bi kdo mislu
13. februar 2011
u44021
u44021
hej, jst sm bridy*lol*girl, mam nov profil, pa nism v resnici stara 16, ampak sm tm neki narobe kliknla, drgač pa bom zdej s ttim profilom nadaljevala zgodbo
13. april 2011
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg