Forum
hej
Sem brooklyn

Stara sem 15 let in živim v las vegasu.Imam samo 1 bff Emmo Watson

Sigurno se sprašujete zakaj no,v šoli me vsi kličejo luzer in se norčujejo iz mene seveda POPULARNE PUNCE še dobro da so samo 3
-katy ( glavna )
-lia in mia ( dvojčici in bff od katy )

Zdaj pa da,vam še malo pokaže,m mojo hišo:

MOJA HIŠA:

KUHINJA:

WC:

KOPALNICA:

DNEVNA SOBA:

OD MAMI SOBA:

MOJA SOBA:

Vem da,se vam zdi čudno da imam vijolično sobo pa čeprav sem emo z mojo mami živive same
no zdaj pa da,vam opišem moj dan.

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
1.dan

Budilka je začela zvoniti in seveda ker,sem taka zaspanka težko ustanem iz postelje .Ko sem končno vstala sem odšla v kopalnico in se umila ter počesala in seveda oblekla:

Nato sem odšla v kuhinjo in si pripravila zajterk ter pojedla.Ko sem končno pojedla sem odšla nazaj v kopalnico in si umila zobe ter se našminkala
Imela sem še tpočno 10 minut do avtobusa zato sem šla malo pogledati na instagram in objavila en selfie nato sem si oblekla svojo usnjeno jakno in čevlje ter odšla do avtobusne postaje.
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Hvala vam da ste brale in upam da,vam je bilo vsaj malo všeč za začetek potrebujem samo 3 nexte
bye
16. februar 2015
Next
17. februar 2015
next
18. februar 2015
next
18. februar 2015
Avtobus je prispel vsedla sem se in se odpeljala do šole.Ko sem končno prišla v šolo sem si obula copate in se vsedla na klopco ter čakala na začetek pouka takrat je prišla moja bff emma in me objela malo sve se pogovarjali dokler niso popularne punce vse uničile:
KATY:hahah luzerka je nazaj sem že mislila da,te nebo bilo nazaj bolje bi bilo da,izgineš hahah
LIA:ja noben noče luzerjev v šoli
MIAe strinjam sestra in katy haha

Vsi so strmeli vame in se mi smejali odhitela sem v stranišče in jokala emma je prišla ravno tako zraven mirila me je in me objemala ter govorila da,bo vse vredu ampak jaz sem vedela da,popularne punce nebodo odnehale.Zvonec je zazvonil in 1 uro smo imeli SLOVENJŠČINO sovražim ta predmet.Odhiteli sve v učilnico in se vsedli ter čakali na začetek pouka.Končno so vsi prišli in učiteljica nas je pozdravila ter začeli smo s poukom.
KONEC POUKA

Bilo je konec pouka in naslednjo uro sem imela MATEMATIKO še slabše od slovenjščine odšla sem do svoje omarice da bi vzela zvezke ampak sem se ponesreči zaletela v enega lepega fanta ime mu je bilo KEVIN HAROLD:

Bil je prijazen in pomagal mi je vstati opravičila sem se mu ampak je samo rekel nič hudega in odšel.Emma me je pogledala in se mi nasmehnila ter reklaPA NEGDO JE ZALJUBLJEEEEEEN! rekla sem:NE NISEM ZALJUBLJENA samo pogledala me je in se mi spet nasmehnila in odšli sve v učilnico za matematiko.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------
hvala vam za 3 nexte
zdaj pa potrebujem 4 nexte
bye
18. februar 2015
next
18. februar 2015
neeext
18. februar 2015
next
18. februar 2015
neeeext evo mas 4 nexte pa dj naslednic samo po 2 nextaaa da bo hitrejss
19. februar 2015
Next
19. februar 2015
next
19. februar 2015
KONEC POUKA:
Končno je bilo konec.Imam zelo veliko domače naloge.Z emmo sve odšli na kosilo in zajesti so bili makaroni in piščančje meso končno neki dobrega.Ko sve pojedli kosilo sve odšli do najinih omaric in se obule ter oblekle ter se poslovili in odšli vsaka v svojo stran.Ko sem prispela do avtobusne postaje sem videla OMG neboste verjeli koga sem videla KEVINA AAAAAA!!!!!! Nisem vedela kaj naj naredim zardela sem kot nora in srce mi je utripalo 100 na uro emma je imela prav ZALJUBLJENA SEM V KEVINA.Ni mi ostalo drugega kot da,grem tja in se vsedem in se pretvarjam da ni nič.Ko sem stežka prišla do postaje in se vsedla je kevin prišel do mene srce mi je utripalo tako močno da,sem mislila da,bo skočilo ven iz mene lol.prisedel je k meni in me vprašal:
KEVINi ti brooklyn
JAZ:umm...j..ja js sm brooklyn no,če ti je lažje me lahko kličeš brook.
KEVIN:čakaj malo ti si tista punca ki,se je danes zjutraj zaletela v mene.
Zardela sem kot nora in stežka odgovorila
JAZ:j...j...j..ja to sem jaz oprosti še enkrat res
KEVIN: ah nič hudega se pač zgodi hahaha
JAZ:ja hahah
Avtobus je prišel in vstopila sem v njega ter se vsedla in se odpeljala.

DOMA
Končno sem bila doma in mama ja že kuhala kosilo lepo je dišalo pozdravila me je in jaz njo tudi ter odhitela v svojo sobo.Ko sem prišla sem morala narediti nalogo ker,če je nebi bi me moja mami kregala kot nora ( ja glede šole je bila kar stroga ).Vzela sem svoje zvezke za matematiko,slovenjščino,angleščino in geograijo ter začela z nalogo.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------
potrebujem 2 nexta

bye
19. februar 2015
nextttttttttttttttttttt
19. februar 2015
next
19. februar 2015
next
19. februar 2015
KONEC Z NALOGO
Končno sem končala dobra stvar je bila ker,sem imela v učbeniku za matematiko rešitve hahah vse sem prepisala.Mami me je poklicala na kosilo in odšla sem do kuhinje ko,sem prišla je bilo kosilo že na mizi usedla sem se in pojedla kosilo.Ko sem končala sem rekla mami da,je bil dobro kosilo nasmehnila se je in odšla v dnevno sobo jaz pa v svojo sobo.Ko sem prišla sem dobila SMS pogledala sem in OMG BIL JE KEVIN napisal je:
KEVIN hej
JAZ kako si dobil mojo številko
KEVIN emma mi jo je dala
JAZ kako pa veš od emme številko
KEVIN na hodniku v šoli sem jo vprašal če mi jo da
JAZ aha ok
KEVIN kako si
JAZ dobro oprosti morem it
KEVIN jaz sem vredu ok bye

Končno oddahnila sem si komaj sem natipkala kaj ko,sem videla da,mi piše ali govori z mano ali me gleda sem postala tako rdeča v obraz pa še sram me je bilo.Spet sem dobila SMS pogledala sem in bil je seveda od kevina napisal je:
KEVIN hej bi se dobila danes v parku
omg nemorem verjeti res me to sprašuje aaaa
JAZ ok gdaj pa
KEVIN ob 16h
JAZ ok bye
KEVIN bye

Pogledala sem na uro in ura je bila 15:30 imela sem še pol ure časa zato sem si izbrala neko dobro obleko in se umila lase,telo,zobe,se počesala,se našminkala,in odšla do mami ter rekla da,morem oditi v park rekla je "VREDU LJUBICA PAZI SE " jaz pa seveda "JA JA MAMI BOM " oblekla sem se v pečudovito obleko
obleka:

obula sem se in odšla do parka.
potrebujem 3 nexte
upam da vam je všeč
bye
20. februar 2015
nexttttttttt
itak kullll zgodba
20. februar 2015
next
20. februar 2015
neeext super
20. februar 2015
next
21. februar 2015
V PARKU:
Ko sem prišla v park je na klopci sedel Kevin skoraj bi me kap ampak drugega mi ni preostalo kot da,grem tja in ga pozdravim.Prišla sem do njega in ga pozdravila:
JAZ: hej
KEVIN: hej.... wow lepa obleka
JAZ: ummm...... hvala
KEVIN: bi šla na pizzo
JAZ : ok seveda lahko
KEVIN : ok
Odšla sva do najbližje pizzerie in se usedla počakala sva na natakarja.Ko je končno prišel je rekel:
NATAKAR: kaj želite
KEVIN: 2 pizzi eno pikantno in margarito in coca colo ter ledeni čaj
NATAKAR: je to vse
KEVIN: ja
Natakar je odšel in nama prvo prinesel sok malo sva se pogovarjala in po dolgih 15 minutah je prinesel pizzo bila sem sestradana hitro sem vzela svojo in začela jesti prav tako je to naredil Kevin.Pojedla sva in Kevin me je vprašal
KEVIN: zakaj se vsi norčujejo iz tebe v šoli
JAZ: ah nevem tako je že od 1 razreda sem že navajena
KEVIN: ojoj kako lahko trpiš to
JAZ: glej z leti se navadiš
KEVIN: meni nebi bilo všeč če bi se negdo norčeval iz mene
JAZ: ja vem popularne punce.Nimam druge izbire Kevin norčevali se bodo iz mene karkoli bom naredila ti si vsaj popularen fant in te majo vsi radi jaz sem pa kot duh tam samo moja bff mi pomaga
KEVIN: ja vem da,je težko zate ampak jaz ti bom stal ob strani
JAZ: čakaj kaj...si ravnokar rekel da,mi boš stal ob strani
KEVIN: jp
Bila sem zelo vesela da,sem ga morala objeti.Ko sem se zavedala kaj sem naredila sem se hitro izvila iz objema in ga pogledala on se je samo smejal objel me je nazaj in me poljubil.

upam da vam je ta zgodba všeč
potrebujem 3 nexte
21. februar 2015
next
21. februar 2015
Next
21. februar 2015
neeeeeeeeeext
23. februar 2015
oprosti kr oglašujem....

ampak a bi kira brala:

http://www.igre123.com/forum/tema/ange/79148/1
23. februar 2015
nc hudga ce oglasuješ ti kr me ne moti hahah
tuki ni pravil
23. februar 2015
Poljubljala sva se kar dolgo časa in zelo sva uživala v tem nisem morala verjeti da,se to res dogaja.Nehala sva in jaz sem ga pogledala ter rekla " ZAKAJ SI ME POLJUBIL JAZ SEM SAMO NAVADEN LUZER " Kevin je odgovoril " POGLEJ MISLIM DA,JE ČAS DA,IZVEŠ RESNICO "
JAZ: kaj kakšno resnico?
KEVIN: že dolgo časa si mi všeč ampak si nisem upal priznati v šoli
JAZ: kaj res ampak zakaj mislim vedno me vidiš ko,čisto sama posedam na klopci moja bff gre že takrat domov
KEVIN: vem vsakič poskušam priti tja ampak nemorem ker,me vedno zmotijo fantje da,gremo igrati nogomet
JAZ: torej sem ti res všeč
KEVIN: ja ZELOOOOO všeč
Nasmehnila sem se mu in skoraj zajokala od sreče še nobeden ni rekel nikoli tako lepega o meni.Objela sem ga in pogledala na uro na telefonu.Ojoj ura je bila že 17:30 mami sem obljubila da,bom doma hitro in moja mami me ni pustila iti ven ker,je mislila da,se mi bo kaj zgodilo AH MAME . Pogledala sem Kevina in rekla "OPROSTI AMPAK MORAM ITI RES OPROSTI " Kevin je odgovoril z žalostnim glasom " VREDU... SE SLIŠIVA PO TELEFONU DIJO " jaz sem rekla "DIJO" in ga objela ter poljubila ter hitro odhitela domov.
DOMA:
Mama me je jezno gledala ter vprašala:
MAMA: kje pa hodiš tako dolgo
JAZ: oprosti mama samo bila sem s Kevinom in od danes naprej sva par iiii
MAMA: kaaaaaaj!!!!!! si zmešana mogoče je kaki ugrabitelj
JOOOJ mami mi nikoli ni pustila da,grem ven z fanti
JAZ: mami nebodi čudna ni ugrabitelj iz moje šole je
MAMA: to praviš samo za to da,bi bila z njim kajne
JAZ: MAMI NEHAJ NIKOLI MI NE DOVOLIŠ DA,GREM VEN S FANTI ALI Z MOJO BFF ZAKAJ ŽELIM SI DA,BI BIL OČI TU MOGOČE BI BIL BOLJ PRIJAZEN DO MENE KOT TI!!!!!!!
Stekla sem v svojo sobo in se zaklenila ter začela jokati in gledati očijevo sliko zelo ga pogrešam in želim si da,bi bil tu z mano.
hvala vam da berete mojo zgodbo
potrebujem 3 nexte spet haha
bye
23. februar 2015
pozabila sem še to prilepiti

23. februar 2015
next
23. februar 2015
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg