Forum
u49014
u49014
Žiujo odločila sem se da bom napisala še jst Zgodbico. Vesela bi bla če bi jo prebral.

A boš prebral/a mojo Zgodbico?

če želiš glasovati se prijavi ali včlani

27. januar 2012
u49014
u49014
Moj opis:

Heila sm Nasti stara sem 12 let kmau bom 13 čez 5 mesceu. Smola pa taka.Mam blond lase pa modre oči rada mam konje. Moj hobi je jahanje ... Jah odločila sem se use zgodbice so take da so tko da punca najde fanta hod z nemu in use dobr zej boste pa vidl moj resničn živlene. Naaaj se ZAČNE!!!!

ŠOLA-
U razredu mam velik dobrih prjatlc kokr se tut skregamo. In sicer problem je MARTINA!.
Lej če ji nočm kej povedat mi kuj zamer to mi ne gre u glavo prou na žiuce mi gre in to zloooooo.!!!! Usi praujo da sm zlo lepa punca-..... S fanti pa ni nč kokr u kšnih pravlicah da se zaleti vate pa da ti pobere tvoje zvezke... Če bi blo to reeees!?
Še nikol nism imela fanta zanima me koko je to sam brez zamere če tko pišem če pomislm na žvaljenje pa KHM... Fuuuj proou... Naugraužn Ne vem ... Bojim se tega...
No ni važn poj mam še eno sošolko kokr je obsedena s Tokio Hotel... A veste kok se je sprenila?! Grozna je. OPIS: Pirsing v ustnci, Hlače široke dolge, Grde majce..... Use grdoo... In ma še poj sestro kokr je u 9 classu. Če dobi 2 je tok vesela da do stropa skače.... SRAMOTA.

FANTJE- Jaah mi je pa ušeč en iz 8 clasa res je luuuuštn sam tista Evaaa važička hinauska misl da je glavna na šoli!!! Barva se pa skori naga pride u šolo.!!! Ona vsaga tipa kokr mim pride vreba... Jah Jebat ga....

Ocene- Jaaa to je pa probleeem evoga moje ocene:

SLO- 2,2,4,4
MAT-2,1,2
ANG-4,3,2
GLASBA-4,3
LIKOUNA-5,5,3
ŠPORTNA- 4/5
NAR-2,2
TEHNIKA-4
ZGODLA-4
GEFA-3
DDE- nč še

GRRROZAAA: Next?
27. januar 2012
next
28. januar 2012
neeeext pa js te poznam hehe!!!!!
28. januar 2012
jst te tud poznam
28. januar 2012
u49014
u49014
haha.
28. januar 2012
u49014
u49014
Opisala bom moje dve sosede.
Isabela & Lara To delajo najboljše prijateljicce skupaj... NEXT?
28. januar 2012
u49014
u49014
Ko smo bile majhne smo se vedno kregale, sčasoma smo postajale najboljše prijateljice....
POČITNIC- Ja to je to počitnice in sicer svoboda... Vsaak dan smo šle na Hudo tam je bila velikaaa kmetija.. Jedle smo MALINE,SLIVE,ČEŠNJE,ROBIDE,JAGODE,... to je bilo to življenje... Tam je bila kobila ki smo jo imele kot za svojo imele smo jo zeloooo rade, lonžirale smo jo, krtačile, po več ur smo presedele pri njej... Vsak večer smo teličkom dali za jest sicer mleko... Vsaka je poimenovala svojega... Potem smo se še kregale kateri bo od katere.... Največkrat sva z Laro popustile in ga dale k Isabeli najmlajši ...
Usi so sicer mislili da smo sestre čeprav nismo bile... Če pa je kdo uprašal smo se vedno zlagale da smo... Opravlale smo tudi in to sicer na balah hehe... Čeprau imamo Emo rade smo jo rade tudi opravljale... Seveda sta nas skozi vse postolovščine vodila...
Shi-scu- Tajči ki je bila od Lare in Isabele in pa moj Nodi - beagle... RADA VAJA MAM !!!
28. januar 2012
ooooo hvala nastiii ti si najbolša!!!pa fuuuul dobra zgodbica!!!
28. januar 2012
aja pa neext!!!
28. januar 2012
u64528
u64528
nexti
Ps čestitam prvič imamo resnično zgodbo!!!
28. januar 2012
jaaa hehe
28. januar 2012
pa še js to vem da je resnična lah preverte!!!!
28. januar 2012
next
28. januar 2012
neext
28. januar 2012
u49014
u49014
Hehe hvala za NEXTE. Nadaljujem:

Ko še nisem mela Fb-ja sem veliko časa preživela na Otroški klepetalnici... In jst sm hotla spoznat kšne prjatle, prjatlce... Namest tega sm spoznala da vsak kokr je tm gor išče kokr punco beda... in poj sm jst enmu napisala oj . un pa kr a greva kao u kabino??? Ja fak!!!
Fantje so so so... Čudaki! Tko daa misljo sam na dobr veste kaj mislim...

MOJ DOM:
Ja doma mam 3 mucke: Lucy ki sm jo dobila za obhajilo,Smokija ki sem ga najdla u smeteh in Pinki ki je mladič mačke Lucy poj mam še Nodija pasme beagle, pa še zajčka pritlikavi kunec Puhi... Mam dve sestre Monika in Saša, Mami in pa atija ki velikrat pride domov PJAN!!!

Hodm tut jahat na hipodrom u Lesce. Tm mam u najemu kobilo Dizzo ati tega sploh ne ve in če bi vedu bi znoru dooo fuuuula... Če kšno žival prnesem domav to je cela Norišnica!!! Enkrat sem spet našla 2 mucka v vrečki sem jih odnesla domov pa jih odpeljala v zavetišče in tam je prišla punčka in jih odnesla...
28. januar 2012
neeeeeext!!!!!!
29. januar 2012
neeeeeeext
29. januar 2012
neext!!!
30. januar 2012
u578
u578
ja, zanimivo je , dj next!
31. januar 2012
u49014
u49014
okei...
01. februar 2012
u49014
u49014
Moja sošolka je zaljubljena v enga fanta v tidtga kokr sm jst!!! Ime mu je Ažbe. Zelo jo imam rada ampak ne morem ji odpustiti da je v tega fanta... Danes ko je v šoli zazvonil šolski zvonec sem šla na hodnik, z velikoo najstnikov... Videla sem Niko Martino in Manco ko so se hihitale... Pridružila sem se jim in usako objela... Rekla sem v čem se zgovarjate? Manca je rekla: Z Marti bova šle do Ažbeta in ji povedale da je Nika vanga sej veš da je ane? Jaz sem obstala na mestu in strmela v Niko. Nika pa: Ka pa je?
Poj sm hotla daaa daa nej ga pusti pr mir zato sem se zlagala: Ja Nika a ti ne veš da je v Evo(važička na šoli)... Nika pa je rekla: Ne ni kokr je samo Eva vanga če bi bil on še vano bi že pet let hodila(smeh)/(seveda se jst nisem smejala) Opazovala sem ga ko je iz svoje omarice potegnil skejt in šel s prijatelji ven... Žalostna sem bila...NEXT?
01. februar 2012
neeext nujno pa vem kdu je to k sm ga dons vidla!!
01. februar 2012
neeeext Nastii a too je blo dons po 5.uri ane?
01. februar 2012
u49014
u49014
jaap... haha
01. februar 2012
u49014
u49014
Okei Nextam:
Dons sem bla na Hipodromu sej sem vam omenila da jaham?
No zlooo mi gre dobr Kobila Dizza se me je fuul navadla...
Tko da je nena lastnica Eva že mau lubusumna kokr je Dizza(kobila) dons skos hodila za mano... Dons ni tko zanimiiu ampk... Puročam hahA. Ju3 Nextam
01. februar 2012
dj plisss hitr nexti!!!!
02. februar 2012
neextiii
02. februar 2012
next:3
02. februar 2012
u49014
u49014
Okeei. ;3 Nadaaaljujmo...

Drug teden gremo na tabor zej pa da wam puwem---> Z Manco pa Martino smo ble že od 1 razreda BFF ozr swa ble z Manco u šestmu se je pa kr neki zrawn uštulila... Nooo... In skooos usak tabor smo ble skupi u sobi... In letos sm rekla da ne bom z njima ker se nočm ceu tabor kregat z njima... In bomo zei z Niko,Nino,Špelo skupei v sob(Najbolše Osebce Na Svetu) In dons pr športni tko men Marti: Ej aveš da jst nam šla na tabor? Poj pa jst- Jajaa... Drgač pa zakua ne bi šla? Martina-M Jst-J
M-Ja zato ker Manca noče z mano u soboto po strvari u trgovino za tabor.
J-Ja in?
M- Ja pa še noče na sprehod z mano...
J-Ja pač ni tko družabna... Kua a je to zej moj problem če sta se zei loh družle se bosta pa tut 1 teden...
M- Ja sam(TO PA UN PA TATRET BLABLABLA)

In poj smo se hecale- Nika-N Jst-J Špela-Š Marti-M

J- Špela da nas nauš ob treh zu3 zbujala...
Š- Ja boooom haha
N- Ej če boš te bomo na hodnik zaprle pa tm spi.
Š- Če se hecaam... =)

M- Ja sej če je pa tko se pa loh zamenamo Špela gre k Manci jst pa k wm.???
J- Kuaaaa? Kua je s tabo... Ne zakua?
N- Ne kokr smo že zmenene---

WATAFAAAK?*** TA M-A-R-T-I-N-A je PRZADETA DO FUŁAAAA!!!!!!

Popoldne sva z moimu kužkam Nodijam pa Laro pa Isabelo prekakval ovire... Poj sta pršle Špela pa Nika k men... 5 ur sta ble pr men... Učile smo se gledale V dotiku z vodo... Niko je moja mami ustrigla...( Moja mami je frizerka in ma salon doma) Zei ma NIka naiiačo frizurco hehe Ilove you My Girls... Next?
02. februar 2012
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg