Forum
_______________________________________________________________________________________----

Živjo!!

S Girls sva se odločile da piševa skupaj zgodbico... < 333
Začnimo
Zazvonila je budilka bri bri bri bri bri in si mislim ''joooj spet novo jutr -.- ''' udarim po budilki in mirno zaspim nazaj... Kar naenkrat me začne rukati Mama in kriči name ''''' Pa daj noooo Vstani žeee Ura je 5 minut do 9h''. Pogledam jo s velikimi očmi in pogledam nauro ura je bila 8.55. Hitro se ublečem in naličim in odhitim dol na zajtrk. hitro pojem in mama me pele v šolo. Točno ko zazvoni Šolski Zvonec odprem vrata moje učilnice... Usedem se zraven Kaje Moje najboljše bestice... in si mislim ''' uhh Končno sem prišla to pa se ne bo ponovilo'' kar naenkrat je pred mano prfoksa in mi vzame zvezek. In strogo reče.. ''Neli!!! Pred TABLO'' PrAšana si'' A jas se nisem nič učila in zabila sm Ko sem prišla domou sem odšla na svoj leptop Apple In si odahnila kajti je samo še Jutri in je vikend... zleknila sem se na posteljo in malo zadremala... In ko se zbudim je bila ura 23.30 hitro naredim nalogo s rešitev in strgam ven list ki gor piše 1.
To sem Jaz Ime Mi je Neli :

To pa je moja bff Kaja :

Stara sem 13 let in Živiva v Londonu.

Kratek next

Next ?

Kakšen je začetek ? :D

če želiš glasovati se prijavi ali včlani

01. maj 2013
next
01. maj 2013
u118604
u118604
next:*
01. maj 2013
u124383
u124383
potem grem spat in se zbudim ob 6.00 de se bom hitreje zrihtala kosem se zbudila je mama prišla noter je rekla "pa ne da si že vstala?""ja saj vidiš" sem rekla in se vstala,odgrnila zavese mmmmm lepo jutro je blo vlažno a mene ne moti ker ko voham vlago vsaj nič ne smrdi.Oblekla sm se in in se hitro najedla mama me pele v šole 12 min prej kot zadnič. moja učiteljica hudičeva!

05. maj 2013
šička hudičeva kera je
05. maj 2013
u124383
u124383
ja bo next bo keri kaj reku?
11. maj 2013
next
11. maj 2013
u126942
u126942
next
16. maj 2013
u124383
u124383
še 1 next
16. maj 2013
usedla sem se zraven moje bff Kaje in na veliko klepetale.... kar naenkrat je bila ta prfoksa zraven mene in mi zvezek in potrebščine vrgla po tleh in se zadrla. '' NEUPRAVIČENO URO IMAŠ '' in me poslala vn ustala sem hrupno in godrnjala po poti in pokazala fakiča prfoksi.
Odšla je s mano vn in mi zabičala da greva h ravnaatlu pr ravnatlu sm ogovarjala zato so me izklučili iz šole... A glih takrt je prišel nou fant v šolo.
ime mu je bilo Tim

za eno leto je starejši on je v 2 letniku jaz pa v prvem.

Vidim njegove lepe sivo-zelene oči in njegove4 najlepše laske skoraj sm omedlela. odšla sm do kaje in se poslovila.. in ji povedala za novega fanta... kaja pa je rekla '' Jaa to je moj bratranec '' jaz pa kar naenkrat odgovorim ''''Kaaaaaaaaaaj''''

J- jaz
K - Kaja
T- tim
K - hej prihaja sem
J - ojoj
T - heeej stara ko si kej ?
K - tiim <3 pa bo pogrešala sm te
T - enako hej kdo je ta tukaj zraven tebe ?
K - moja bestica Neli
T - Hej Neli
J - Hej '' in sm zaredela''

odšel je naprej...

next ?
16. maj 2013
next sigurn se bosta poparčkala
16. maj 2013
u112295
u112295
next
17. maj 2013
u124383
u124383
jaz nemrem zdaj dat nekta ker ko bo konec šole gremo na motre do julija poa nevem do kerega
13. junij 2013
okej... bom jaz nadaljevala nič hudega
13. junij 2013
__________________________________________________________________________________

''JooJ'' sm rekla.... in rekla Kaji '' kako je luštn''... Zazvonil je konec pouka... Odhitela sem na avtobus in ga za minutko ujela... Cela zadihana Stečem po stopnicah avtobusa.. in se vsedem čisto zadej desni sedež... In cela zadihana razmišlam o Timu....
In ponesreči kar malo zadremam.. Odprla sem oči in slišila glas voznika ki je zmeraj bolj glasnejši.. Odprem oči in ga vidim pred sabo ceu rdeč kot paradižnik...

V-voznik
J- Jaz

v- pa kaj je stabo ? jas te tukaj furam gor pa dol... a ti nč!!!!! ?
j - oprostite.... ponesreči sem zadremala na nekaj sem mislila... In sem kar zaspala...
v- ne ti men zaspala... skidej se dol iz avtobusa...
j- Ja takoj ('' povlečem svojo torbo in odhitim iz avtobusa'')
v - mularija prekleta!!!

'' Poklicala sem Kajo če me pride pobrat s njenim avtom''
Končno sej je oglasila... In ji povedala use kar se je zgodilo... Prišla me je iskati....
In odšli sva h njej domou....
(kajin avto)

Naslednič več
Neda se mi pisat

Next ?
oblubim da bo nasledni next doug
13. junij 2013
neeext
13. junij 2013
u140626
u140626
next
13. junij 2013
______________________________________NEXT ?____________________________________
Prišla sem domou in odšla v svojo sobo.... vrgla sem se na postlo in povlekla svoj leptop iz pod postelje... Odprla sm google in odhitela na facebook.. Upisala sem se u 1 sekundi.... in videla 1 prošnjo.. 10 sporočil.. In 446 obvestil...
Aja ali sem že povedala da sem zelo priljubljena.... Sem Samska...
Bila sem presenečena... Nad rezultatom... in brskala naprej... Kliknila sem na Prošnjo in videla eno punco ki je zelooo lepa.... Sprejela sem jo za prijateljico... In začela sem se pogovarjati....

Ime ji je bilo Mia..

Mia- M
Jaz - J

J- Heeejjjj
M- Heii
J- Kako si ?
M - uredu ,ti ????
J - Dobro
M- ti si tista punca....
J - Katera ? o.O
M - JoJ oprosti.... pozabila sem povedati..
J - Kaj ?
M- Tim mi zmeraj govori o teb nenehno.... Ko ga končno utišam.. je 2 minuti tiho in spet o tebi
J- kaj res ? o.O
M- Ja HAHAHa. Jaz sem Mia Kot si že ugotovila
J- Am jaa Lahko prašam kaj si ti nemu ?????
M- Sestra njegova starejša sestra sem.. za 3 leta starejša.. In se zelo trudi imeti punco in ga nubena noče....
J- Joj
M- hahah sej bo No sedaj pa grem Čaau
J- ČauuČiii
Hitro grem pod njene prijatelje in ga dodam za prijatelja. (KliK) je že....
Čez dobrih dvajset minut pride obvestilo... Tim Zupan Je sprejel vašo prošnjo za prijatelstvo....
Pogledam presenečeno in na hitro zaprem svoj Apple...
Porinem ga nazaj pod posteljo.. Se oblečem v Pižžamo in odidem spat.. ura je bila že 23.45..
14. junij 2013
next
16. junij 2013
next
16. junij 2013
u139424
u139424
next..
16. junij 2013
u139424
u139424
hiii..

--> sorry kr oglasujem
--> ti je dc..??
--> tuk je resitev ocenuj slike
--> link:http://www.igre123.com/forum/tema/oceni-slikco/56775/
--> hwalla..

cauu..
16. junij 2013
u111528
u111528
nextt
16. junij 2013
next
17. junij 2013
neext+ nova bralka
bi kdo bral: http://www.igre123.com/forum/tema/me-and-my-story-abou-my-life/47486/1
aja pa soory da oglašujem
17. junij 2013
next
17. junij 2013
______________________Hvala Za next _____________________________________________
Porinem ga nazaj pod posteljo.. Se oblečem v Pižžamo in odidem spat.. ura je bila že 23.45.... Zjutraj se zbudim ko se Mama dere name...''Vstaniii,Uraaa je 5 minut do 9h''
obrnem se na drugo stran in rečem da so me izklučili iz šole... Mama me potegne do roba postelje in me začne rukati.. In dreti.
'' TAMALA KAAAJ IZ ŠOLE SO TE IZKLUČILI IN TI NIČ NE POVEŠ ?... TO PA JE ŽE PREVEČ...'' PREPOVED IMAŠ DO KONCA MESECA, DO ZAČETKA POČITNIC!!!''
'' a jaz se derem na njo... ''kAJ MI BOŠ govorila ti ?? celi dan te ni doma... ker te sploh več ne prepoznam... Čez vikend te tudi ni doma takrat pa greš s očetom na večerjo...!!!!''

Mama odide iz sobe in zaluputne s vrati... Uležem se nazaj in poležavam na postelji in gledam v strop... razmišlja.... Razmišljam kaj naj naredim... hitro se oblečem v kratke hlače in majico.
hlače

in odšla poslušat musko na iphonu..

poslušala sem to musko.... ker mi je najlubša:

17. junij 2013
next ?
17. junij 2013
u139424
u139424
next..
17. junij 2013
next
bi katera brala