Forum
helou. ime mi je sabrina in sem dijakinja neke šole u ljubljani. igram u gledališču in tam sem spoznala žana. tkoj mi je biu ušeč. igrali pa smo igro romeo in julija. on pa je bil na žalost šele na začetku kariere igralstva so mu dali nižjo ulogo. zto sem malce priredila svojo julijo ampak use lepo po vsrti.

ali je zgodba uredu

če želiš glasovati se prijavi ali včlani

29. januar 2011
u35758
u35758
next
31. januar 2011
u34333
u34333
next
31. januar 2011
Next nuinnnnn
04. februar 2011
ko sem vidla da je žan dobil vlogo nekega romeovega prijatelja sem sklenila da bom predlagala spremembo. žirija jo je tkoj sprejela vendar sem želela da nihče ne izve kdo si jo je izmislil. novi juliji smo dali naslov julija u 21. stoletju. več tednov smo vadili in moja vloga mi je pristaja odlično. in žanu tudi. še posebno ker sva na koncu skupi hihi
kmalu je prišla premiera. ko smo usi žiučni ustopili u gledališče na generalko so nam povedali da je dvorana razprodana in da bomo imeli več predstav. nism mogla vrjet da bi lahko moja julija dosegla tako slavo. kmalu je biu čas da gremo na oder. želite slišati igro?
next?
04. februar 2011
u30300
u30300
nnnnnnnnneeeeeeeeeeeexxxxxxxxxxxtttttttttttttt
04. februar 2011
jaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa nexttttttttttiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii hitroooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooinnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnn nnujnooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooo
04. februar 2011
nenennenenenenennenxtttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttt
04. februar 2011
nexti binkooooooooooooo
05. februar 2011
od tuki nprej je zdej igra: (govori julija)
prolog: verona. sprli sta se dve nauplivnejši družini. montegovi in capuletovi. julija capulet je bila mlada in lepa deklica stara komaj 13 let. ampk takrat je to veljalo kot primeren čas za poroko.
nastopajoči:
julija: glavna junakinja in capuletova
romeo: montegov
capulet: julijin oče
capuletka: julijina mati
pestunja: julijina pestunja
marko: služabnik pri capuletovih
monteg: romeov oče
montegovka: romeova mati
pestunja 2: romeova pestunja
benvolio: romeov pijatelj
mercutio: romeov prijatelj