Forum
Sem Viktorija, stara sem 19 let in hodim na gimnazijo v 2 letnik.Doma imam mucko Misho in mucka Felixa. Oba sta črna in tudi malo bela. Zelo dobro se razumeta. Danes me je Joe povabil ven na večerjo. Rekel je, da naj pokličem, če pridem. Oh... temu se pa že ne morem upreti. Najlepši fant na šoli je. Jaz pa nisem nič od nič.Zakaj sem sploh na svetu? Imam pa tudi dve res važni in hinavkasti važički. Onidve sta v 1. letniku. In sta zelo grde, mimogrede seveda je glavna Tea
Uh...Danes moram poklicat Joa.In še oblečt.Hitro sem poklicala Joa na _________.
Oblekla sem se takole:
http://picture-cdn.wheretoget.it/g2lf3k-l-610x610-shirt-lace-cream-crop-tops-tumblr-tumblr-girl-tumblr-shirt-tumblr-clothes-girly-blonde-hair-boho-cute.jpg
rekla sem mu, da se dobiva pred staro razpadajočo šolo. Rekel je da me bo...
2nexta
nadaljujem
kako se vam zdi?
24. december 2013

24. december 2013
next next
16. junij 2014
u155047
u155047
next
27. junij 2014
dovolita da še enkrat začnem to je stara zgodbica, kot zaprašena knjiga
27. junij 2014
u155047
u155047
prov
27. junij 2014
hvala zbik
27. junij 2014
u155047
u155047
nzk
27. junij 2014
Budilka me je zbudila iz sladkega spanca.''Joj pohiteti moram'' sem si sama pri sebi rekla.''Tina me zapelješ v šolo?'' sem slišala tečnariti Nika.''Vidš, da ne morm'' je rekla starejša sestra Tina.''Ana zapel Nika prosim v šolo, gledam svojo naj serijo!'' se je zadrla.''zakaj, no prav če že moram,'' sem rekla Tini.
No naj se predstavim, sem Ana stara sem 19 let. Naše starše Nikove,Tinine in moje so ubili vampirji. Moje življenje se je drastično spremenilo od 18. rojstnega dneva, saj sem začela postajati volkodlakinja in pa demonka. Ja vem, čudno je slišati. Samo tako pač je. Tina je stara 21 zato je najina 'mami'.
''HALO! dej nej me ena že zapelje v šolo'' se je drl Nik, obe z Tino pa sma ga samo ignorerali.''nehi se dreti Nik, Ana če si prjazna... GA ŽE ENKRAT ZAPEL U ŠOLO!'' je rekla zadnji stavek ukazovalno.''prav, prav če že morem,'' sem rekla in zavila z očmi.''hej,hej ne zavijaj...'' sem zaslišala Tino. Potem pa sem zaprla vrata.''imaš vse kar rabiš za v šolo Nik?'' sem ga vprašala.''ja mam Ana, mi lahko kupiš čokolado?'' je vprašal.Skoraj, da sem ga zavrnila z 'NE' me je pogledal z luštnimi učki,''no prav'' sem rekla. Ko sma se vozila po cesti sem pogledala v vzvratno ogledalo. Videla sem volka, malega.''Nik si to ti,'' sem vprašala. Ko sem to izgovorila...
SE NADALJUJE 2 NEXTA AL PA USAJ 1
27. junij 2014
u155047
u155047
next
27. junij 2014
nadaljujm
27. junij 2014
u155047
u155047
prov
27. junij 2014
u155047
u155047
sam tok da veš od jutr pa do 5.7. me ne bo ker sem na morju
27. junij 2014
Ko sem to izgovorila me je začelo zvijati ustavila sem se in postala sem volkodlakinja in pa demonka. ''Auuuuuu'' je začel tuliti Nik, zarenčala sem kar je pomenilo''odnehaj!''. Odnehal je, odšla sma nazaj domov. Ko sma odprla vrata je na kavču ležal demon.''Hojla kdo sta vidva? Postrelu vaju bom'' potegnil je puško. zarenčala sma,''Hej kako ti je ime?'' sem vprašala demona.''Tissa, pa vama?'' je rekel(sedaj rekla).''Jaz sem Zanna on pa Žan''. Pogledala naju je tako čudno in rekla''Grem jest meso, zadišal mi je pa vama?'' (govorim kot Tissa) Ko sem pogledala nazaj ju ni bilo več.''Kje staa?'' sem se zadrla.Odšla sem v kuhinjo, in tam videla jesti Zanno in Žana!''Jaz sem kdaj tudi človek, pa vidva?'' mi je padlo iz ust (naprej govorim kot Ana oz. Zanna) rignila sem potem pa rekla''am tudi midva meni je ime Ana njemu pa Nik brat in sestra sva'' ko sem to rekla sma se objela.''res potem sem jaz vajina...''
