Forum
hey sem susi prijatelji me kličejo sus vem da je čudno ime ampak meni je všeč stara sem 15 let moja bff ashley je stara 16let eno leto starjša od mene moja bff že ima fanta jas ga še nimam mam pa simpatijo in ime mu je jan satar je 17 let in uoam da bova gdaj skup od ashley fant je ime klemen in star je 16 let isto ko moja bff ashley nažalost jas nimam mame imam pa očete oče je poročen z mojco mojca je moja namesna mami drugač mi ni nič moja mami je imela prometno nasrečo z letalom drugač je bila moja mami nekoč slavna in moj oče je pa policaj smo zalo bogata družina ampak dnar mi nepomeni ničesar nažalost nimam brata sestre imam pa psa ime mu je boy star je kumi 2 meseca in ja tako se zaćne moja zgodbica upam da bo vam všeč
28. december 2013
Nice začetek!
Next
29. december 2013
6 nextov
03. januar 2014
u158916
u158916
Neeext
03. januar 2014
čas je za poroko moj oči se bo poročil z mojco jas sem proti tudi ashley je proti tudi moj prijatel jan je proti klemen je proti usi smo proti mojco nihče nemara ker je preveč važna
mojca je preveč presenečna na poroko in vesela nisam mogla varjet da se bo oče res poročil sto mojca
jas: kaj ti resno misliš s to mojco
oče: ja kaj pa je narobe
jas: marsikaj na mamo si pa pozabil
oče: nisam jo pozabil
jas: adane ko si mojco spoznal si takoj u trenutku pozabil na mami veš kako jo pogrešam !!!
oče: vem pikica tudi jas jo pogrešam ampak kajčeš življenje gre na prej
jas: ja za tebe zamene pa ne meni se je svet obrnil nad glavo
oče: adejno sej ni tako judo
jas: aja ker mislisi
jas: mojca ni prava ženska zate stabo je zaradi dnarja
oče: adejno dej kakšnega dnarja
jas: tvojga dnarja oče ona te uresni ne ljubi
oče: kaj pa blebataš seveda da me če sem jo zaprosil pa je bla za še vesla je bla
jas: veš kaj oči če se ti resno misliš poročit sto mojco potem pa jas ker grem
oče: nikamer neboš šla
jas: veš kaj oči kir lepo se spomni kako je bilo ko je bila mami še živa in ko je umrla si ti takrat mojco spoznal še 2 tedna ste kumi skupaj ti se ker misliš poročit znjo asploh jo nepoznaš
oče: umiri se valda da jo poznam drugač jo nebi zaprosil
jas: dovol te mam odhajam
in tako sem res ušla le kam sem šla
a: ashley
b: jan
c: klemen

4 nexta
03. januar 2014
u158916
u158916
Next
03. januar 2014
u158916
u158916
Fuul fajn
03. januar 2014
hah hvala
03. januar 2014
še ogani kam sem šla a) ashley b) jan alui c) klemen
03. januar 2014
u158916
u158916
b)jan
03. januar 2014
ja bravo ko si vedla
03. januar 2014
nažalost še dolgo nebo nexta sory
15 nextov
03. januar 2014
okey nadeljujem
03. april 2014
že 1 leto je minilo od kar sta poročena moj oči in moja nadomesna mati mojca čeprav jo usi zovražimo ker se važi in preveč mametuje ni res je kir vredu potili smo se jas sem zdaj stara že 18 let in že se želim poročiti z mojim bodočim fanto klemnom.

klemen je prijazen lep zanimov hecen no padaga malo na dolgo upišem :

. ima rjave skodrane lase
. modre oči
. lepo postavo
. rad igra košarko
. ima rad glazbo še posebej rok in rep
. starost 18 let
. živi v veliki hiši no v vili je bogat
. in ima brata jana

in sanjam no začela sem sanjat da bi se z klemnom poroćila in imala svojo družino in vilo teraso bazen joj .....

jas sem susi no tako me kličejo prijatelji da se malo spomnemo moji prijateli so no najbuljši bff

. ashley
. ally
. alui
. jan

in ja skori sem pozabila mojca je noseča ima dvojčke miha in tadej stara sta kimi 1 leto in zalo sta živahna

za nadeljevanje 4 next oprostite ko je next zalo dolgo trajal saj veste zakaj šola .... use pove rada vas imam usi tisti ko berete
to je 2 zezona zgodbe 1 je končana

no zanadeljevanje 4 next
03. april 2014
next
03. april 2014
hvala malaanja ko bereš še 3 next ker bo next zelo napet in dol zato pohitite in nezamudite mwa
03. april 2014
next
03. april 2014
hvala LOVEYOU! ko bereš torej ustane nam še 2 next dejmo hitro ....
03. april 2014
ne pozabet da nam osaja še 2 naexta za nadeljevat rad vas imam pliss rada bi nadeljevala
03. april 2014
next next...ti bi rada nadeljevala, jas pa hočeš next!!
03. april 2014
next
03. april 2014
plis plis naj kdo bere http://www.igre123.com/forum/tema/of-city-girls-to-the-stars/69623/ plis beri! sory in next!
03. april 2014
oki naj ti bo ta nex posvečujem malaanja in LOVEYOU! ker so prvi nextale hvala vam :
morda vas zanime kje dela mojca in moj oče :

mojca je medicinska sestra moj oči je pa zdravnik in tako sta se mojca in oči spoznala ker skupej delata . okey zdej bom pa začela z zgodbo zdej sam vam malo opisila mojco sebe in klemna moja fanta ( in seveda še zmeri hodim v šolo v 1 letnik )

zbodila me je budilga hitro sem ustala in se oblekla za v šolo ko sem hotela prijeti torbo sem videla da je torba prazna bilo mi je seveda čudno ampak sem se spomnila da v čeraj nisam pripravila knjige hitro sem pogledala na urnik in pripravila knjige ko sem končala se je mami zadirla pohiti že saj je ura 7.30 pa še avtobus si zamodila zato te bom morala peljati jas : pogovor m : mami , j : jist

m: no dej pohiti
j: ja sej že hitim tok hitim da se mi bo zvrtelo
m: hahahah napaničari sisi hitro se obuj in pridi v avto
j: ja mami
nato je mami šla v avto jas sem pa ustala pri ćevlih saj nisma vedela katere naj ubujem zato sem obula kir starke zalene http://fenserka.com/wp-content/uploads/2013/05/trend-raport-starke_800x6001.jpg in stekla k avtu

m: le kje tičiš ura je 8.00
j: jej sem se zadrla pa pohitive da nebom zamudila pouk ( drugač pa nisam mislial resno fant m eje čakal zato )
m: no končno te je pamet srečala
j: ja ja ja

ko sem le prišla v šolo me je pri omarci počakal klemen
klemen k jas j
k : hei pikica le kje si bila toliko časa
j: sory malo sem zaspala potem sem morala pripravid knjige ko jih učeri nisam potem sem izbirala katere čevlje naj ..... in kir nankrat me je poljubil ( to je bil moj prvi poljub )

j: lepo si mi rekel naj otihnem

nato je zazvonil zvonec
začel se je pouk in seveda sva zamodila

učiteljica mateja : um

um: le kje sta bila že 16 min zamujata
http://webpublicapress.net/wp-content/uploads/2011/12/U%C4%8Diteljica-300x202.jpg

kaj mislite da je učiteljica naredila

a bila jezna
b nas poslala k ravnatelju
c dala nam pripor

in samo 2 nexta
03. april 2014
next!
03. april 2014
ja hvala in odgovori an vprašanja kaj misliš da je a b ali c
03. april 2014
next
03. april 2014