27. junij 2014
u155047
u155047
next
27. junij 2014
nextam okej
27. junij 2014
u151019
u151019
next
27. junij 2014
''res potem sem jaz vajina starejša sestra Tina!'' je rekla.''Tinaaaa!'' oba sma ji plenila v oblem, no Nik(zdaj Žan) pa je samo skočil nanjo.Gledali smo filme tudi po 'Žanovem' okusu risanke. Na koncu 1. filma je bil zelo vesel konec. Usi smo začeli jokati od sreče, potem pa smo se še objeli.''RADA VAJU MAM MIŠKA MOJA'' je rekla Tina. Ob 2. filmu smo zaspali. Ko smo se prebudili(oz. prebudili) Nika ni bilo več.''nik!'' sma kričali po hiši.''počakajta ne odpirajta vrat v kuhinjo!'' sma zaslišali znan glas in to od Nika. ''prov, prov,'' sma rekli v en glas jaz in Tina.''Hvala punci'' je rekel Nik.''Odprita presenečenje vaju čaka.'' je rekel Nik odprli sma vrata v kuhinjo in tam zagledali...
nadaljuje po 2nextih
27. junij 2014
u155047
u155047
next
27. junij 2014
u151019
u151019
next
27. junij 2014
že nextam
27. junij 2014
in tam sma zagledali Nika, celega popackanega mase. In to ne 'kr ene mase' ampak mase za torto!''za vaju najbolši sestrici na svetu nutellina torta!'' je rekel Nik.objeli sma ga, on pa je rekel''Am... a nebi rajš pokusle če je sploh dobra? Pol pa objele? Pa popackani sta.'' je rekel.
Torta moram priznt da je bla res okusna. Nutella in biskvit z čokoladnim prelivom.''Okusno je Nikec'' sem rekla.''ti je kdo pomagal?'' sma se zasmejali z Tino.''ne smejta se to je res nekdo mi je pomagal, a ne bodita preveč vznemirjeni!'' je rekel a vse je zblebetal.''prav nooo če že hočeš'' sma rekli z Tino saj sma bili preveč vznemirjeni, da naju nihče ni moral preveč pomiriti.''Pomagal mi jeee....''
27. junij 2014
u151019
u151019
next
27. junij 2014
u155047
u155047
next
27. junij 2014
''Pomagal mi je...'' je rekel Nik.''no povej že tamau'' se je drla Tina.''Nik povej kaj ali kdo ti je pomagal?'' sem ga lepo vprašala ''tok tok'' je potrkalo na vrata.''Kdo je??'' Je vprašala Tina strahotno.''Jaz sem Tim,'' odšla mu je odpret.''hej, kako si?'' ga je vprašala ''uredu pikica ti?'' je vprašal tim.''pojdima v sobo'' je rekla Tina.''povej kdo ti je pomagal pri nutellini torti?'' sem ga vprašala.'' no pomagal mi je recept'' je rekel mirno Nik.''RESNO?'' sem vprašala''pa takooo firbčna sem bila, zdaj pa izvem za 'recept' joj Nikec kaj bo še s tabo?'' sem rekla.''Grem v Tinino sobo, prov Nik?'' sem rekla in ga ni bilo nikjer več. Opazila sem ga kako se je prihotapilil čim bliže Tinini sobi.''ne ne in ne!pojdiva spat''sem rekla.''neeee a lahko še en sladoled pa čokolado?'' me je vprašal Nik.''Ne zvečer ni dobro sladoleda, čokolado pa no lahko''
27. junij 2014
next
28. junij 2014
nextam
28. junij 2014
''hvalaaa sestrica, RAD TE IMAM'' je rekel Nik.''Jaz tudi tebe,'' sem rekla in ga objela.''No, katero čokolado hočeš Nik?'' ''Hočem lešnikovo čokolado ker je lešNIKOVA!'' je rekel jaz pa sem se mu nasmehnila.Iz police sem potegnila lešnikovo čokolado.''Izvoli Nikec, ko poješ pojdi spat v sobo, prav?'' sem rekla in odlomila košček čokolade.''Ja, Ana lepo spi,'' je rekel in si čokoado tlačil v usta.''Nočko, enako lepše spi ♥'' dala sem mu lupčka na lička.
Ko sem že zaspala sem slišala ''tok, tok,tok'' je potrkalo na vhodna vrata.
Kot sem slišala so bile Nikove stopinje pred vrati in...
Odprl je zaslišala sem glas znan glas''Hei sem od Ane sošolc, me spustiš notr?'' je vprašal, a nevem kater sošolc že ampak sošolc.''Ana spi,'' je rekel Nik''aia no...'' nisem slišala do konca. Zbudila se se in odšla v kuhinjo kjer je Nik lepo naprej jedel čokolado.''Kje fnt k je pršu?'' sem ga hitro vprašala.''Odšel je,zakaj pa?'' je rekel počasi ledeno.''Uf te ne zanima zakaj adijo čaw!'' sem mu rekla in tekla sem za sošolcem. Videla sem senco, ki se mi je počasi pribljiževala.''Tukaj si Ana'' je rekel... To je bil Tim.''Tim, si to samo zame naredil, no pojdiva saj lahko prespiš pri meni?'' sem ga vprašala cela vesela''ja seveda, pa hvalaa za ponudbo'' je rekel ''saj bi še zmrznil Tim♥'' sem rekla on pa me je objel in slekel jakno ter mi jo dal čez ramena.''Saj ne...'' sem zamrmrala a on me je ta hip poljubil potem pa je rekel...
SE NADALJUJE!
28. junij 2014
nextttttttttttttttttttttttttttt!!!!!!!!!!!!!! hahah
28. junij 2014
potem pa je rekel ''Ljubim te, in in bi lahko postala moja punca?'' me je vpašal.''poglej polna luna je še 10 sekund pa bo pol noč, ki bodo volki tulili.'' je rekel''no ja oprosti sma lahko še malo prijatelja, nisem vajena takoj, nekaj ti pa moram zaupati jaz sem demonka in volkodlakinja'' sem hitro rekla in se spremenila v volkodlaka.''Na pomoč!'' je zakričal tim''auuuuuuuu'' sem šla na skalo in tulila v luno.''No prav se dobima kajne no ciao!'' je rekel in tekel kar so ga mislim nesle noge.Jaz kot jaz pa za njim.Videla sem da se je spreminjal... spremenil se je..
28. junij 2014
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg